YouTube banuje kanał Gurala z 250.000 widzów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Kontrowersyjni twórcy na polskim YouTube to temat rzeka. Właśnie jeden z nich został zbanowany przez administrację największego na świecie serwisu wideo. Gural, bo o nim mowa boleśnie odczuł stratę aż 250 tysięcy widzów. To musiało być też szczególnie mocno odczuwalne na kieszeni, ponieważ normą na tzw. nocnych streamach było otrzymywanie od widzów nawet 2.000 PLN jednego dnia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Widać to dobitnie po paskach postępów. Fani danego YouTubera są gotowi mu wpłacać takie kwoty tylko dlatego, że ich ulubieniec bawi się daną grą przy okazji dodając zabawne komentarze od siebie. Inną sprawą jest tutaj rzecz jasna robienie dymów, czyli żartów chociażby na komunikatorach wideo z zupełnie postronnych ludzi. Wolna amerykanka jednak się kończy na YouTube wraz z wyraźnym zaostrzeniem regulaminu.

W efekcie nawet robienie pranków może spowodować wyłączenie monetyzacji (czyli spieniężania) filmów. Wybrani amerykańscy twórcy (uliczni żartownisie) już ogłosili koniec kariery na YouTube wraz z nadejściem restrykcyjnego regulaminu. Co jak co, ale zawsze najbardziej kontrowersyjne oraz mocne treści przyciągają widzów. Mało kogo interesują ambitne materiały naukowe, choć akurat w tej materii jest kilka wyjątków i to na polskim YouTube. Wystarczy nadmienić świetne kanały Polimaty czy też Emce 2.

(fot. YouTube)

KANAŁ GURALA ZBANOWANY NA YOUTUBE

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “YouTube banuje kanał Gurala z 250.000 widzów”

 1. SteveJobs Odpowiedz

  „z 250.000 widzów”- ci co to oglądają to dzieci i też „patole”, oczywiście fani czy ci co to subują lub regularnie oglądają jeszcze gorsi ale co ja tam wiem, przecież nie oglądam a się wypowiadam po zasłyszanych historiach i topkach z YT których nie da się oglądać ale obrazek/miniaturkę człowiek musi zobaczyć i przeczytać będąc w WC.

 2. szotyi Odpowiedz

  Zaostrzenia regulaminu YT doprowadzą do odejścia widzów a z tym odejście reklamodawców., mniej wyświetkeń, Patostreamay są formą artystycznego wyrażenia wizji streamera. Dociera do was że wielu stramerów wybijalo sie na Guralu? Najgorsze że polacy zniszczyli życie innemu polakowi . Teraz jak prawdziwi polacy nieznajacy prawa sa zadowoleni bo wydawało im sie że jak cos im sie wydaje to tak jest. Ja czekam aż Gural pozwie pałkersa , bombla i wszystkie media które utrwaliły w społeczeństwie jego negatywny wizerunek zarzucajac mu coś gdy nie był skazany . Zgodnie z prawem polskim jesli nie ma wyroku PRAWOMOCNEGO to człowiek jest niewinny i nie ma tłumaczenia że jest funkcja informacyjna mediów bo koszty spolecznej takiej kreacji przewyższają korzysći z nagłośnienia tematu choć mogły media publikowac ale naraziły sie na roszczenia . Jak Gural będzie miał dobrego prawnika to może stać sie jednym z najbogatszych jutuberów.

  • Kamil

   Niektore rzeczy robil nawet fajnie, np: nocne granie w FIFA18, ale tez grubo jechal po bandzie z wyzywaniem ludzi na Omegle na publicznym live

  • szotyi

   Przypominam że nieznajomość prawa szkodzi . To że ktoś uważa że coś jest nieodpowiednie nie oznacza że strona interakcji tak uważa. Wyzywanie jest z oskarżenia prywatnego co znaczy na wniosek zainteresowanego co nie znaczy że dochodzi do skazania. Niestety wyszło jak ludzie bawili sie postacią Gurala i teraz niektórzy piszą że chyba sprawa wymknęła się im spod kontroli bo to nie miało tak wyglądać. Inni piszą że będzie źle jak Gural popełni samobójstwo(wszystkie sprawy umorzone z urzędu i nic nigdy już sie nie wyjaśni ale ludzie na to nie patrzą) co przy obecnej nagonce jest wielce prawdopodobne. Tzw. obrońcy moralności zniszczyli człowieka . Inni jutuberzy też wyzywają widzów natomist nagonkę zrobiono na Gurala . Sam uważam że zwiększyła sie konkurencja i ktos nie mógł znieść że Gural tak szybko sie rozwijał i kasa z donejtów sie nie zgadzała.YT zawiesił tylko kanał by odciąć się od negatywnego wpływu co Kamil pewnie rozumie.

  • Kamil

   Niech otworzy drugi kanał jak DanielMagical i dalej streamuje. Upps, zapomniałem iż ma policyjny zakaz na udzielanie się publiczne. Hejterzy z wykopu zniszczyli człowieka, który bądź co bądź miał talent do robienia Live na YT, gdzie było tez wesoło, nie tylko sama patola

  • szotyi

   Patrzę co sie dzieje jak próbują się wybić na Grzegorzu G. i smiesznie to wygląda bo ludzie kompletnie są oderwani od rzeczywistości w mnożeniu „zarzutów”. Po kilku dniach dołaczył do tej ekipy wybijaczy zupełnie niezasadnie donguralesko-37 letni mąż i ojciec 3 córek . Z internetu nie wyszukuje mi by ktokolwiek łączył rapera donguralesko , Być może akcja powstała po tym jak ktos mu napisał że on przecież też gural . Tylko ze ja nie znajduję by tworzył on pod nazwą gural.ale liczę na pomoc Kamila .Sams ksywa nie jest nic warta a i Grzegorz G. dział w innej branży. Po tym oświadceniu donguralesko przestałem wierzyć w polaków po tym jak ten mąż i ojciec , 37 letni producent muzyczny publikuje coś ….to nawet cięzko nazwać bo mówiąc o ujęciu Grzegorza G Piotr Górny pogrążył się bo ci ktośie nie mają kompetencji do „ujmowania” gdy nie złapali przestępcy na gorącym uczynku .

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt