Huawei najpopularniejszym producentem smartfonów w Polsce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Lewy i spółka mogą właśnie ogłosić wielki sukces marketingowy na tle selekcjonera kadry, Adama Nawałki. Otóż według krajowego oddziału firmy analitycznej IDC Polska po 2Q/2018 Huawei stał się najpopularniejszym w kraju nad Wisłą producentem smartfonów z udziałami wynoszącymi dokładnie 32%. Wyprzedzony został tym samym największy rywal Samsung.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Legitymuje się on 31%, czyli mamy zaledwie jeden punkt procentowy różnicy. Huawei taki stan rzeczy tłumaczy nie tylko sukcesem sprzedażowym serii Lite z proporcjami ekranu 18:9, ale i również tymi droższymi smartfonami z najmocniejszą specyfikacją. Nie wolno też zapominać o sporych działaniach marketingowych. Tutaj oczywiście mowa o dużej promocji z udziałem Roberta Lewandowskiego, który aktualnie zmienia klub.

Według nieoficjalnych informacji ma on zasilić szeregi The Blues, czyli legendarnej Chelsea Londyn. Dobrze, że chociaż on ma ambicje i wieku 30-paru lat nie wybiera kierunku japońskiego w tym jakże chorym wyścigu po pieniądze, gdzie pensje rzędu 1 milion złotych tygodniowo co dla niektórych są niewystarczające. Aż chciałoby się w tym miejscu przypomnieć felieton My mobile o tytule Chory świat.

(fot. Huawei/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt