To już oficjalny koniec Windows 10 Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

No i potwierdziły się wcześniejsze sensacyjne doniesienia o końcu Windows 10 Mobile. Przedstawiciele Microsoftu właśnie gaszą światło przy dalszym rozwoju mobilnych kafelków. O ostatecznym, bo oficjalnym nadejściu końca Windows 10 Mobile poinformował były szef tego projektu, a obecnie wicedyrektor działu systemów operacyjnych, czyli doskonale znany Joe Belfiore.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W praktyce więc komórkowy Windows nigdy więcej nie otrzyma już aktualizacji rozwojowych zawierających nowe funkcje. Na pocieszenie użytkownicy Windows 10 Mobile będą mogli liczyć tylko i wyłącznie na uaktualnienia bezpieczeństwa. Niestety, ale w praktyce oznacza to finalny koniec Windows Phone. Aż dziw bierze, że pewne genialne pomysły giganta z Redmond poszły do piachu albo lepiej do szuflady.

Wystarczy nadmienić świetny budżetowy model Lumii bez ramek widoczny na powyższym zdjęciu. Wszyscy przecież doskonale wiemy jakim hitem są aktualnie smartfony tego typu. Aby się o tym przekonać, spójrzmy na premiery inteligentnych telefonów komórkowych jak chociażby Samsung GALAXY S8, Apple iPhone X czy mocno tracący na wartości LG G6 (oraz jego ekonomiczna alternatywa Q6). Microsoft na mobilnym rynku chyba popełnił wszystkie możliwe błędy. I teraz płaci za to najwyższą cenę.

(fot. Windows Central/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt