Świetny ruch Samsunga, Infinity Display trafi do serii GALAXY A

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Telefony bez ramek są intrygujące i co do tego nie ma chyba nikt wątpliwości. Mają one urok oraz nietuzinkowy design. Tym bardziej warto pochwalić Samsunga, który według nieoficjalnych informacji zagranicznych mediów planuje wdrożyć ekran typu Infinity Display do serii GALAXY A, czyli typowej średniej półki. Sporo osób przy okazji ma pewne obawy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o wzrost ceny urządzeń GALAXY A spowodowany właśnie zastosowaniem wyświetlacza nowoczesnego typu Infinity Display podobnie jak to jest we flagowcu Samsung GALAXY S8. Tak więc oczekujmy ceny bliżej 2.000 PLN w momencie premiery, a nie 1.500 PLN. Już dziś z kolei tzw. super smartfony, będące absolutnie najwyższą półką są wycenione na kosmiczne kwoty przeszło 4.000 PLN (tak było z modelem GALAXY Note 8).

Kto wie, czy za chwilę, bo już 12 września bieżącego roku podczas konferencji w nowym Steve Jobs Theater, Apple nie przedstawi światu iPhona 8 w cenie około 5.000 PLN. Wracając jeszcze na koniec do tematu Samsunga to trzeba pochwalić jego strategię produktową. Dzięki niej bowiem, średniaki dadzą konsumentom wrażenie obcowania z telefonem high-end (z wyjątkiem różnicy w działaniu, optymalizacji oprogramowania).

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt