Plus także likwiduje roaming

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

No i mamy komplet w kwestii roamingu. Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie. Sieć komórkowa Plus zlikwidowała dodatkowe opłaty roamingowe dla krajów Unii Europejskiej w przypadku rozmów, wiadomości SMS czy MMS. Jedynie Internet jest limitowany, ale to już jest normalna praktyka w ramach uczciwego użytkowania. Grunt, że wreszcie można swobodnie wykonywać połączenia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co niezwykle ważne, udogodnienia dotyczą też użytkowników Plus na kartę, mix oraz dedykowanych ofert internetowych. Tym samym W4 śmiało może zameldować wykonanie zadania. Jakby tego było mało, początkowo Orange (z NJU Mobile na czele) wzbraniający się przed zniesieniem roamingu dla numerów na kartę to ostatecznie również się przełamał. Podobnie jest u telekoma A2Mobile, ale wirtualny to jest on tylko w połowie.

Choć korzysta z infrastruktury Plusa to również dysponuje licznymi własnymi masztami BTS. Pozostali operatorzy MVNO nie mają bezpłatnego roamingu, ale i tak zrównali stawki do tych krajowych. Dotyczy to Virgin Mobile, Mobile Vikings lub Lajt Mobile. Więcej szczegółów o obniżkach roamingowych Plusa zaś znajdziemy na dedykowanej witrynie www.plus.pl/w-unii-jak-w-domu.

(fot. Plus/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11245 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Plus także likwiduje roaming”

  1. Draci Odpowiedz

    Normalnie rzetelność informacji powala na kolana. Zwłaszcza tytuł. Gdzie Plus likwiduje roaming? Czyli, ze nie można już z niego korzystać? Po prostu dostosowuje cennik do wymogów UE. Teraz tak żebyś zrozumiał.. DOSTOSOWUJE CENNIK W ROAMINGU W UE ZGODNIE Z USTAWA.

    • adiko

      dobrze powiedziane, tytuł jest delikatnie mówiąc nieprawidłowy.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt