PREMIERA: Android 6.0 Marshmallow znowu zaczyna działać poprawnie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Android 6.0 Marshmallow odrodził się jak Feniks z popiołów. Tylko tak można skomentować jego poprawne działanie. Stało się to jednak dopiero po drugiej aktualizacji bezpieczeństwa oprogramowania. Wcześniej na smartfonie Sony Xperia XA występował jakiś dziwny problem z niemożnością wczytywania do pełna witryn internetowych na Chromie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Kuriozalna sytuacja była też z niemocą dodawania komentarzy na własnym serwisie My mobile. Jakby to powiedział jakiś kabareciarz, jajca jak berety. Podobne problemy miały miejsce także na konkurencyjnych przeglądarkach (w wersjach beta także) Opera czy Mozilla Firefox. Na każdej z nich, co warto nadmienić kultura pracy była o dwie ligi, klasy niższa na tle Safari działającej idealnie na leciwym przecież iPhonie 5S od Apple.

Tylko czekać, aż aktualizacja Sony Xperii XA do Androida 7.0 Nougat przewidziana na pierwszą połowę 2017 roku nieco ten negatywny stan rzeczy poprawi. Niemniej jednak trzeba pochwalić japońskiego producenta za poprawę. Celowo na początku artykułu zostało użyte określenie działa poprawnie, a nie dobrze. Wciąż bowiem zdarzają się dziwne sytuacje wyczyszczenia wiadomości SMS podczas korzystania z multitaskingu.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Android 6.0 Marshmallow znowu zaczyna działać poprawnie”

 1. Kamil Odpowiedz

  Dramat. Błąd właśnie wrócił. Nie mam juz sił do tego Androida. Na całe szczęście jest w pogotowiu iPhone z kapitalnym iOS na pokładzie 👍

  • adiko

   jesteś Kamil jak kobieta bo zmieniasz zdanie co chwilę, więc nie ma sensu brania czegokolwiek tutaj na poważnie, to że za chwilę będziesz psioczył na Androida było pewne.

  • Kamil

   Nawet Google wie co jest lepsze. Patrz ostatnia kopia appki YouTube w stylu 1:1 z wersji na iOS

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt