PREMIERA: A2Mobile obroniło pozycję lidera w My mobile RANKING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (13 liczba głosów, wasza ocena: 2,15 na 6)
Loading...

Trwa znakomita passa A2Mobile. Wszystko przez fakt, że operator ten wygrywa już czwarte z rzędu notowanie najlepszych sieci na kartę w My mobile RANKING. Mało brakowało, a zrównałby się z nim NJU Mobile. Ciekawe rzeczy dzieją się też na innych pozycjach. Otóż Play zajmuje jednocześnie te same piąte miejsce razem ze swoim kuzynem Red Bull Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Podobnie jest w środku stawki z ósmą lokatą T-Mobile zajmowaną wspólnie z TuBiedronka. Trochę słabnie zaś na mocy nam Virgin Mobile, który spadł na trzecie miejsce. Oj naprawdę dawno nie był on tak nisko w zestawieniu. Nie jest to co prawda efekt jakiegoś pogorszenia oferty czy też ataku konkurencji, a wprowadzenia drobnej zmiany w podkategorii jakość sieci komórkowej, gdzie wliczane były także sumbarki.

Oprócz tego nie było jakiś wielkich szarży czy też brawurowych akcji jakby to powiedzieli żużlowcy. Minimalnie wzrosty notują Red Bull Mobile, Mobile Vikings czy Heyah. Spadki innych sieci komórkowych także są skutkiem niejako domina pozostałych graczy. Jakiegoś wielkiego pogorszenia oferty nie byliśmy świadkami ze strony chyba żadnego telekoma. Dokładniejsze szczegóły tradycyjnie znajdziemy poniżej.

(fot. A2Mobile/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii wcześniej zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Tutaj poprzednio ponownie mieliśmy drobne roszady. Znowu na pierwszym planie jest A2Mobile, który awansował na trzecie miejsce zdobywając jakże cenny punkt w tej podkategorii. W efekcie zarówno TuBiedronka jak i Lajt Mobile straciły oczko. Liczna grupa liderująca (niczym grupa pościgowa jak peleton w kolarstwie) jest zaś niezmienna na tle analogicznych danych sprzed miesiąca z wyjątkiem wypadnięcia Play.

1. Red Bull Mobile/Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

2. A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tym segmencie zaszła nowa zmiana. Mobile Vikings za sprawą pakietu 11 GB za 8 PLN w sam raz na wakacje awansowało na trzecie, ale punktowane miejsce. Tym samym z pudła wypadł Virgin Mobile. Ten jakże niepozorny punkt miał później kolosalne znaczenie dla ogólnego rozrachunku w notowaniu najlepszych sieci na kartę. Wciąż najkorzystniejszym lejkiem po wykupieniu pakietu może się pochwalić A2Mobile, gdyż aż 512 kb/s.

1. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 9,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s)

2. NJU Mobile (kapitalny pakiet 9 GB za 9 PLN, 0,00097 PLN/1 MB, potem lejek transferu 64 kb/s)

3. Mobile Vikings (kapitalny pakiet 11 GB za 8 PLN, 0,00071 PLN/1 MB + rok ważności, za darmo i bez limitu lejek transferu w standardzie 32 kb/s)

Jakość sieci komórkowej

W tej podkategorii mamy ponownie roszadę oraz małą rewolucję. Po pierwsze, Orange znowu wyprzedził T-Mobile w wyścigu na najszybsza sieć komórkową w Polsce. Po drugie, submarki takie jak NJU Mobile, Heyah, TuBiedronka czy Plush na równi były wliczane z dużymi operatorami strukturalnymi (na tle tych wirtualnych) w kwestii prędkości transferu danych. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie www.speedtest.pl/…/ranking_mobilnych_dostawcow_internetu_w_polsce.

1. Orange/NJU Mobile – 3 pkt. / około 19,08 Mb/s

2. T-Mobile/Heyah/TuBiedronka – 2 pkt. / około 17,92 Mb/s

3. Plus/Plush – 1 pkt. / około 16,26 Mb/s

Ważność połączeń wychodzących

Tutaj mieliśmy wcześniej pewne zmiany. Jak już nadmieniono na początku, Plush wzbogacił się o jedno oczko. Reszta sieci komórkowych zajmuje dokładnie te same lokaty jak dawniej w podkategorii. Patrząc jednak obiektywnie to dzisiaj czas ważności konta traci mocno na znaczeniu. Klient bowiem woli doładować telefon częściej, ale w zamian mieć chociażby nielimitowane rozmowy w sieci czy darmową łączność LTE.

1. Play/NJU Mobile/Lycamobile/Virgin Mobile – 3 pkt. / wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej przedłuża konto

2. WRodzinie – 2 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 2 lata

3. Klucz Mobile/Fakt Mobile/Mobile Vikings/A2Mobile/Plush – 1 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 1 rok

Wartość dodana (VAS)

W tym miesiącu znowu wyróżniono Play oraz Red Bull Mobile za wprowadzenie kapitalnej promocji w sam raz wakacje. Chodzi o akcję marketingową z darmowym internetem (łącznie do 9 GB) oraz co ważne, bezpłatnym Tidalem do końca roku w ofertach na kartę. Był to prawdziwy przełom w porównaniu do podobnych rozwiązań dostępnych wcześniej wyłącznie do ograniczonej grupy klientów z abonamentem. Uzależnieni od muzyki słuchacze będą w siódmym niebie.

1. A2Mobile/Play/Red Bull Mobile – 3 pkt. / No Limit na rynku na wszystko w cenie 19,90 PLN zawierający nielimitowane rozmowy (równiez na numery stacjonarne) oraz SMSy (z MMSami włacznie), do tego dochodzi pakiet 15 GB (po wykorzystaniu rekordowy lejek 512 kb/s) dodatkowo dostępny w formie pojedynczego produktu za 9,90 PLN, w Play i Red Bull Mobile z kolei darmowy Tidal pojawił się aż do końca bieżącego roku, co jest przełamaniem dotychczasowego monopolu abonamentu

2. T-Mobile/TuBiedronka/Plus/Klucz Mobile – 2 pkt. / Darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu 50 PLN są ważne aż 100 dni (czyli przez długi czas przeszło 3 miesięcy), podobny przelicznik jest w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie), z kolei w Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN. Co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, w Plusie czy T-Mobile zaś No Limit w sieci jest ważny 90 dni po zasileniu 50 PLN

3. Virgin Mobile – 1 pkt. / Innowacyjna oferta Freemium z darmowymi 30 minutami i 30 SMSami do wszystkich sieci połączone z pakietem internetowym o wielkości 300 MB na miesiąc (przez rok się usługa odnawia), do tego dochodzi roczna ważność konta, lejek 32 kb/s dostępny w standardzie, darmowy dostęp do aplikacji Facebook, komunikatora Messenger czy polskiego GG (główny pakiet dodatkowo nie jest pomniejszony o wykorzystane dane), mamy też promocje dla klubowiczów typu zniżki na buty New Balance (zarejestrowanych klientów)

Ogólna klasyfikacja

Czerwcowy My mobile RANKING znowu był ciekawy. Lider co prawda się nie zmienił, ale było blisko. Sześć operatorów awansowało i zaliczają się do nich NJU Mobile, Red Bull Mobile, Mobile Vikings, TuBiedronka, Orange czy Heyah. Bez zmian mieliśmy piątkę telekomów, a dokładniej mówiąc A2Mobile, Klucz Mobile, Play, WRodzinie oraz Plush. Aż dziewięć sieci komórkowych zanotowało spadek. Są to kolejno Virgin Mobile, T-Mobile, Plus, Fakt Mobile, Izzi Mobile, Lycamobile, Lajt Mobile, W Naszej Rodzinie i FM Group Mobile. Być może już za miesiąc ktoś powalczy z liderem. Tego dowiemy się wkrótce.

My mobile RANKING (06/2017) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. A2Mobile 12 pkt. (3, 2, 3, 0, 1, 3)  
2. NJU Mobile 11 pkt. (0, 3, 2, 3, 3, 0)
3. Virgin Mobile 7 pkt. (0, 3, 0, 0, 3, 1)
4. Klucz Mobile 6 pkt. (0, 3, 0, 0, 1, 2)  
5. Play 6 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 3)  
  Red Bull Mobile 6 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 3)
7. Mobile Vikings 5 pkt. (0, 3, 1, 0, 1, 0)
8. T-Mobile 4 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 2)
  TuBiedronka 4 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 2)
  WRodzinie 4 pkt. (0, 2, 0, 0, 2, 0)  
11. Plus 3 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 2)
  Fakt Mobile 3 pkt. (2, 0, 0, 0, 1, 0)
13. Izzi Mobile 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
  Lycamobile 3 pkt. (0, 0, 0, 0, 3, 0)
  Orange 3 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 0)
16. Plush 2 pkt. (0, 0, 0, 1, 1, 0)  
17. Heyah 2 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 0)
18. Lajt Mobile 1 pkt. (1, 0, 0, 0, 0, 0)
19. W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)
  FM Group Mobile 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 10866 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

115 komentarzy do “PREMIERA: A2Mobile obroniło pozycję lidera w My mobile RANKING”

 1. Hugo Barra Odpowiedz

  Ech. Przykro się to czyta. Jak zawsze dużo wykluczających się promocji, żeby nic z tego nie wynikło. Do tego brak punktów dla a2/w rodzinie w jakości sieci. Wiesz że gdzieś dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele.
  Do tego usuwanie niewygodnych komentarzy rodem z SW. Cenzura pełną gębą.

 2. Szotyi Odpowiedz

  Właściwie za co nju tak wysoko ? Aha za 39 zł wobec 25 w plush. Ja wiem że kamil nie zna rynku . Dal dowód nie raz pytając nas o zasady promocji.

  • Kamil

   Tez mnie NJU Mobile zaskoczyło, ale to efekt algorytmu My mobile RANKING

  • Szotyi

   Taka sytuacja. Międzynarodowa korporacja . Prezesie dłaczego takie słabe wyniki? To efekt algorytmu. Hahaa.

 3. adiko Odpowiedz

  Znowu bekowy ranking jak zawsze, Virgin ponownie w pierwszej trójce, a Plush znowu w końcówce i wszystko już wiem,no ale to jest ranking Kamila, a nie mój.

  • Kamil

   Co takiego ten Plush ma super poza drogim No Limitem? Pytam się serio 😉

  • uga riki buga tiki

   Jakim drogim, jak w takiej samej cenie jak a2?
   5te doładowanie gratis. Helooł.

  • Szotyi

   Kamil virgin za 29 zł daje 10 GB bez MMS. plush daje za 20 zł wliczając 5 doładowanie gratis tez 10 GB i MMS a za 5 zł dodajesz kolejne 5GB . RWK za darmo i nie ma znaczenia że trzeba doładowac potem 5zł bo by korzystać też trzeba doładować . Nawet w virgin trzeba na poczatku karte dołądować . np. bez doładowania premium są zablokowane.. Warto dodać ze nowy plush pakiet 5GB ma osobny termin ważności 30 dni od aktywacji niezależny od aktywacji pakietu podstawowego . co pozwala na elastyczne kształtowanie oferty internetu . Pakietów za 5zł możesz uruchomic kilka najlepiej w różnych momentach i każdy będzie miał inną, swoją datę wazności. Dodatkowo całodobowa obsługa klienta na sieci lepszej niż play. Pkiaety w virgin sa ważne do końca pakietu podstawowego czyli tracisz bo nie możesz elastycznie zarzadzac np zabraknie ci netu na 7 dni przed koncem pakietu płacisz w virgin 5 zł i pakiet tylko te 7 dni z przykładu a w plushu lecisz do konca , odnawia sie pakiet podstawowy i wtedy z niego zjada a potem z resztki dodatkowego. Generalnie virgin da za 29 zł 10 GB a plush 20GB za 30 zł( bo 20 zł +5zł+5zł). Co odpowiesz?

 4. marco Odpowiedz

  Nie mam nic do 1 miejsca dla a2mobile, po prostu się należy. Jednak dziwi niska pozycja Plusha który po a2mobile ma najlepszy pełny no limit za 25 zł. W przypadku wykorzystania pakietu internetowego jest 5 Gb za 5 zł a to już jest coś.
  Szkoda że NJU na kartę jeszcze nie poprawiło swojej oferty. Pakiet za 29 zł byłby ciekawy ze względu na podwajający się internet ( po pół roku mamy już 20 Gb). W parze to najlepsza oferta, wychodzi po 19 zł na głowę. 

  • Kamil

   Widzę problem, dlatego w przyszłości pojawi się kategoria No Limit na wszystko kosztem czas ważności konta, która dziś już jest bez znaczenia

  • Hugo Barra

   Nie widzisz problemu. Bez znaczenia jest punktacja za min i SMS 😂
   Rwk jest ważne, szczególnie w nolimicie, bo skarbonki nie zrobisz.

 5. SteveJobs Odpowiedz

  Ranking Kamila nic dodać nic ująć Nam „czytelnikom” pozostanie zamknąć oczy XD

 6. rafi Odpowiedz

  witam Panie Kamilu mam oferte red bull mobile zastanawiam sie czemu jest na 5 miejscu dobiero a czemu nju mobile jest tak wysoko poniewaz red bull jest lepsze i ma taniej pakiety do wszystkic h sieci juz od 7 zł na 7 dni

 7. Marcin Odpowiedz

  A moim zdaniem nie uda sie utworzyc jednego rankingu ofert pre-paid, w dobie dzisiejszych ofert no-limit. Oferty te tak namieszaly na rynku, ze praktycznie kazdy kto umie liczyc, nie bedzie sie bawil w drogi abonament z telefonem, tylko kupi oddzielnie sprzet i karte z nolimitem.
  Abonament sprawdza sie fajnie w firmach, bo latwo sie go ksieguje, ale jak chodzi o stawki jest znacznie drozszy od kart.

  Co do rankingu, kryteria sa jakie sa i wedlug nich wszystko jest ok, ale w praktyce powstaje wiele paradoksow, ktore czytamy w komentarzach juz od jakiegos czasu. Zreszta niestety sluszne.

  Malo jest jednak sensowych rozwiazan podawanych w komentarzach, dlatego zycze Ci Kamilu znalezienia dobrych rozwiazan … o ile istnieja. Powodzenia!

  • Szotyi

   Rozwiąznie jest proste . Wybrać taryfy najpopularniejsze , zbliżone do wzorca. Tylko no limit brac pod uwagę ,bo ani pakiet minut ani cena jednostkowa dziś jest nieopłacalna .Ani pakiet GB nie ma sensu kupowany osobno , chyba że do zwiększenia limitu. Po co ten rankingujmujacy nieistniejace połaczenia taryf nieuwzględniajacy no limitów?

 8. marco Odpowiedz

  Marcinie masz sporo racji. Jeszcze niedawno było o wiele lepiej zrobić ranking niż teraz. Tanie no limity zrobiły swoje. Bez zastrzeżeń to na pewno tu wygrywa A2 mobile i to jest bezsporny lider. Duży dylemat jest z sieciami opartymi o sieć P4 gdyż tu pojawiły się ograniczenia na roaming krajowy. Jeśli ktoś mieszka np. w Bieszczadach albo małej miejscowości to praktycznie zawsze będzie miał max 1,5 Mb/s więc powinien być brany pod uwagę wynik krajowy.
  Dobry pomysł Kamilu aby zlikwidować kategorię ważność konta gdyż dziś w praktyce wystarczy mieć konto zasilone za 5 zł raz na rok i wszystko śmiga. Wyjątek to no limity w sieci za zasilenie (Plus, Orange, Play)

 9. Wurc Odpowiedz

  Cena za minutę,czy SMS-a znowu nabiera znaczenia,w roamingu.Turysci za granicą,w większości ofert w pre-paidzie płacą jak za połączenia krajowe,cały czas brakuje mi takiej kategorii,gdyż nie wszyscy siedzą na tyłku w domu,a różnicę w ofercie sieci są duże.

  • Kamil

   Dlatego piersze dwie kategorie nigdy nie zostaną zlikwidowane

  • Hugo Barra

   Bo chcesz dalej utrzymywać patologię.

  • Kamil

   Ja już na nią nie zwracam uwagi od jakiś 5 lat z powodu atrakcyjnych VASów wymagających doładowania co 100 dni…

 10. rafi Odpowiedz

  witam mam pytanie wydaje mi sie ze fakt mobile jest lepszy od red bulla i play na karte ma super pakiet za 19zł 95 gr a play kosztuje 15zł 100 minut do wszystkich sieci i za 5zł 100 smsow do wszystkich sieci nowej ofercie play odnowa a w fakt mobile za 9zł sa do samo i jest taniej w fakt mobile wiec powinno byc wysoko rankingu fakt mobile Panie Kamilu.

 11. Bolo Odpowiedz

  Marian Rejewski, Jerzy Różycki, Henryk Zygalski zlamali algorytm enigmy, ale czy poradziliby sobie z algorytmem Kamila?

  • Hugo Barra

   Myślę że nawet Robert Langdon miałby z tym problem.

 12. Bolo Odpowiedz

  Sieci dają różne ‚prezenty’ a tutaj nie ma tego brane pod uwagę. W Virgin można uzyskać zniżki na zakupy. W innych sieciach nie jest pobierany transfer z konkretnych aplikacji itp. Itd.

  • Kamil

   Jest brane. Cytuje fragment podkategorii VAS:

   „Mamy też promocje dla klubowiczów typu zniżki na buty New Balance (zarejestrowanych klientów)”

 13. marco Odpowiedz

  Premium Mobile zdecydowanie najlepiej kwartał zakończył II kwartał (przyjął 11 278 numerów, oddał 630), Aero2 (przyjął 8 238, oddał 536) i Virgin Mobile (przyjął 15 885, oddał 8 529). Z bardziej znanych sieci mamy jeszcze Mobile Vikings (przyjął 4 341, oddał 612), Telestradę czyli laj mobile (przyjął 2 675, oddał 172)
  Takie wyniki  za II Kwartał podaje jeden z portali medialnych powołując się na dane z UKE. Tak więc w dalszym ciągu liderem operatorów wirtualnych nadal pozostaje Premium Mobile.

  • Kamil

   I tak Play wygrywa w temacie MNP i to od wielu lat

  • Kamil

   Tidala w Play na karte chętnie bym przygarnął w najnowszej promocji, ale żal odchodzić z genialnego darmowego DIL w Red Bull Mobile 😐

  • Derick

   @Kamil
   Ja mam prepaida Playa, Virgin, Orange, wszystkie z roczna waznoscia, bo innych nawet nie biore pod uwage, oprocz RBM, bo oni u mnie jako pierwsi mieli LTE.
   RBM z ich DIL poszlo do kosza, skonczylo sie doladowywanie 50 pln na kwartal. OFnk za te same pieniadze daje wiecej i nie jestem uzalezniony ani czasowo, ani tym ze musze byc w zasiegu lte. Doladuje ponownie dopiero wtedy, kiedy wyssie caly pakiet 1410 GB a to moze nastapic za np., 2 lata. Do tego lepsze zasiegi, ping i predkosc. Dla ssaczy i graczy ta oferta tez jest nieporownywalnie lepsza niz RBM.

   Zawsze pisalem ze uzywanie jednej karty i jednego telefonu to glupota.
   Smart do netu i maly lekki fonik do dzwonienia. Taki zestaw powinno sie miec zawsze przy sobie. 🙂

  • Kamil

   Co zrobić. Zacisnąłem zęby i się przestawiłem z doładowania co 150 dni na 100 dni 😐

 14. marco Odpowiedz

  a2mobile kilka ciekawostek?
  Ponieważ niedawno przeniosłem jeden z numerów do a2mobile zauważyłem kilka ciekawych rzeczy względem sieci Plus. Pierwsza ciekawostka to szybszy internet w tym samym miejscu i na tym samym telefonie. To ciekawe gdyż a2mobile korzysta z sieci Plus? Gdy w telefonie jest karta Plusha to internet zwalnia o około 30-50% podczas gdy działa na karcie a2mobile jest znacznie lepiej. Przekładałem kartę kilka razy aby nie było przekłamań i wynik się potwierdził.
  Ponieważ wiele osób w mojej rodzinie korzysta z Plusa a szczególnie z rozmów nielimitowanych w tej sieci to zostałem miło zaskoczony po raz drugi. Otóż rozmowy z Plusa do a2mobile są traktowane jak we własnej sieci a więc przy opcji „plus bez limitu” są darmowe.
  Podobnie jest w przypadku stanu darmowego w Play gdzie rozmowy do Virgine Mobile również są traktowane jak w sieci Play.
  Aby jednak „nie przesładzać” za2mobile to postanowiłem jeszcze włożyć kartę a2mobile do starego telefonu z simlockiem Plusa ale tutaj niestety już nie udało się z niej skorzystać.

  • Kamil

   Mam ten sam problem. U mnie osoba w rodzinie woli płacić w Plusie 25 PLN bez internetu za No Limit niż 19 PLN w A2Mobile. Masakra jakas te mobilne lenistwo 😐

 15. uga riki buga tiki Odpowiedz

  Jakość sieci komórkowej – tu jeszcze punkty powinna mieć a2 i w rodzinie, jako że obie należą tak jak Plus i Plush to Solorza.

 16. marco Odpowiedz

  I jeszcze jedna ciekawostka w a2mobile. Podczas rozmowy gdy ktoś do nas dzwoni otrzymujemy natychmiast sms-a z informacją odnośnie nieodebranego połączenia.
  Kiedyś przez jakiś czas podobna usługa działała w Plusie na kartę ale obecnie z niej zrezygnowano. Teraz w Plusie na kartę taką informację otrzymujemy dopiero po skończonej rozmowie. Niedawno próbowałem to wyjaśnić na infolinii Plusa ale konsultant zdecydowanie powiedział że nie ma możliwości aby z takiej opcji skorzystać w ofercie na kartę. Mogę jedynie w ofercie abonamentowej aktywować połączenia oczekujące.

  • Kamil

   Te powiadomienia mam od lat w Red Bull Mobile

 17. marco Odpowiedz

  Przy okazji a2mobile warto wspomnieć o bardzo dobrej tygodniowej promocji tego operatora. Wszyscy którzy kupią starter albo wypełnią formularz przeniesienia numeru do a2mobile w dniach 14-20 lipca otrzymają za darmo na 31 pakiet full opcja warty 19,90 zł. A więc pomimo najlepszej oferty a2mobile nadal nas rozpieszcza.

  • Kamil

   Od paru dobrych lat My mobile nie wspomina wcale o krótkich promocjach typu 1-2 czy nawet 7 dni…

  • adiko

   to dzięki januszom biznesu z allegro zmienili zasady przedłużania konta no i samego RWK.

  • Kamil

   Co oni znowu zrobili? Netflix ich jeszcze nie zbanowal póki co, ale do czasu jak zaczną przymykać oko na ten ciemnogród z perspektywy USA rzecz jasna

 18. Szotyi Odpowiedz

  Kamil mi nie odpowiedział bo nie ma argumentów . To pkazuje jaką wiedzę ma nasz Kamilek przy tworzeniu ściemningu.

  • Szotyi

   Dla ograniczonych umysłowo jak najbardziej trudny. To aż kilka działań. Dla pozostałych to proste. Dołujesz specjalnie plusha Nie masz nic na swoją obronę poza prymitywnym stwierdzeniem że przekombinowane.. Nic sie nie zgadza w rankingu. Nie przestawia on realnej sytacji na rynku. Jest w nim dużo sprzeczności i błedów wskazywanych nie tylko przeze mnie . Tak naprawdę o wszystkm mozn powiedzieć że przekombinowane i myśleć że to załatwia sprawę.

  • Szotyi

   Ja przypomnę że pisałeś mi że RWK w plush niewygodne bo trzeba doładować. Spróbuj korzystać z karty bez doładowania u innych, Jedynie virgin chyba da rade freemium właczyć ale czy po to kupuje sie prepaid? Szczególnie w czasie tanich usług no limit.

  • uga riki buga tiki

   Ranking nieistniejących taryf nie jest przekombinowany?

  • adiko

   Dla Kamila samo włączenie RWK to niesamowite kombinowanie, natomiast 5 -te doładowanie to już czarna magia, o innych rzeczach nie wspomnę bo to jeszcze bardziej tajemna wiedza.

  • Kamil

   Nie ma juz starych taryf w My mobile RANKING panie kolego

  • Szotyi

   Kamil, starych taryf nie ma ale są nieistniejące . Rozumiesz roznice?

  • Szotyi

   Kamil ciekawe na jakiej podstawie połaczyłeś pakiet no limit 29 zł virgin z freemium virgin. Bo dajesz punkty za to i za to. obie rzeczysie wykluczają dlatego się śmiejemy bo wybierasz też z innych taryf najlepsze rzeczy i łaczysz w jedno . Tak wygląda ten ranking. TAK SAMO JAK PLUSHA nie rozumiesz. Bronisz sie jak dziecko.

  • adiko

   To że Plush może być tańszy niż a2mobile pewnie jest dla Kamila szokiem, no ale lepiej robić kopiuj wklej miesiąc w miesiąc i udawać że wszystko jest cacy.

  • Szotyi

   Da sie zejśc poniżej 20 zl w plushu za full pakiet?

  • Kamil

   Adiko, pokaz mi pakiet No Limit ZA WSZYSTKO tańszy niż w A2Mobile 🙂

  • Kamil

   Tylko bez tej cebulackej metody z piątym doładowaniem gratis 😂😂😂

  • adiko

   Co piąte doładowanie gratis to tylko jedna rzecz(dla ciebie to i tak czarna magia), do tego dochodzą doładowania promocyjne co jakiś czas, a promocyjne kasa trafia na konto główne nie promocyjne jak w play, poza tym jest jeszcze za przeniesienie numeru 3 miesiące -50% za pakiet no i na końcu 40% ekstra za pierwsze doładowanie ważne do 30 grudnia po wcześniejszej bezpłatnej aktywacji smsem. To wszystko obowiązuje zarówno w Plush jak i w Plus na kartę i nie obowiązuje w a2mobile.
   Ja w przeciwieństwie do ciebie Kamil orientuje się w ofertach prepaid.

  • Szotyi

   Kamil sam jesteś cebularz. Sam korzytsasz z cebulowej metody dil w rbm.

  • Kamil

   Pamietam jak czytałem regulamin tej promocji kiedys. Doładowanie nie przedłuża wartości konta oraz środki są ważne tylko 30 dni. Dalej przestałem czytać

  • Kamil

   Ale nadal masz tylko miesiąc na wykorzystanie na siłę bonusowych środków

  • adiko

   lol, a gdzie ty takie rewelacje wyczytałeś, środki bonusowe trafiają na konto główne to jak mogą mieć miesiąc ważności ????, czy ty w ogóle rozumiesz co czytasz bo widać że nie bardzo.

  • Szotyi

   Kamil czy przyjmujesz do wiadomości informację że bonusowe doładowanie jest sumowane z kontem głównym i ważne jest tyle ile konto głowne? Czy rozumiesz że włączając za darmo RWK bonusowe doładowanie jest ważne tyle ile konto główne . Być może kiedyś było to 30 dni ale wątpię bo od dawna jest sumowane z kontem głownym i wązne wg daty konta głównego. Być może mylisz z bonusem 500zł i 50 GB który nadal jest dostępny ale wązny był i jest 30 dni. Czy to trudne zrozumieć co napisałem ?

  • Szotyi

   Adiko to co napisał Kamil jest jego publicznym przyznaniem sie do błędu w przypadku gdyby firma go pozwała, Daje nam dowód że nie zna regulaminów , nie jest merytorycznie przygotowany.

  • Szotyi

   Kamil chyba wiem o co chodzi ale źle rozumiesz co czytasz. Promocja RWK nie przedłuża ważności konta bez doładowani ai obowiązuje 30 dni co oznacza że masz 30 dni na zasilenie konta minimum 5 zł jeśłi zrobisz to w 29 dniu promocji RWK konto wydłuży sie o rok. W każdej sieci trzeba doładować więc argument że bez doładowania nie działa jest przeciw tobie.

  • Szotyi

   Kamil ja rozumiem że trudno jest zrozumiec tekst że po jednorazowym właczeniu promocji każde zasilenie przedłuża ważnośc konta o rok.

  • Hugo Barra

   Ale wiesz. Kamil nie wie że ty rozumiesz że on nie rozumie. 👹

  • adiko

   Kamila to tu mało kto rozumie, ma swój świat i tego nie zmienisz.

  • Kamil

   Nigdy nie bawiłem się w żadne migracje numeru z Fakt Mobile w celu uzyskania DIL w RBM. Jestem wieloletnim klientem Red Bull Mobile. Fakt, Eldorado może się kiedyś skończyć 😐

 19. marco Odpowiedz

  Ponieważ niedawno przeniosłem jednej osobie z rodziny numer do a2mobile chciałbym się dowiedzieć w jakim czasie w praktyce jest uruchamiany darmowy pakiet full opcja? Według regulaminu do 2 dni roboczych a ile w praktyce trzeba czekać?

 20. antithiesis Odpowiedz

  jest bład w Virgin trzeba doladowac konto zeby przedluzyc jego waznosc a nie jak napisane jest –wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej przedłuża konto

  • Szotyi

   Kamil, dzwoniłem do virgin i powiedzieli że tylko doładowanie wydłuża konto o rok-juz od 5 zł . Wychodzi więc na to że kupno plusha jednorazowe właczenie RWK za 0zł i doładowanie od 5 zł daje to samo co w virgin.Po właczeniu RWK w plushu każdorazowo doładowanie od 5 zł przedłuży o kolejny rok. Efekt taki sam jak w virgin.

  • Kamil

   Gramy Fair-Play jakby to powiedział Nawałka do piłkarzy 🙂

  • Szotyi

   Kamil ja myślę że Cb życie zaskakuje. Stan realny nie zgadza sie z Twoimi tezami. Publicznie oszukujesz swoich czytelników. W dodatku nie przyjmujesz że plush jest wielce konkurencyjny.

 21. antithiesis Odpowiedz

  mam 4 karty sim virgin i zadna automatycznie po wykonaniu polaczenia itp nie wydluza waznosci konta trzeba doladowac konto min 5 zl

  • Kamil

   No to widocznie BOK CMOK mi kiedyś udzielił błędnej informacji. Dzięki za cynk

  • adiko

   no to wychodzi na to że dobre kilkanaście miesięcy oszukiwałeś swoich czytelników bo nawet nie chciało ci się zweryfikować tego co napisałeś.

  • Hugo Barra

   Kamil dzwonił do boku virgina 😂😂😂😂😂😂
   Ta jasne 🗣🗣😔

  • Kamil

   Oszalałeś, tylko e-mail. A tak poza tym ta kategoria i tak idzie do piachu

  • Szotyi

   Kamil jaka kategoria usunięta bedzie? Napisz pełnym zdaniem .

  • Kamil

   Litości człowieku. Tak trudno się domyślić patrząc wyżej na wątek komentarzy z funkcja zagnieżdżenia odpowiedz? Chodzi o czas ważności konta, który dzisiaj juz mało kogo obchodzi w dobie fenomenalnych VASow. Tylko teraz mam problem, brać Internet do nowej podkategorii najlepszy No Limit czy nie? Oto jest pytanie. Wszak jest juz kryterium pakiety danych…

  • Hugo Barra

   Jak nikogo nie obchodzi? Myślisz że każdego obchodzi robienie sobie skarbonki?

  • Kamil

   Ja i masa znajomych juz na to wcale nie patrzą. Liczą się dobre oferty w stylu darmowy Tidal, Netflix czy w koncu LTE (!)

 22. marco Odpowiedz

  Pięknie zaskoczyło mnie a2mobile. Jak pisałem powyżej jednej osobie z rodziny przeniosłem numer do a2mobile w okresie promocji „niewyczerpalny pakiet na wszystko za darmo na miesiąc”. Po uruchomieniu telefonu i wykonaniu jednego krótkiego połączenia w celu aktywacji, pakiet uruchomił się sam po kilku minutach.

  • Kamil

   U mnie klapa. Ludzie wola płacić 25 PLN za No Limit w Plusie bez internetu (!)

  • Kamil

   Jak będą siły to tak, jak nie to w poniedziałek (ale to tylko w ostateczności)

  • Kamil

   Sama symulacja punktowa oraz programowanie HTML to jest spory wysiłek umysłowy, a gdzie reszta produkcji (pozostałych artykułów) w My mobile 😐

  • Szotyi

   Tym razem zrób programowanie na kartce a nie na kompie. Może ranking będzie realniejszy.

  • adiko

   Kamil jest zbyt nowoczesny żeby wrócić do takiej formy 😉

 23. marco Odpowiedz

  Coś mi się wydaje że w lipcowym rankingu niewiele się zmieni. Poza reakcją NJU z rachunkiem żaden z operatorów nie zaszalał z ofertą. W te wakacje nawet Orange okazało się być bardzo oszczędne nie dając pakietu 6 Gb za 6 zł tak jak to było w latach ubiegłych. No cóż „hamulec” zaciagneły braki opłat za roaming tak jak w zeszłym roku promocje za rejestrację. Dobrze że a2mobile dobrze się trzyma i chyba zostanie liderem do końca roku. Ja już do nich przeniosłem swój jeden numer i jednej osoby z rodziny. We wrześniu pójdą następne. Dobrze że „no limit” Plusowy działa do a2mobile.

  • Kamil

   Droga wolna. Tam są drzwi jakby to powiedział Tede z albumu Skrrrt 🙂

 24. Kamil Odpowiedz

  Produkcja My mobile RANKING w toku, podobnie jak i 7-miu innych świetnych artykułów w trakcie burzy postępuje po wieczornym treningu 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt