PREMIERA: Aktualizacja gry równa się jej usunięcie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z wielkim niepokojem włącza się tę grę Asphalt 9 Legends jak się ma w telefonie zajęte 15,54 GB na 16 GB dostępnej pamięci wewnętrznej. Jak wszyscy doskonale wiemy, w maksymalnie zabugowanym Androidzie 7.0 Nougat przenoszenie aplikacji nic nie daje (jest jakby na niby), także nici z zainstalowanej sporej rozmiarów 64 GB karty microSD. Przyda się ona tylko i wyłącznie jako nośnik danych typu muzyka, filmy czy zdjęcia. Niestety nie aplikacje.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Producenci gier także się wycwanili za przeproszeniem. Nie uruchomimy ulubionej pozycji, jeśli nie pobierzemy aktualizacji. Tak jest z niepozornym Raymanem, także już wkrótce to samo czeka kultowego najnowszego Asphalta jak wcześniej PES 2018 Mobile. W przypadku posiadania wolnej przestrzeni wbudowanej na styk nie zainstalujemy dodatku na zasadzie tylko zmienionych plików w ramach usługi aktualizacji Delta Google Play.

Nawet one wymagają do poprawnego działania minimum 1 GB wewnętrznej pamięci. W przeciwnym razie możemy zapomnieć o instalowaniu aktualizacji ze sklepu na Androida. Pozostaje nic innego jak usunięcie tytułu, w którego nie możliwości zagrania bez posiadania najnowszej wersji. Książkowym przykładem głupoty całej filozofii Delta w Google Play jest spora wielkość uaktualnienia 1.2 GB dla PUBG Mobile, co jest często rozmiarem dla samodzielnej gry w 3D z potężnymi efektami specjalnymi oraz wizualnymi typu Gangstar Vegas będącej namiastką serii GTA.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10719 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

3 komentarze do “PREMIERA: Aktualizacja gry równa się jej usunięcie”

    • Kamil

      Nic nie usunelo. Normalnie masz przycisk przenoszenia aplikacji, z tym ze system pokazuje zmiane lokalizacji ponad 1 GB na karte microSD, ale w rzeczywistości zwolnilo sie moze 200 MB. Taka to juz platforma. Nie dziwe sie Apple, ze usunelo zewnętrzne nośniki z uwagi na takie problemy. Pamiec wewnetrza duza i po sprawie

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt