PREMIERA: Nie ma ucieczki przed 64 GB pamięci

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pamięć 64 GB to już nie jest tylko pobożne życzenie, a absolutne minimum w temacie przestrzeni na dane w naszym nowym telefonie komórkowym. Takie nasuwają się wnioski po walce o każdy MB-ajt, jaka się aktualnie toczy na smartfonie Sony Xperia XA z zainstalowanym nośnikiem microSD o pojemności 32 GB. Swoje też tutaj robi relatywnie mała 16 GB pamięć wewnętrzna.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Aktualnym rynkowym standardem jest poziom dwukrotnie większy, czyli 32 GB. Dopiero wtedy unikniemy nieustannych problemów z instalowaniem dużych aplikacji rozrywkowych jak chociażby gry. Nie wolno też zapominać o kłopotach występujących podczas aktualizowania hurtem (typu 40) pozycji z Google Play. Z uwagi na małą pamięć wewnętrzną, proces może zostać uniemożliwiony przez Androida.

W efekcie na ekranie powiadomień ujrzymy jakże niemiły obraz z wykrzyknikiem mówiący o braku przestrzeni na wykonanie operacji. Po roku intensywnego użytkowania smartfonu praktycznie nie ma dnia bez irytujących powiadomień mówiących o zapchaniu karty microSD. Pewnym (tymczasowym) rozwiązaniem jest jej sformatowanie jako pamięci wewnętrznej, ale to zostanie wykonane zapewne w momencie zakupu 64 GB nośnika.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Nie ma ucieczki przed 64 GB pamięci”

 1. marco Odpowiedz

  Tak przy okazji większej pamięci chciałem zapytać jak odzyskać zdjęcia w Samsungu s8 po przywróceniu ustawień fabrycznych? Moja znajoma miała taki przykry przypadek że po jakiejś aktualizacji miała problem z szybkim ładowaniem. Telefon w krótkim czasie nagrzał się niemiłosiernie a w salonie orange powiedzieli jej że jest taka aktualizacja która powoduje problem w ładowaniem. Zalecili jej aby zrobiła przywrócenie ustawień fabrycznych. Niestety po tej czynności utraciła wszystkie zdjęcia, filmy i notatki.
  W związku z tym mam pytanie czy istnieje jakiś sposób aby odzyskać zjecia?
  I tak jeszcze nawiązując do pamieć wewnętrznej. Widać jakim plusem jest karta pamieć. Gdyby miała zapisane zdjęcia na kartce to pewnie problemu by nie było.

  • Kamil

   Jak masz zrobione formatowanie karty microSD jako pamięć wewnętrzna to wtedy nic by to nie dało

 2. marco Odpowiedz

  Tylko że ona nie miała w telefonie karty pamięci tylko wszystko było zapisane w pamięci wewnętrznej telefonu. W związku z tym ponawiam pytanie czy jest jakaś szansa aby odzyskać zdjęcia i notatki w s8 po przywróceniu ustawień fabrycznych?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt