Virgin Mobile stawia na biznes i na liczne bonusy dla nowych klientów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dawno już nie opisywano w My mobile największego krajowego operatora wirtualnego, czyli Virgin Mobile. Tymczasem się sporo u niego dzieje. Najpierw wprowadził on atrakcyjne cenowo abonamenty dla klienta biznesowego (firmowego), gdzie koszt spada wraz z powiększającą się liczbą numerów. Spadki sięgają aż 50% wraz z kolejną aktywacją z pary.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie drugi abonament z grupy kosztuje zaledwie 9,50 PLN miesięcznie. Za tą jakże atrakcyjną cenę otrzymujemy nielimitowane rozmowy oraz SMSy połączone z 3 GB internetu. To nie koniec atrakcji. Virgin Mobile dla osób przenoszących numer lub kupujących nowe startery przygotował także darmowe kawy w Costa Coffee, bezpłatny dostęp do serwisu streamingowego Tidal z muzyką na trzy miesiące czy nawigację Coyote.

Do tego dochodzą zniżki na przejazdy taksówkami mytaxi. Więcej szczegółów znajdziemy na www.virginmobile.pl. Na deser sieć komórkowa Virgin Mobile dodaje 1 GB internetu na 30 dni po zakupie puszki napoju energetyzującego Tiger na wzór akcji marketingowej chociażby Play. Wystarczy tego dokonać w sklepach Żabka lub Freshmarket. Później już tylko wprowadzamy z niej 12-cyfrowy kod w formie krótkiej komendy *222*KOD#.

(fot. Virgin Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Virgin Mobile stawia na biznes i na liczne bonusy dla nowych klientów”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt