Play na kartę także znosi opłaty roamingowe

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Brawo Play. Tylko tak można skomentować gaszenie ostatnich pożarów w kontekście roamingu krajowego z ograniczeniem prędkości transmisji danych. Otóż fioletowa sieć komórkowa wprowadziła bezpłatny roaming (ten normalny) na terenie Unii Europejskiej. Co ważne, dotyczy to również klientów na kartę podobnie jak w T-Mobile Roam Like At Home.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

W efekcie nie ważne czy konsument korzysta z abonamentu lub też z rozwiązania Pre-paid. Tu i tutaj w ramach pakietu No Limit może dzwonić oraz wysyłać wiadomości SMS/MMS zupełnie tak jak w kraju. Jedynie paczki internetu są nieco ograniczone, ale to akurat jest zrozumiałe. Podobnie sytuacja wygląda w T-Mobile i Orange. Sprawa jest piekielnie ważna, ponieważ już jutro startuje darmowy roaming na Starym Kontynencie.

Bez dwóch zdań data 15 czerwca bieżącego roku przejdzie do historii krajowej telekomunikacji. Polacy zaś już nie będą jednym z najbardziej oszczędnych narodów w dziedzinie korzystania z telefonu podczas zagranicznych wakacji na co wskazują statystyki. Ponadto darmowy roaming w Play reklamuje Martyna Wojciechowska. Tej znanej podróżniczce naprawdę łatwo przyszło rozstanie z Orange, z którym wcześniej współpracowała marketingowo. Więcej szczegółów na www.promocje.play.pl/roaming.

(fot. Play/My mobile)

REKLAMA DARMOWEGO ROAMINGU PLAY Z MARTYNĄ WOJCIECHOWSKĄ

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.9 komentarzy do “Play na kartę także znosi opłaty roamingowe”

 1. adiko Odpowiedz

  Plus też dziś pokazał odświeżoną ofertę z roamingiem, a Orange dodało prepaida, więc teraz wszyscy mają bardzo podobną ofertę na roaming

  • adiko

   No zgadza się bo ich nie stać na to, jedynie odbieranie połączeń w vikingach jest w pełni darmowe, w virgin jest ale limitowane.
   Jak ktoś wyjeżdża za granicę na teren UE i chcę skorzystać z dzwonienia do Polski to musi wybrać główne marki operatorów lub i ich submarki.

  • Zyla

   Jestem we Francji,dziś odebrałem rozmowę Virgin Mobile 17min 30sek,skasowało mnie 88gr,po 5gr za minutę,nie ma odbiorów za darmo

  • Kamil

   No to jest całkiem nieźle. Podobnie mam w Polsce jak dzwonie poza sieć 🙂

  • adiko

   to pisz reklamacje do Virgin Mobile bo zgodnie z ich regulaminem 120 min(na połączenia przychodzące z Polski bądź z Polski do jakiegoś kraju UE) od dziś przez rok masz mieć za darmo a 5 groszy dopiero po przekroczeniu tych 120 min ma być.

 2. Zdzisiu Odpowiedz

  a2mobile też przedstawiło całkiem niezłą ofertę. Z tych małych graczy jest zaskoczenie. Można o tym też cyknąć artykuł 🙂

  • uga buga riki tiki

   Nie nazwałbym a2 małym graczem. Skoro Solorz za nim stoi 😀

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt