Angry Birds kończy definitywnie z Windows Phone i Windows 10 Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

angry-birds-konczy-definitywnie-z-windows-phone-i-windows-10-mobile

Zagraniczne media podały złą informację dla wszystkich miłośników mobilnych kafelków. Otóż fińskie studio Rovio Mobile ostatecznie kończy rozwijanie kultowej gry Angry Birds na platformę komórkową Windows Phone oraz Windows 10 Mobile. Nie będzie więc mowy o kolejnych aktualizacjach, wzbogacających aplikacje o następne mapy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Kto wie, może za chwilę zostaną usunięte z zasobów sklepu jeszcze dostępne pozycje firmujące Wściekłe Ptaki. Warto się zatem pospieszyć i je pobrać, bo później może już nie być takiej możliwości. Co ciekawe, właśnie na Windows Phone gry Angry Birds miały pewną zaletę, gdyż nie posiadały reklam jak w przypadku Androidowej konkurencji. Najwidoczniej producent uznał, że przy tak małej ilości graczy nie zarobi dużo.

W efekcie całkowicie odpuścił sobie zbieranie drobnych. Ponadto nowa strategia Rovio Mobile zakłada także odpuszczenie rozwoju Angry Birds na platformie komputerowej (PC). Firma skupiać się będzie tylko i wyłącznie na środowiskach mobilnych Android oraz iOS (ich użytkownicy mogą być spokojni o aktualizacje). Tutaj ona widzi największy potencjał czy szanse na sukces, który w ostatnich latach mocno przygasł.

(fot. Rovio/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Angry Birds kończy definitywnie z Windows Phone i Windows 10 Mobile”

  1. sev3 Odpowiedz

    Mogą dalej nie rozwijać. Ale po co usuwać ze sklepu to co już jest. Podobnie z apkami na starego androida. Rozumiem że nowe wersje aplikacji nie wspierają andka 2.3 a ale czemu ze sklepu nie można ściągnąć starszej wersji, która wcześniej śmiało działała na 2.3.

    • Kamil

      Z punktu widzenia dewelopera takie rozwiązanie latalo dziury/bugi, ktore byly w bardzo starych wersjach aplikacji

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt