PREMIERA: Świetne filmy na styczeń na platformie Netflix

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Miesiąc grudzień był rekordowy na Netflixie pod względem obejrzanych filmów. Część z nich naprawdę niedawno miało swoje premiery, a już mogliśmy je oglądać wygodnie w domowym zaciszu na szklanym ekranie. Oczywiście idąc za ciosem trzeba przedstawić kolejne dobre propozycje, z tym że na styczeń. Pewną nowością będzie dodanie interesujących filmów dokumentalnych. Zakładamy zatem ponowne traktowanie usługi Netflix jak klasycznej, bo linearnej (z określoną ramówką) telewizji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W niedzielę 14 stycznia bieżącego roku o godzinie 20.00 oglądamy niezwykle klimatyczny film Nasze Noce. Opowiada on historię samotnych seniorów, którzy naprzeciw lokalnej społeczności (typowej amerykańskiej plotkującej prowincji) postanawiają zmienić swoje nieco szare życie. 21 stycznia czas na domową premierę filmu Ex Machina. Świetnie pokazuje on możliwą przyszłość inteligentnego robota, która w pewnym momencie buntuje się przeciwko własnemu stwórcy, czyli programiście. Natomiast 28 stycznia emisję ma Straight Outta Compton, pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników rapu Zachodniego Wybrzeża USA, gdzie rodziły się takie gwiazdy jak Dr. Dre, Snoop Dogg czy Ice Cube. Nie zabraknie w produkcji także odwołań do rasistowskiego zachowania policjantów.

Na deser jeszcze w soboty obejrzymy kapitalne filmy dokumentalne. I tak 13 stycznia o 20.00 zaczniemy od Unacknowledged opowiadającego zadziwiające kulisy amerykańskich spisków (zwłaszcza ostatni rozdział mówiący o super-technologii z darmową energią wbija w fotel). Z kolei 20 stycznia warto obejrzeć ciekawe Voyeur. Dotyczy on pewnego właściciela hotelu, który podglądał z poddasza swoich gości, a następnie robił statystyki ich poczynań ze wszystkimi pikantnymi szczegółami włącznie. Jest to wręcz genialna aluzja do kwestii prywatności w aluzji do Google, które wie o nas wszystko. Na koniec w nieco lżejszej formie oglądany 27 stycznia dokument Jim & Andy: The Great Beyond obrazujące kulisy wielkiej kariery cenionego komika Jim Carreya.

(fot. Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY NASZE NOCE (5,5/6)

MATERIAŁ PROMOCYJNY EX MACHINA (5,0/6)

MATERIAŁ PROMOCYJNY STRAIGHT OUTTA COMPTON (4,5/6)

Przygotowane przez

jest autorem 9175 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt