PREMIERA: Windows 10 Mobile będzie miał zupełnie nowy design

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Choć wybrane media technologiczne wieszczą definitywny koniec Windows 10 Mobile w kwestii udziałów rynkowych w 2021 roku to Microsoft nadal go rozwija równolegle do komputerowego Windows 10. Może od niechcenia, może na siłę, ale zawsze. Co jednak najzabawniejsze, czeka nas wielka rewolucja w kwestii wyglądu Windows 10 Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwsze nieoficjalne zrzuty ekranu nowego komputerowego Windows 10 (Creators Update) już wędrują po globalnej sieci web. Widać w nich ogromną inspirację komputerowym MacOS, który jest piękny i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Tak więc w przyszłości oczekujmy aktualizacji Windows 10 Mobile na wspieranych telefonach, która może garściami czerpać z iOS, chociażby jego charakterystycznych rozmyć przezroczystego tła.

Tymczasem wciąż na wielu portalach tematycznych poświęconych mobilnym okienkom, jego użytkownicy ciągle raportują powstawanie świeżych błędów mimo kolejnych aktualizacji. To naprawdę przykre, że taka wielka korporacja jaką jest Microsoft nie potrafi ogarnąć tematu dla góra kilkunastu smartfonów Lumia (już pal licho te niszowe brandy). Gdy jeszcze doliczymy do tego stopniowe wygaszanie aplikacji przez zewnętrznych deweloperów to aktualnie jesteśmy świadkami agonii Windows 10 Mobile.

(fot. Microsoft)

Przygotowane przez

jest autorem 11342 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Windows 10 Mobile będzie miał zupełnie nowy design”

  1. SteveJobs Odpowiedz

    „udziałów rynkowych w 2021 roku”.
    Windows 10 Mobile skończył się dla Lumii ale dla SyfusFona może M$ zrobi tak samo jak dla poprzednika a raczej na pewno:-/

    • Kamil

      Powiem tak, dla mnie Windows Phone 8.1 Denim > Android 6.0 Marshmallow

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt