PREMIERA: Takich gier brakuje na smartfonach

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gracze mobilni są delikatnie mówiąc mało poważnie traktowani przez tych konsolowych czy PC. O ile jeszcze grafika komórkowego Need For Speeda jest świetna, o tyle grywalność najczęściej fatalna. To się na szczęście jednak zaczyna zmieniać. Wszystko za sprawą fenomenalnej przenośnej konsoli o nazwie Nintendo Switch. O dziwo, nie ma ona jakiejś mocnej specyfikacji, a mimo to daje radę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy nadmienić 6.2 calowy ekran o rozdzielczości HD (720p), co przekłada się na skromną gęstość pikseli 237 PPI. Warto przy tym zaznaczyć, że brak efektu ząbkowania obrazu możemy oczekiwać przy wartościach zbliżonych do 300 PPI oraz większych. Mimo tego konsola ma fantastyczne pozycje. Wystarczy nadmienić takie gry jak chociażby Zelda, Super Mario Odyssey, FIFA 18 czy wkrótce debiutujące L.A Noire od cenionego studia Rockstar Games z serii GTA, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Według nieoficjalnych informacji, zbierająca wysokie recenzje Zelda ma pojawić się na smartfony.

To może oznaczać fakt, iż grywalność na najwyższym możliwe poziomie zawita wreszcie na inteligentne telefony komórkowe z Androidem oraz iOS. Co jak co, ale współczesne flagowce mają już specyfikację rodem zbliżoną do komputerów, czego najlepszym przykładem jest stosowanie aż 8 GB RAM pamięci operacyjnej. Naprawdę wiele notebooków nie ma takiej wartości i musi sobie jakoś radzić. Obyśmy więc byli świadkami możliwie najszybszych debiutów produktów ze stajni Nintendo. Już jeden przełomowy z nich miał miejsce pod postacią Super Mario Run. Czekamy zatem na następne.

(fot. Nintendo/My mobile)

NINTENDO SWITCH TO MISTRZOSTWO GIER MOBILNYCH

MATERIAŁ PROMOCYJNY SUPER MARIO ODYSSEY

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11048 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Takich gier brakuje na smartfonach”

  1. Kamil Odpowiedz

    Magazyn TIME ma 100% racje! Najlepszy technologiczny gadżet roku według niego to konsola Nintendo Switch, a dopiero za nią Apple iPhone X 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt