Druga młodość iPhona 6S

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest ciekawa historia. Apple bowiem wznowiło produkcję 3-letniego telefonu. Chodzi o chyba kultowego iPhona 6S. Stało się to jednak w Indiach z uwagi na perturbacje podatkowe. Gigant z Cupertino mógł tym samym obniżyć cenę nowego smartfonu wyprodukowanego w kraju macierzystym. Gdzie jak gdzie, ale rynek zbytu w Indiach jest ogromny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W Europie zaś czy też w Stanach Zjednoczonych jego chłonność znacząco spadła. To dlatego obserwowaliśmy spadki w globalnej sprzedaży smartfonów jako ogółu. Dzięki tej sprytnej strategii Apple może dotrzeć ze swoim flagowym produktem do nowego rynku. Do tej pory najpopularniejszymi urządzeniami z logo nadgryzionego jabłka w Indiach były stare iPhony 5S czy iPhone SE. Z pewnością iPhone 6S z większym ekranem sporo namiesza.

Co prawda jest on nieco szeroki, gdyż starego typu w proporcji 16:9 zamiast 18:9, ale zawsze pogoda za oknem może się poprawić. Ponadto można być zupełnie spokojnym o wsparcie dla iPhona 6S. Z uwagi na zastosowanie 2 GB RAM pamięci operacyjnej raczej będzie ono bardzo długie. Typowe dla Apple. Nie zdziwmy się zatem jak na tylnych pleckach zobaczymy napis Made in India zamiast doskonale znanego Made in China.

(fot. Toshiba/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt