Android Pay w końcu dostępny dla wszystkich klientów mBanku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie. MBank bowiem umożliwił w dedykowanej aplikacji dodanie również kart Visa dla płatności w systemie Android Pay. Może dzięki temu jego mała popularność w Polsce wzrośnie. Tych była zdecydowana większość (ponad połowa) w przypadku klientów MBanku na tle wcześniej wspieranych wyłącznie z napisem MasterCard na obudowie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przez to masa jego konsumentów musiała obejść się smakiem. Teraz będą oni wreszcie mogli na własnej skórze poznać uroki płacenia telefonem za pośrednictwem modułu NFC oraz systemu Android Pay. Z pewnością na dniach i My mobile go przetestuje w praktyce. Co ciekawe, nawet kasjerki sklepu Auchan nie wiedzą, czy możliwa jest płatność Android Pay smartfonem. Z pewnością trzeba na poważnie potraktować kwestie szkoleń.

Inaczej pracownicy placówek handlowych będą tylko niepotrzebnie wprowadzać w błąd. Więcej szczegółów na temat tej jakże ważne nowości w MBanku znajdziemy w oficjalnym komunikacie na www.mbank.pl/informacje-dla-klienta/indywidualny/post,7882.html. Swoją drogą to ciekawe czy w efekcie słupki popularności Androida Pay w kraju nad Wisłą choć trochę podskoczą w górę. Tego jednak dowiemy się za kilka miesięcy.

(fot. MBank/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Android Pay w końcu dostępny dla wszystkich klientów mBanku”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt