Windows Phone, najpiękniejszy mobilny system operacyjny świata

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

windows-phone-najpiekniejszy-mobilny-system-operacyjny-swiata

Każdy miłośnik telekomunikacji doskonale wie, że w nocy najlepiej można się bawić interfejsem smartfonu. Wcale bowiem nie odbija się światło (niczym tafla lustra) jak to ma miejsce w dzień. Wtedy do gry wchodzą projektanci graficzni, którzy odpowiadają za wygląd danej platformy komórkowej. Tutaj naprawdę mocno wyróżniają się na tle konkurencji kafelki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ich urok swego czasu stał się inspiracją dla samego sklepu Google Play. Później jednak gigant z Mountain View porzucił ideę kafelkowego menu na rzecz stylu Material Design. Już w 2011 roku dawny Android Market przypominał Windows Phone 7, oczywiście pod pewnymi względami (nie w 100%). Można było jednak wyraźnie wyczuć inspirację kwadratowym światem Microsoftu. Dopiero później po wielu długich latach Google wypracowało swój własny unikatowy styl Material Design.

Z kolei Android 5.1 Lollipop stał w się pełni dojrzałym systemem, który śmiało można było używać zaraz po pierwszym włączeniu bez zabaw w instalację kolejnych niezbędnych aplikacji (te notabene występowały w tak znienawidzonych nakładkach). Natomiast idea żywych kafelków jest naprawdę świetna. W dodatku ich piękny wygląd dostępny w Windows Phone powoduje, że na dobrą sprawę wcale nie musimy włączać aplikacji by sprawdzić co się dzieje. Idealnym przykładem takiego programu jest tytuł pogody.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt