Darmowe ubezpieczenie ekranu w GALAXY S8 od Samsunga

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Do końca wakacji, czyli 31 sierpnia bieżącego roku Samsung przygotował niezła akcję marketingową. Promocja polega na darmowym ubezpieczeniu ekranu we flagowcach GALAXY S8 oraz GALAXY S8+. Jakby tego było mało, na deser mamy dołożony dodatkowy rok gwarancji. Oferta obowiązuje u partnerów firmy Samsung. I tutaj zaczynają się dwa haczyki tych mocnych smartfonów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwszy z nich polega na tym, iż kwota ubezpieczenia wyświetlacza to dokładnie 349 PLN. Jeśli zatem koszt naprawy będzie większy to trzeba się liczyć zapewne z dopłaceniem różnicy z własnej kieszeni. Dokładniejsze informacje znajdziemy w oficjalnym komunikacie biura prasowego na www.samsungmedia.pl/pr/…/smartfony-galaxy-s8-i-s8-w-promocji-z-dodatkowa-gwarancja-i-ubezpieczeniem-wyswietlacza.

Drugi haczyk to cena smartfonów GALAXY S8 i GALAXY S8+ wynosząca w sklepach Samsunga dalej około 3.500 PLN za mniejszy model. W wielu porównywarkach cenowych sumy zaś już oscylują w granicach 2.700 PLN. W sumie więc można powiedzieć, że skórka wcale nie jest warta wyprawki. 800 PLN to zdecydowanie więcej niż niecały 400 PLN bonus przeznaczony wyłącznie na naprawę zbitego ekranu. Oczywiście nie wolno zapominać o drugim dodatku w postaci roku bezpłatnej dodatkowej gwarancji (łącznie są to aż trzy lata ochrony).

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt