To koniec aplikacji Evernote i AutoMapa na Windows 10 Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Źle się dziej w świecie Windows Phone oraz aktualnego Windows 10 Mobile. Kolejni znaczący deweloperzy bowiem odchodzą ze świata mobilnych kafelków. Pod tym określeniem należy oczywiście rozumieć brak dalszego wsparcia dla rozwijanych aplikacji. W praktyce oznacza to usunięcie ich z dedykowanego sklepu Microsoft dla urządzeń mobilnych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak właśnie się dzieje z aplikacjami Evernote oraz AutoMapa. Pierwsza z nich nie już dostępna w sklepie Microsoft Store od 29 czerwca, zaś druga 1 lipca (bieżącego roku). Deweloperzy taką decyzję podjęli z powodów czysto ekonomicznych. Nie opłaca się przecież rozwijać programów dla coraz to malejącej garstki użytkowników. Już sam fakt ich utrzymywania sporo kosztuje. Wystarczy nadmienić serwery oraz usuwanie bugów.

Morał tej historii jest jasny. Jeśli ktoś jeszcze łudził się w dobrą przyszłość Windows 10 Mobile to powinien nie mieć żadnych wątpliwości. Takich sytuacji z usuwaniem znanych aplikacji ze sklepu będzie w przyszłości tylko więcej. Jak nie Skype to ktoś inny ogłosi koniec wspierania płonącej platformy. I tak w kółko. Swoją drogą to szkoda, że aktualnie na rynku liczy się tylko Android oraz iOS. Większy wybór zawsze był korzystniejszy.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “To koniec aplikacji Evernote i AutoMapa na Windows 10 Mobile”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt