PREMIERA: iOS 13 spokojnie mógłby trafić na iPhona 5S, ale Apple tego nie zrobi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Spoglądając na listę nowości iOS 13 trzeba to sobie szczerze powiedzieć. Najnowsza wersja mobilnego systemu operacyjnego od giganta z Cupertino spokojnie zadziałałaby na iPhonie 5S. Jednak Apple go nie udostępni z prozaicznego powodu. Chodzi o spadki sprzedaży iPhonów. Jednym z czynników zachęcających do zakupów jest wtedy nowa wersja iOS 13.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To dlatego najniższym wspieranym modelem jest iPhone 7 według niepotwierdzonych informacji. Nie oszukujmy się, ale napisanie nowego arkuszu stylów dajmy na to w technologii CSS w niczym nie zwiększa wymagań (czcionce zmieniamy kolor na biały, zaś tła na czarny i po sprawie). Ponadto iOS 13 ma szybciej działać na starszych iPhonach zupełnie tak jak iOS 12. Tym bardziej więc iOS 13 działałby sprawniej nie tylko na iPhonie 5S, ale również iPhonie 6 oraz iPhonie 6S. Kolejne nowe funkcje nie są spektakularne.

Tylko tak należy rozumieć dodanie wsparcia standardu sieci 5G, szybkiego wprowadzania tekstu na klawiaturze (na wzór aplikacji Swipe do pisania na zasadzie smużenia gestami po ekranie). Przebudowana zostanie również chwalona w My mobile aplikacja Zdrowie, która świetnie liczy kroki pomimo wyłączonego GPSa. To samo dotyczy iMessage, która zyska profilowe zdjęcie czy statusy dostępności zupełnie tak jak komunikator Messenger. Natomiast tablety iPad jeszcze bardziej będą komputerowe dzięki lepszemu multitaskingowi z okienkami aplikacji włącznie.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt