PREMIERA: Słabnące A2Mobile wciąż najlepsze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (12 liczba głosów, wasza ocena: 2,17 na 6)
Loading...

A2Mobile obroniło po raz kolejny dumnie pozycję lidera w My mobile RANKING. W efekcie nadal jest najlepszą siecią komórkową w Polsce, choć jej siła rażenia nieco osłabła. Tylko tak należy rozumieć zaledwie jeden punkt przewagi nad drugim w grudniowym zestawieniu NJU Mobile. Natomiast wielkim wygranym ostatniego miesiąca jest duet Play z Red Bull Mobile. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Para awansowała na wysoką piątą lokatę za sprawą dwóch kwestii. Po pierwsze, nieoczekiwanie fioletowy operator wyprzedził tego zielonego w jakości internetu, czyli średniej prędkości pobierania danych. Swoją drogą to coś niedobrego dzieje się w tym Plusie, ponieważ jego transfery spadły aż o 2 Mb/s w ciągu 30 dni. Dzięki temu Play (wraz z submarką Red Bull Mobile) wskoczył na punktowane, ostatnie miejsce na podium.

Po drugie, telekom oferował świetną promocję z darmowym Tidalem (aż na 90 dni) oraz HBO GO na miesiąc. To właśnie były jego składowe części sukcesu. W kwestii VAS zabłyszczało nam również TuBiedronka przez akcję marketingową z tańszymi zakupami w sklepie i korzystniejszym cennikiem. Virgin Mobile natomiast dawało dwa razy więcej za tą samą kasę. Naprawdę sporo się działo. Dokładniejsze szczegóły jak zawsze są poniżej.

(fot. A2Mobile/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Tutaj poprzednio ponownie mieliśmy drobne roszady. Znowu na pierwszym planie jest A2Mobile, który awansował na trzecie miejsce zdobywając jakże cenny punkt w tej podkategorii. W efekcie zarówno TuBiedronka jak i Lajt Mobile straciły oczko. Liczna grupa liderująca (niczym grupa pościgowa jak peleton w kolarstwie) jest zaś niezmienna na tle analogicznych danych sprzed miesiąca z wyjątkiem wypadnięcia Play.

1. Red Bull Mobile/Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

2. A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tym segmencie nie mieliśmy zmian, chociaż ofertę polepszył Klucz Mobile za sprawą pakietu 10 GB za 10 PLN. Kolejny miesiąc z pudła nie wypadło zagrożone Virgin Mobile, któremu promocja Wakacyjny Wypas ciągle się nie skończyła. Jak jego sama nazwa wskazuje, raczej operator nie będzie jej przedłużał w nieskończoność, no chyba że ma w planach komunikację marketingową do wakacji, ale tych zimowych. Wtedy jak najbardziej może on być nadal dostępny do ferii.

1. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 9,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s)

2. NJU Mobile (kapitalny pakiet 9 GB za 9 PLN, 0,00097 PLN/1 MB, potem lejek transferu 64 kb/s)

3. Virgin Mobile (kapitalny pakiet 10 GB za 9 PLN, 0,00088 PLN/1 MB + rok ważności, za darmo i bez limitu lejek transferu w standardzie 32 kb/s)

Jakość sieci komórkowej

W tej podkategorii działo się sporo. Wszystko przez spadające moce przerobowe Plusa, który finalnie wypadł z pudła kosztem Play. Generalnie panuje bardzo niepokojąca tendencja, w której średnie prędkości mobilnego internetu w Polsce regularnie spadają. I tak jest od kilku dobrych miesięcy. Nawet liderujące w tym temacie T-Mobile traci swojego powera. To samo czeka Orange po udostępnieniu nadajników BTS spółce P4. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie www.speedtest.pl/…/ranking_mobilnych_dostawcow_internetu_w_polsce.

1. T-Mobile/Heyah/TuBiedronka – 3 pkt. / około 18,04 Mb/s

2. Orange/NJU Mobile – 2 pkt. / około 16,36 Mb/s

3. Play/Red Bull Mobile – 1 pkt. / około 12,61 Mb/s

Ważność połączeń wychodzących

Tym razem wcześniej mieliśmy drobną zmianę. Jak wskazują czytelnicy My mobile, w Plusie podobnie jak w Plushu każde doładowanie kwotą 5 PLN przedłuża konto o rok. Oczywiście należne oczko powędrowało na konto zielonego operatora, który zanotował wzrosty w finalnym rozrachunku. Reszta pozycji była bez jakichkolwiek zmian. Wciąż ważą się losy tej coraz mniej ważnej podkategorii w My mobile RANKING.

1. NJU Mobile/Lycamobile – 3 pkt. / wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej przedłuża konto

2. WRodzinie – 2 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 2 lata

3. Virgin Mobile/Klucz Mobile/Fakt Mobile/Mobile Vikings/A2Mobile/Plush/Plus – 1 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 1 rok

Wartość dodana (VAS)

W tym miesiącu w kwestii VAS ponownie się pozmieniało. Znakomite działania marketingowe ze strony Play (wspólnie z Red Bull Mobile) czy TuBiedronka spowodowały zasłużony awans na pierwszą lokatę. Natomiast mocno bierni i pasywni w ostatnim czasie operatorzy A2Mobile oraz Klucz Mobile musiały ustąpić z tronu. Być może stanie się dla nich to zachęta do polepszenia oferty w najbliższym czasie, przez co zyskają wszyscy konsumenci. Dobre promocje zawsze są przecież mile widziane przez każdego.

1. Virgin Mobile/Play/Red Bull Mobile/TuBiedronka – 3 pkt. / Virgin Mobile ma innowacyjną ofertę Freemium z darmowymi 30 minutami i 30 SMSami do wszystkich sieci połączone z pakietem internetowym o wielkości 300 MB na miesiąc (przez rok się usługa odnawia), do tego dochodzi roczna ważność konta, lejek 32 kb/s dostępny w standardzie, darmowy dostęp do aplikacji Facebook, komunikatora Messenger czy polskiego GG, mamy też najnowszą promocję podwojonych pakietów, w Play i Red Bull Mobile jest ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), do tego dochodzi darmowy Tidal czy HBO GO, bezpłatne rozmowy w sieci po doładowaniu 30 PLN są ważne 60 dni co daje przelicznik w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie)

2. Plus/Heyah/A2Mobile/Klucz Mobile – 2 pkt. / W Plusie zaś No Limit w sieci jest ważny 90 dni po zasileniu 50 PLN, w Play i Red Bull Mobile mam ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), w Heyah po zasileniu minimum 20 PLN także mamy No Limit w sieci do momentu aktywności konta, A2Mobile ma w garści No Limit na rynku na wszystko w cenie 19,90 PLN zawierający nielimitowane rozmowy (równiez na numery stacjonarne) oraz SMSy (z MMSami włącznie), do tego dochodzi pakiet 15 GB (po wykorzystaniu rekordowy lejek 512 kb/s) dodatkowo dostępny w formie pojedynczego produktu za 9,90 PLN, z kolei w Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN, co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień

3. T-Mobile/Lajt Mobile – 1 pkt. / Darmowe okulary VR w formie bonusu dla użytkowników kupujących paczkę No Limitu, nie wolno też zapominać o najszybszym mobilnym internecie w Polsce, Lajt Mobile z kolei zabłysnął niezły przelicznikiem 1 GB za 1 PLN w pakietach internetowych, do tego dochodzi atrakcyjna oferta z nielimitowanymi usługami komórkowymi

Ogólna klasyfikacja

Grudniowy My mobile RANKING można określić tylko jednym mianem, tornado. Działo się w nim ogrom zdarzeń. Awanse padły łupem aż siedmiu sieci komórkowych. Zaliczają się do tego cennego grona kolejno Play, Red Bull Mobile, T-Mobile, Mobile Vikings, WRodzinie, Fakt Mobile czy Orange. Natomiast nie zmieniło lokaty dokładnie ośmiu operatorów, czyli A2Mobile, NJU Mobile, Virgin Mobile, Izzi Mobile, Lycamobile, Lajt Mobile i tradycyjnie ostatnie W Naszej Rodzinie z FM Group Mobile. Tak nielubiane spadki dopadły pięciu graczy jak Klucz Mobile, TuBiedronka, Heyah, Plus oraz Plush. Oby więc za miesiąc było równie ciekawie. Kto wie, może wreszcie pokonany zostanie dominator A2Mobile.

My mobile RANKING (12/2017) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. A2Mobile 11 pkt. (3, 2, 3, 0, 1, 2)  
2. NJU Mobile 10 pkt. (0, 3, 2, 2, 3, 0)  
3. Virgin Mobile 8 pkt. (0, 3, 1, 0, 1, 3)  
4. Play 7 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 3)
  Red Bull Mobile 7 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 3)
6. Klucz Mobile 6 pkt. (0, 3, 0, 0, 1, 2)
7. TuBiedronka 6 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 3)
8. Heyah 5 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 2)
9. T-Mobile 4 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 1)
  Mobile Vikings 4 pkt. (0, 3, 0, 0, 1, 0)
  WRodzinie 4 pkt. (0, 2, 0, 0, 2, 0)
12. Plus 3 pkt. (0, 0, 0, 0, 1, 2)
  Fakt Mobile 3 pkt. (2, 0, 0, 0, 1, 0)
14. Izzi Mobile 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)  
  Lycamobile 3 pkt. (0, 0, 0, 0, 3, 0)  
16. Lajt Mobile 2 pkt. (1, 0, 0, 0, 0, 1)  
17. Orange 2 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 0)
18. Plush 1 pkt. (0, 0, 0, 0, 1, 0)
19. W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)  
  FM Group Mobile 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 12146 informacji na tej witrynie.93 komentarze do “PREMIERA: Słabnące A2Mobile wciąż najlepsze”

  • Kamil

   Nie mam pojęcia. Wydarzenia stycznia pokażą jak poprawka, którą musiałem nanieść po odkryciu pokonania Plusa przez Play w kwestii jakości internetu 😐

  • Mistrz Hugo

   Weź nie udaj o co chodzi 😁
   Pisałeś ostatnio o sponsorze, chyba logiczne że będzie na pierwszym miejscu 😉😂

  • Kamil

   My mobile RANKING zawsze był, jest i będzie niezależny. Sensacji szukaj gdzie indziej. Najlepiej odciąż samolot 😉

  • Mistrz Hugo

   Był, jest i będzie stronniczy chciałeś napisać 😀

  • szotyi

   Kamil pisze ze nie ma pojęcia . Jak widac o rankingu również.

 1. JANUSZ Odpowiedz

  Jakość internetu a2mobile żart, gorzej niż jeżeli play w roamingu 3mbit ma play stale a w a2mobile jest 0,5 mbit do 10 mbit w tym że 10 to raz na 120 minut przez 30 sekund 😀

 2. adiko Odpowiedz

  I jak zwykle to samo czyli kopiuj wklej, w tym plush jak zawsze standardowo w końcówce.

 3. Mirek Odpowiedz

  Nie wiem skąd ta prędkość neta w Play i na czym mierzona, bo u mnie takie lagi, że ledwo 3-4 MB/s wyciągam 🙂

 4. szotyi Odpowiedz

  Na razie tyle: orange no limit za 25 zl bez mms i rwk za 3 zł wyżej . Plush no limit za 25 zł z mmsami i darmowym rwk i mozliwą ceną 20 zł jest niżej. Plus to samo co plush jest dużo wyżej a to ta sama firma. Prawdopodobnie Kamil nie wie że plush jest marka polkomtel sp z o o . Lajt na plusie z no limit za 19,99 i mmsami w cenie dużo niżej od samego plusa. Tu biedronka wyżej od innych marek tmobile.. w rodzinie wyżej od plusa który ma pełne pakiety.

  • szotyi

   Och , zapomniałem że tu biedronka ma droższy pakiet niż lajtmobile oraz krótszy czas wazności konta uzyskany kwotą doładowania potrzebnego do zakupu pakietu no limit który w tu biedronak jest okrojony.

  • szotyi

   No i tu biedronka ma ograniczone miejsca doładowań – tylko w sklepie JMD czyli biedrony tylko. A lajt ma wszedzie tam gdzie plusa doładowania oraz internet.

 5. szotyi Odpowiedz

  Co jest dziś ważne dla klienta prepaidu ? Cena minuty ? Cena 1 GB z pakietu za który musimy zapłacic cała kwotę ? Cena jednego smsa czy pakiet sms?

 6. szotyi Odpowiedz

  Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci i kompromitacja Kamila : 2 . w rodzinie 10 gr/sms a jaki mamy 3 miejscie ? Jest tylko drugie drugie a2 mobile 10 gr./sms . Rozumiecie to? Dwa drugie miejsca.

  • Kamil

   Brak elementarnych podstaw matematyki pozostawienie milczeniem. Popatrz jak działaja tabele sportowych rozgrywek, może wtedy zrozumiesz. Wieczny, niespełniony hejterze

  • szotyi

   Myślę że na trzeźwo tego nie pisałeś . Nie rozumiesz że brak jest 3 miejsca. w rodzinie i a2mobile mają być ex aequo jak to ma miejsce na pierwszej pozycji.Brak 3 miejsca. Jestes niekonsekwentny.

  • Mistrz Hugo

   Haha. Faktycznie 🤣🤣
   Tak samo jak pakiety 9 za 9 jest, ale 10 za 10 już nie, choć cena detaliczna facto ta sama.

   W DODATKU 10 GB za 9 zł to GORZEJ NIŻ 9 GB ZA 9 ZŁ!!!!

   SZOK!!!

  • Mistrz Hugo

   Jak można dawać 3 punkty w pierwszym miejscu SZEŚCIU taryfom, ale drugie już rozbić na dwie?

  • Kamil

   Oj trollujesz i znowu dales ciała. Nie wziąłeś pod uwagę jednego szczegółu. Virgin Mobile ma lejek w standardzie, a NJU Mobile nie. Teraz rozumiesz? Ja już się poddaję. Nie będę już tłumaczył podstaw. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Niestety pro content nie jest dla ciebie

  • Kamil

   No tak, mistrz Hugo po swojej kompromitacji nawet nie skomentuje. Jakie to typowe dla polskiej mentalnosci

  • szotyi

   Skro virgin ma lejek w standardzie to pewnie te 10 GB tez z prędkością lejka? Na szczęście dostajemy pełną prędkość w nju i virginie a po pakietach lejek. Przy czym realna cena 1MB w virgin jest niższa. Lejki 32 – 64 są realnie nie odczuwalne Dlaczego więc virgin jest niżej skoro ma tańszy 1MB? Kamil pewnie powtarzał klasy w podstawówce przez matematykę. Statystyki tez nie opanował.

  • szotyi

   Kamil sam sie skompromitowałeś. Świat nie jest takim jak sobie wymyślisz .

  • Mistrz Hugo

   Jaki lejek??? Weź się chłopie nie kompromituj bo aż żal to czytać. Twój ostatni artykuł to: PREMIERA: Ależ wolno działa ten Internet w telefonie bez LTE
   Myślisz że ktoś normalny będzie korzystał teraz z lejka, jak mu się skończy pakiet???
   Przecież lejek to właściwie jest jedynie dla bezpieczeństwa, żeby nie wyczyściło konta 🤣🤣🤣

  • Mistrz Hugo

   Kamil!!! Co ci z lejka jak to nawet 3G nie jest? No?
   Jak zawsze w zaparte i zaklina rzeczywistość.
   A jak mu się nie podoba, to kasuje komentarze.
   Cały netfliksowy Kamilek 😂🤣

  • Kamil

   Kompletnie nie rozumiesz artykułu. Akurat tam chodziło o wolny Internet 3G na tle 4G, do którego każdy już się przyzwyczaił. Teraz rozumiesz czy dalej ciemny las i ciemnogrod czy średniowiecze? 😂😂😂

 7. szotyi Odpowiedz

  Kamil robi te śmieszne rankingi by sie wybić ale jak widać nie udaje sie . Widzieliście jak przezywał ze miał chyba 200 komentarzy- najwiecej w ciagu historii.

  • uga riki buga tiki

   789 lubiących na ryjbuku to dla niego dużo. Pająki mają 45K, telep 12K, Inne technologiczne też powyżej tysiąca mają.

  • Kamil

   Jeśli dla ciebie ilość like’ow jest wyznacznikiem to szczerze współczuję. Inteligencji. Z twoim podejsciem to profil jebzdzidy od trolli jest lepszy od Spider’s Web, bo ma więcej fanów. Fatalna logika

  • Mistrz Hugo

   Ty Kamil potrafisz myśleć czasem? Przecież on pisze o innych portalach technologicznych.
   Mymobile to niestety taki technopudelek, czemu dajesz kolejny przykład.

 8. szotyi Odpowiedz

  A w czym to a2mobile słabnie ? Skoro nadal nr 1 . Poza tym słuchajcie i światu rozgłaszajcie kolejną kompromitację ( już 3cia Kamila): Wg krUla Kamyla nju ma 9GB za 9 zł i jest to kategoria mobilny internet . Natomiast 10 GB za 10 zł w lajt jest już tylko wartością dodaną. Możan też zauważyć że krUl przelicza dla nju cene za 1 MB a dla lajt za 1 GB byle nam zamydlić oczka. Przeciez cena za 1 MB wyjdzie taka sama dla lajt i dla nju ale lajtowi punktu juz nie dał. W dodatku wskazuje Kamil że lajt ma „atrakcyjna oferta z nielimitowanymi usługami komórkowymi” ale jest …. niziutko.

  • adiko

   tak samo jak plush, ale co tam ważne że „nowy” ranking ze znaczkiem „Premiera ” jest , teraz będzie rajd do 10000 artykułów.

  • Kamil

   Człowieku litości, w Lajt Mobile nie ma lejka bezpieczeństwa

  • szotyi

   Przecież lejek jest zabezpieczeniem przed opłatami a ja właśnie czytałem regulamin lajt i po wykorzystaniu pakietu jest zwolniony transfer 32 kbps. Czy tego nie widzisz? Kamil idź do okulisty. To jest zapisane pod tabelą na 2 stronie regulaminu pakietów .

  • szotyi

   Co do lejka w pakiecie 10 GB za 10zł to nie ma lejka co jest podobnym zabezpieczeniem jak słaby lejek. Wczesniej pisałem też o pakiecie studenckim a propos stwierdzenia Kamila :„atrakcyjna oferta z nielimitowanymi usługami komórkowymi”. Tam jest lejek . W obu przypadkach mamy zabezpieczenie przed opłatami a lejki operatorzy wprowadzili jako zabezpieczenie własnie . I tu to występuje.

  • Kamil

   To dziwne, bo mam potwierdzenie od samego źródła, czyli Lajt Mobile, że nie ma lejka

  • szotyi

   Kamil czy w lajt mobile opierałeś się na regulaminie oferty który jest wiązący? Sprawdż prosze opublikowany na stronie lajt regulamin jeszce raz. Warunki regulaminu sa wiążące bez wzgledu na to co uzyskujesz w inny sposób.

  • szotyi

   Wypowiedzi pracownika to tylko wypowiedzi i nie są one wiązące. Regulamin oferty jest wiążący. Sprawdź regulamin oferty.

  • szotyi

   Kamil jak tam stanowisko w sprawie lajt . Kompletna ingnoracja regulaminu i poleganie na wypowiedzi pracownika tylko po to by obronić w swojej ocenie swoje stanowisko?

  • Kamil

   Chwilowo nie mam czasu niestety na charytatywna pracę w My mobile studio SESSION, w tym studiowanie regulaminów 😐

  • Kamil

   Aczkolwiek w następnym notowaniu My mobile RANKING będą pewne zmiany…

  • Mistrz Hugo

   Nie ma czasu na studiowanie regulaminów, a uważa że prowadzi najlepszy serwis technologiczny. Takie rzeczy tylko w mymobile 😂🤣

  • szotyi

   Kamil , co ty ściemniasz. Przeciez ty robisz to hobbystycznie. Serio nie masz czasu na przeczytanie kilku zdań? Na śpiewkę o zmianach nikt sie już nie nabiera.

  • Kamil

   YouTuber Rock robi przerwę od YouTube, może i ja tak zrobię miesiąc przerwy (pierwszy raz od przeszło 9 lat) od My mobile? Każda pasja ma swoje granice, patrz piłkarzy, dla których piłka jest wszystkim 😉

 9. szotyi Odpowiedz

  Zwracam uwagę że vikingowie mają podobną elastycznośc oferty jak nju mimo tego vikingi są nisko.

  • Kamil

   Miała, ale jest problem z interpetacja MMS czy uwzględnianiem internetu. Dlatego zmiana została wstrzymana

   PS, wszystkie komentarze chamskie i nie na temat z frazą typu król będą usuwane, a ich autorzy banowani. Jeżeli sytuacja się nie zmieni, będę zmuszony do instalowania specjalnej wtyczki do walki z trollami. Zachęcam do kulturalnej dyskusji

  • szotyi

   Kamil , możesz doprecyzowac bo nie rozumiem. O co chodzi z interpretacją MMS? Lub innternetem? Po prostu usuwasz parametr rwk i nie wprowadzasz danych RWK u żadnego z operatorów. Zrób sobie symulację.

  • Kamil

   Opcje są trzy:

   1. No Limit z MMS
   2. No Limit z MMS oraz Internet
   3. No Limit (rozmowy i SMS)

   Co uwzględnić w nowej kategorii?

  • szotyi

   KAMIL 2 opcja. Oddaje to charakter dzisiejszej interkomunikacji która jest wielokanałowa.

  • Kamil

   Mi najbardziej podoba się opcja numer 1. Dlaczego? A na dlatego, że jest już dedykowana podkategoria z najtańszymi pakietami i lepiej nie mieszać klasycznego No Limitu (rozmowy + SMS/MMS)

 10. szotyi Odpowiedz

  Nie ma to jak kasować komentarze z niewygodną prawdą. Wstdziłbyś się Kamilu . Zamiast odnieść się do opinii to usuwasz. Tak było w poprzednim systemie. Tworzysz fajna rzecz tylko nie chcesz jej rozwijać.

 11. marco Odpowiedz

  Co do likwidacji RWK to proponuje rozważyć aby zamiast tej kategorii dodać kategorię cena za „no limit” Byłoby bardziej sprawiedliwie ponieważ dziś prawie wszyscy oferują RWK.

  • Kamil

   Być może juz w nowym My mobile RANKING zadebiutuje nowa kategoria kosztem RWK!

  • szotyi

   W ogóle pierwsza najważniejszą kategorią powinien być no limit a potem kolejne kategorie cen jednostkowych , pozwoli to zdecydować o najbardziej uniwersalnej ofercie.

  • szotyi

   RWK już sie nie liczy prawie wszyscy to dają w dodatku za darmo .

  • Zdzisiu

   Kamil, powinieneś napisać „Być może juz w nowym My mobile RANKING zadebiutuje nowa kategoria kosztem RWK! Dzięki, że podsunęliście mi pomysły, sam bym na to nie wpadł 😉 „

  • Kamil

   Z tego co pamiętam, akurat to był mój pomysł n miesięcy temu

  • Zdzisiu

   I to kolejny dowód na to, że powinieneś zmodyfikować swój ranking i dodać ocenianie pakietów no limit. Operatorzy nawet dla Ciebie rezygnują ze stawek minutowych i smsowych, żebyś mógł wprowadzić taki punkt 😉

  • Kamil

   No to masz odpowiedz dlaczego nie ma Folx w My mobile RANKING

  • Kamil

   Nawet gdyby Folx został uwzględniony w przyszłym My mobile RANKING to nie podoba mi się to, że już ma starcie w dwóch pierwszych kategoriach 0 punktów 😐

  • Kamil

   W kategorii jakość (średnia prędkość) sieci…

  • szotyi

   No ale jak można prownywać różną ilość pomiarów to ja nie wiem.

  • Kamil

   Co masz na myśli, co znowu ci nie pasuje w Speed Teście?

  • szotyi

   Nieporównywalne wyniki testów . Dla wiarygodnego testu liczba pomiarów powinna być taka sama. Jak wiesz nawt u Cb play działa szybciej…. zdecydowanie szybciej.

 12. szotyi Odpowiedz

  Ja nie wiem ale uważam że Kamil powinien nam powiedzieć prawdę . Napisał Kamil na fb że to serwis ekspercki a jak wygląda ranking każdy widzi. Pora ujawnić prawdę Kamilu.

 13. marco Odpowiedz

  4Q przenośność numerów. Są zaskoczenia. Skupie się na bilansie zysków gdzie liderem jest T Mobile z zyskiem+ 22,71 tys i Play +22,51 tys a tracą Orange – 58,15 tys (rekordzista strat) i Plus -8,05 tys.
  Z operatorów wirtualnych nadal zadziwia Premium Mobile zyskując +9,2 tys i oczywiście Aero 2 +7,8 tys. Traci natomiast Virgine Mobile -3,8 tys. ot taka ciekawostka.

  • Kamil

   Ale ja to wszystko wiem. Robię mini research każdego dnia na iPhonie i jego niezawodnym Safari. Aha ta la passion 😉

  • Kamil

   Oni z tego co pamiętam mają tylko abonament, niestety dla wielu osób jest to psychologiczna przeszkoda nie do przeskoczenia 😐

 14. Zdzisiu Odpowiedz

  A dlaczego Kamilu nie robisz oddzielnego rankingu dla Abonamentów? To fajne by było 😉

 15. marco Odpowiedz

  Dla abonamentu nie byłoby miarodajne. Tu często mamy zmiany i tak naprawdę indywidualne podejście do klienta. zawsze można coś wynegocjować a w przypadku oferty na kartę panują sztywne zasady.

  • Kamil

   Dziś wieczorem na iPhonie planuje już rozpisać punkty w appce OneNote, zaś w poniedziałek wieczorem ruszy produkcja w My mobile studio SESSION! 💪

  • szotyi

   A coś sie zmieniło żeby nie zastosowac kopiuj wklej? Zadnych zmian nie było .A i tak wykoślawiony ten ranking. Formuła sie już zużyła.

  • Kamil

   Nie mam pojęcia, symulacji jeszcze nie robiłem. Aczkolwiek będą zawsze jakieś zmiany typu up and down. Stay tuned, premiera już wkrótce!

 16. von Odpowiedz

  KAMIL czyli jak zwykle , jakis czas temu zapewniałes ze w ostatni weekend bedzie zawsze ranking,a teraz znowu bedzie nie w czasie ,jak cos obiecujesz to wywiązuj sie z obietnic

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt