Ukraińska ofensywa Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (4 liczba głosów, wasza ocena: 2,25 na 6)
Loading...

Spore, jeśli nie wielkie rozczarowanie. Tak chyba najprościej można określić najnowszą promocję sieci komórkowej Play. Wszyscy spodziewali się jakieś przełomowej oferty, tymczasem klienci otrzymali tańsze połączenia na Ukrainę. To wcale nie jest żart. Choć większość naszych rodaków zdecydowanie bardziej interesują kierunki zachodnie typu Niemcy, Holandia czy Anglia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tym samym nie przedłużając, do końca 2017 roku fioletowy operator w ofertach na kartę oraz mix oferuje atrakcyjną stawkę 0,29 PLN za każdą minutę rozmowy i SMSa. Co warto nadmienić, w połączeniach mamy wygodne naliczanie sekundowe. Z pewnością więc wielkim przegranym tej promocji będzie wirtualna sieć komórkowa Klucz Mobile również stawiająca na cudzoziemców zza wschodniej granicy kraju.

Ukraińską promocję Play włączymy krótkim kodem *111*201*1#. Więcej szczegółów na jej temat znajdziemy na oficjalnej podstronie www.promocje.play.pl/ua-PL. Co ciekawe, do działań marketingowych Play zatrudnił lokalne, ukraińskie gwiazdy. Spoty z reklamami mają pojawić się w zagranicznej telewizji. Tym samym mamy nowy etap szukania konsumentów poza granicami Polski. Ba, jest wręcz ukraińska infolinia. Interesujące posunięcie P4 z punktu widzenia strategicznego.

(fot. Play/My mobile)

TANIE POŁĄCZENIA I SMSY NA UKRAINĘ W PLAY

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “Ukraińska ofensywa Play”

 1. Krystian Odpowiedz

  Klucz nie będzie przegranym, bo np. do UE ma połączenia 15 gr/min., a w Play za to samo liczą sobie 2 zł.

 2. Maniekx Odpowiedz

  Na chuj mnie na Ukrainę XD zjebali po całości każdy zakładał że bd no limit rozmowy komórkowe + sms do wszystkich w cenie 15 zł a tu taki chuj. Chociaż sms są no limit w taryfie formuła sms +100 mb także na same rozmowy starczy

  • Antynacjonalista

   Co ty ku….rwa mać pierdolisz za głópoty nacjonalisto z pod znaku falangi i PiSu. A co ku….rwa mieli pokazać nacjonalistycznych , rasistowskick ,ksenofobicznych ,antysemickich kutasów z ONRu ,Narodowego Odrodzenia Polski , Ruchu Narodowego i innych tego typu popier….lonych organizacji chwalących mordece ludności prawosławnej Romualda Rajsa Burego …

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt