PREMIERA: Poważne bugi iOS 11.4, oby iOS 12 był lepszy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie ulega wątpliwości, iż mobilny system operacyjny iOS 11 był chyba najgorszym pod względem jakości działania w całej historii giganta z Cupertino. Na jego stabilność narzekają wszyscy, nawet najbardziej zagorzali miłośnicy produktów Apple. Na całe jednak szczęście we wrześniu ma zostać udostępniona oficjalna aktualizacja oprogramowania do wersji iOS 12.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ma ona działać nawet o 40% szybciej na tak starych telefonach jak iPhone 5S czy iPhone 6. Więcej szczegółów na www.apple.com/pl/ios/ios-12-preview. Tymczasem iOS 11.4 powoduje kuriozalne błędy. Za chwilę dwa z nich zostaną szerzej opisane. Pierwszy poważny bug polega na wieszaniu się nagminnym klawiatury podczas wpisywania komentarza, ale uwaga, tylko i wyłącznie na przeglądarce internetowej Safari. Takich historii nie ma wcale w innych aplikacjach.

Drugi irytujący błąd to fakt niedziałania autorotacji, obrócenia ekranu. Często wiec jest sytuacja, że chcemy oglądać treści w poziomy sposób, ale akcelerometr nie funkcjonuje poprawnie. Pomaga pewne rozwiązanie. Wystarczy dosłownie na dwie, trzy sekundy przytrzymać przycisk blokowania ekranu. Po późniejszym zwolnieniu wyświetlacz znowu potrafi w iście magiczny sposób przechylać się w kierunku poziomym. Te tylko przykłady dobitnie pokazują jak mocno niedopracowanym produktem był iOS 11.4.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt