Nowe funkcje Windows 10 Mobile Creators Update

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wiemy już, że Windows 10 Mobile Creators Update będzie miał nowy wygląd (idąc śladem komputerowego produktu Windows 10, którego kolejna duża aktualizacja nastąpi w kwietniu bieżącego roku). Warto więc w tym miejscu spojrzeć na następne funkcje mobilnych kafelków, notabene ciągle są rozwijane na przekór tzw. hejterom oraz innym zagorzałym przeciwnikom.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Owszem, Windows 10 Mobile odszedł na dalszy plan w korporacji z Redmond, ale jednak dalej jest tworzony. Tak więc nie przedłużając, poznajmy te wszystkie najważniejsze funkcje Windows 10 Mobile Creators Update. Na dobry początek Microsoft doda nowe dźwięki domyślne. Ponadto możliwe będzie odinstalowanie fabrycznie zainstalowanych systemowych aplikacji typu Alarm czy Kalendarz. Ach jakie on miał bugi. Aż łezka się oku kręci od tego braku wyświetlania powiadomień na obracanym kafelku. Idzie więc wyraźnie on śladem iOS, co jest jak najbardziej pozytywne.

Kolejna nowość dotyczy dodania opcji autokorekty w słowniku. Ona również występuje zarówno w Androidzie czy iOS od dawna. Edge Books to natomiast dodatek dedykowany łatwiejszemu kupowaniu, a następnie czytaniu eBooków z poziomu głównej przeglądarki internetowej. Sekcja ustawień również zostanie nieco inaczej rozplanowana. Windows Hello stanie się jeszcze lepszy w kwestii rozpoznawania użytkownika, zaś asystent głosowy Cortana inteligentniejszy (będzie bardziej działał trafnie, czyli kontekstowo na bazie naszych zachowań w telefonie). Poniższy materiał wideo doskonale obrazuje nadmienione wyżej nowości Windows 10 Mobile Creators Update.

(fot. Microsoft/My mobile)

NOWOŚCI WINDOWS 10 MOBILE CREATORS UPDATE

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Nowe funkcje Windows 10 Mobile Creators Update”

 1. SteveJobs Odpowiedz

  w tym roku dowiemy się o porzuceniu wszystkich telefonów Lumia i modeli niższych niż 950 a one pewnie jeszcze rok licząc od dzisiaj będą „wspierane”.
  Żeby nie zmieniać nazwy systemu zostanie Windows 10.0000075888939 i tak poczekamy aż wyjdzie 11 XD Microsoft wypuści 2-3 modele na rok i znów zbada rynek kosztem użytkowników, na szczęście niewielu.

  • Kamil

   Ciekawe czy Microsoft Lumia 640 otrzyma te aktualizacje… Windows Phone, aż łezka się w oku kręci. Tak fajny był to system

 2. SteveJobs Odpowiedz

  Microsoft Lumia 640 nie otrzyma, tak samo jak wszystkie poniżej 950.
  Ile jest telefonów podobnych sprzętowo do 640?
  Qualcomm Snapdragon 400 ma: 635(wer.1GB ram)/636/638, 730/735, 640(wszystkie warianty), 640XL (wszystkie warianty no i elegancja 830…Wszystkie lumie są już stare a były też już w dniu premiery :-/ System 8-8.1 był najlepszy a 10 zabiła te modele i 950(wszystkie warianty) też:-/

  • Kamil

   R.I.P Lumia & Windows Phone/Windows 10 Mobile 🏳️

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt