PREMIERA: Odkąd komputer poszedł w odstawkę, telefony często są ładowane dwa razy dziennie [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Gdy całkowicie przestaniemy używać w celach rozrywkowych domowego komputera to może się pojawić pewne interesujące zjawisko. Chodzi o ładowanie dwa razy telefonów komórkowych jednego dnia. Scenariusz jest bardzo prosty. Główny smartfon, czyli Sony Xperia XA standardowo wytrzyma dobę przy umiarkowanym (w miarę spokojnym) użytkowaniu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Do tego dochodzi w wybrane dni zabawa iPhonem 5S, trochę jak tabletem (aczkolwiek mały 4 calowy ekran kapitalnie się obsługuje jedną dłonią leżąc pod ciepłym kocem w formie odpoczynku). Telefon od Apple spokojnie da rade się rozładować w 3 godziny po ciągłym researchu chociażby. I tym sposobem ładujemy różne smartfony dwa razy w ciągu dnia. Gdy zaś zaczniemy mobilny gaming, to samo czeka pojedyncze urządzenie.

Trójwymiarowe, nowoczesne gry 3D mają ogromny apetyt na energię. W efekcie były już dni, że Sony Xperię XA trzeba było ładować dwa razy w ciągu doby. Jest pewien ratunek tej sytuacji. Trzeba grać na podłączonej ładowarce w Gear Club, aczkolwiek jest to szkodliwe dla żywotności baterii. Nie ulega więc wątpliwości, iż rola smarfonów z każdym rokiem będzie coraz większa, spychając niejako komputery do ciemnego kąta pokoju.

(fot. Sony/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SONY XPERIA XA

Przygotowane przez

jest autorem 10719 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

7 komentarzy do “PREMIERA: Odkąd komputer poszedł w odstawkę, telefony często są ładowane dwa razy dziennie [My mobile TV]”

  1. Sev3 Odpowiedz

    Ładowanie kilka razy w ciągu doby? Dla mnie standard. W ciągu dnia minnimum 4 godziny włączonego ekranu. I po 20:00 jadę na oparach. Więc doładowuję przed wyjściem z pracy o 15:00. Jedynie w weekendy mam wieczorem ponad 60%, a SOT poniżej 2 godzin.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt