PREMIERA: Safari z iOS miażdzy przeglądarkę Chrome na Androida

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przeglądarka Safari z iOS była już wielokrotnie chwalona na łamach serwisu My mobile. Dopiero, gdy człowiek przesiadł się na Chrome do Androida to poczuł jak dobrze i bezproblemowo ona działała. Dosłownie każda witryna internetowa na Safari wczytuje się w sekundę. Dotyczy to nawet nieco cięższych, bo z większą ilością multimediów (głównie dużych grafik) stron www.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Wystarczy nadmienić planowany (na 99%) wygląd My mobile 4.0. Nowy szablon działa normalnie na Safari. Niestety na Chromowym Androidzie dochodzi do lagowania podczas jego przewijania. Jeszcze kilka dni temu ta przeglądarka miała problem z wysyłaniem komentarzy na niniejszej witrynie. Dopiero niedawna aktualizacja Chrome nieco rozwiązała wysoce irytujący kłopot na Sony Xperii XA. W sumie to można użyć tutaj pewnego porównania. Safari na iOS jest jak obiad w wykwintnej restauracji.

Wszystko jest przygotowane perfekcyjnie z włączeniem serwetek pod talerzami czy sztućcami. Natomiast Chrome to taki fast-food. Owszem, możemy zjeść dostarczonego hamburgera, ale niestety często jest on tylko trochę podgrzany. Ponadto jest przyrządzony byle jak z krzywo położonym serem. Na dodatek mamy bałagan na tacy z pozostałymi potrawami typu frytki czy cola. Tu i tu się możemy najeść, jednak sposób oraz kultura konsumpcji obiadu stoi na zupełnie innym poziomie. Odnosi się to do tak starego telefonu jakim jest 4-letni już Apple iPhone 5S.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10040 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt