Pierwszy taki kryzys u Apple od lat

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To musiało się w końcu wydarzyć. Kryzys dopadł nawet najbogatszą firmę świata, czyli giganta z Cupertino. Apple notuje spadki sprzedaży, co przekłada się na zmniejszenie produkcji o kolejne 10%. Klienci nie dali się zwariować i wcale nie rzucili się szturmem na bardzo słaby smartfon iPhone XR z ekranem HD+ za uwaga, bagatela 3.500 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem za połowę tej kwoty możemy mieć urządzenia z wyświetlaczami 2K o Full HD+ nie wspominając. Ponadto iPhone XR jest brzydki, na co swego czasu uwagę zwracało medium My mobile. Na przeciwnym biegunie mamy zaś pięknego Samsunga GALAXY S8 z praktycznie żadnymi ramkami. Tak fenomenalnie jest on wyprofilowany i wąski na tle grubaska iPhona z najnowszej serii X. Przy okazji warto też rzucić okiem na giełdę.

Apple bowiem w przeciągu pół roku straciło około 25% na samej tylko wartości akcji. Przez to kapitalizacja spółki spadła z bajecznego biliona dolarów (tysiąc miliardów). Czytelnie obrazuje to na wykresie portal Yahoo. Słupki możemy zaś oglądać na www.finance.yahoo.com/quote/AAPL. Ponadto następne flagowce Apple będą wyglądać praktycznie tak samo. W efekcie prognozować można dalszy ciąg irytujących spadków.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt