PREMIERA: Ten detal iOS wgniata w fotel

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Można zarzucić wiele złego iOS (jak chociażby ostatnia afera ze spowalnianiem działania procesorów na zużytych bateriach), ale finalnie jest to najlepiej dopracowany mobilny system operacyjny na świecie. Android pod tym względem może mu co najwyżej czyścić buty niczym jakiś pucybut. Za chwilę zostanie opisana pewna funkcja iOS, która wręcz wgniata w fotel. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wyobraźmy sobie następujący scenariusz. Jesteśmy w terenie i akumulator wyczerpał się do zera, w efekcie czego smartfon się wyłączył. Oczywiście jak zawsze bywa w tego typu przypadkach, akurat pracowaliśmy na kilku aplikacjach. Po podłączeniu w domu iPhona do ładowarki naszym oczom ukażą się zminimalizowane programy w tle. Aby się o tym przekonać, wystarczy tylko wcisnąć szybko dwukrotnie przycisk home (początek).

Takie rzeczy są nie do pomyślenia w zielonym robocie. W Androidzie w podobnej sytuacji startujemy z czystym kontem uruchomionych aplikacji w tle (nie mylić z procesami, bo to jest zupełnie inna para kaloszy). Co ciekawe, w komputerowym macOS po wykonaniu aktualizacji oprogramowania nawet otworzone okna są pozostawione są w tych samych miejscach pulpitu. To się dopiero nazywa gigantyczna dbałość o detale.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12779 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt