Pojęcie nudy w kolejce z telefonem komórkowym nie istnieje

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pokolenie ludzi mobilnych to szczytna idea, jednak w obecnych czasach wciąż jeszcze nie możemy tego określenia użyć w przypadku większości osób. Wystarczy tylko samemu rozejrzeć po prawdziwym świecie, by się o tym fakcie przekonać. Idealnym przykładem jest duża kolejka czy to w sklepie, banku czy też może w urzędzie.

Kwestia mobilności jest wtedy mitem. Spora ilość ludzi w takiej sytuacji czuje tylko irytację i wielką nudę. Szkoda, że zapominają oni o swoim telefonie komórkowym, który nawet 1 godzinny okres oczekiwania zmieni nam w 60 minut dobrej zabawy oraz rozrywki (pod wcześniejszym warunkiem dostatecznego stopnia naładowania baterii). I wcale nie mamy tutaj na myśli gier, tylko Internet.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Przeglądanie stron www w takiej monotonnej sytuacji jak chociażby kolejka oczekiwania może nam znacznie umilić czas. Szybko zauważymy, że godzina czasu błyskawicznie nam zleciała i w efekcie za chwilę załatwimy naszą sprawę. Większość osób w takiej sytuacji tylko stoi oraz narzeka na wszystko z włączeniem jakości obsługi. Ten negatywny stan rzeczy można zmienić w dodatku bez większych kosztów. W przypadku ofert sieci Play Lubię to czy Red Bull Mobile na kartę dostęp do internetu dostajemy za darmo po każdym doładowaniu.

Co więcej, nie ma nawet w nich możliwości przypadkowej zapłaty za połączenie wap. Dzieje się tak, ponieważ przyznawane pakiety danych po zasileniu mają dokładnie taką samą ważność co rozmowy wychodzące. W jednych ofertach czasy są krótsze, zaś w innych dłuższe. Nawet obecność lejka jest niestraszna, czego najlepszym dowodem jest bezproblemowe korzystanie w takiej sytuacji z Opery Mini na prędkości 32 kb/s. Tym samym stare powiedzenie hulaj dusza, piekła nie ma znakomicie się sprawdza. U innych operatorów z kolei zawsze możemy skorzystać z płatnych pakietów internetowych.

Te w większości przypadków (T-Mobile i Plus) mają lejki w standardzie. Takim niechlubnym wyjątkiem od reguły jest Orange na kartę. Szkoda, że wciąż jest taka mała świadomość konsumentów odnośnie elementarnej wiedzy telekomunikacyjnej dotyczącej wielu świetnych usług operatorów. Dobitnie ten stan rzeczy potwierdza fakt, że aż 30% klientów smartfonów w T-Mobile nigdy nie aktywowało pakietu internetowego. Było to spowodowane mylnym myśleniem o wielkich kosztach jakie generuje mobilny dostęp do sieci web w telefonie komórkowym. Te od co najmniej 4 lat są znośne, czyli od momentu narodzin serwisu My mobile.

(fot. Wikipedia/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10719 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt