Netflix otworzy biuro w Warszawie szefującej centralno-wschodniej Europie [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Netflix, największa platforma streamingowa świata otwiera oficjalnie biuro w Polsce. Przedstawicielstwo giganta VOD będzie się oczywiście znajdowało w Warszawie. Co niezwykle ważne, będzie ono szefowało na cały region centralno-wschodniej Europy. Ostatnio również koncern Google (rozwiązania chmurowe typu Cloud) stawiał na stolicę Polski z imponującą siedzibą w wieżowcu kupionym dopiero co na własność (już nie wynajem).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Widok z jego wnętrz bardziej nawet przypomina Nowy Jork niż stolicę Polski. Tak mocno był imponujący. Tymczasem przedstawiciele Netflix chwalą się, że zainwestowali w kraju nad Wisłą astronomiczne pół miliarda złotych na produkcje filmowe czy serialowe (oryginalne) w ciągu dwóch ostatnich lat. Z pewnością kwota 500 milionów złotych robi duże wrażenie. Co do tego nie można mieć żadnych wątpliwości.

W tej chwili panuje duże zamieszanie wokół marki Netflix związane rzecz jasna z kolejnymi podwyżkami spowodowanymi nieuczciwym dzieleniem się kont. Co ciekawe, konkurencja w postaci HBO Max jest zarządzana z terytorium Czech, natomiast Amazon Prime Video z Stanów Zjednoczonych. Sukcesy produkcyjne Netflix znajdziemy w komunikacie jego biura prasowego www.about.netflix.com/pl/news/netflix-zwieksza-zaangazowanie-na-polskim-rynku-i-zapowiada-9-nowych.

(fot. Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU NAJMRO (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 12776 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt