Świetny pomysł Nintendo z tym gamingowym etui na smartfony

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo fajny pomysł ma japoński gigant rozrywkowy, mianowicie firma Nintendo. Otóż chce ona stworzyć specjalne etui na smartfony, które wyglądem będzie nie tylko przypominać kultowego Game Boya (przenośna konsola do gier), ale również stanie się czymś na wzór symulatora do jeszcze lepszej nawigacji za pomocą zastosowanych przycisków oraz wcięcia na kwadratowy ekran.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W ten sposób po zainstalowaniu dodatkowych aplikacji, dosłownie każdy smartfon stanie się doskonale znaną w latach 90-tych konsolą Nintendo. Trzeba tylko nabyć dedykowane etui czy gry i po sprawie. Podobne rozwiązania już wcześniej prezentował Samsung w swoich flagowych smartfonach. Polegały one na styczności fizycznych przycisków klawiatury QWERTY z wyświetlaczem dotykowym klasycznego typu touchpad.

Jakiegoś wielkiego sukcesu sprzedażowego wtedy nie było wśród klientów biznesowych. Podobnie może być z etui typu Game Boy. Nintendo powinno zacząć wydawać autorkie hitowe gry z Zeldą na czele. Wtedy najlepiej by na tym wyszło. Pozycje premium z możliwie najwyższej półki nawet w cenie trzycyfrowej typu 199 PLN mogły mieć całkiem spore rzesze, co niezwykle ważne zadowolonych nabywców. Cóż, pomarzyć można.

(fot. Nintendo/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11048 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt