Samsung vs. Apple 31:3

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Samsung stawia na ilość, zaś Apple na jakość. Tylko tak można skomentować starcie dwóch największych producentów smartfonów na świecie. Samsung bowiem w 2016 roku przedstawił aż 31 różnych premier telefonów. Apple z kolei tylko 3 i można je wymienić jednym tchem. Są to takie słuchawki jak iPhone 7, iPhone 7 Plus oraz kompaktowy iPhone SE.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ten ostatni był nawet dumnie nazwany przez producenta najwydajniejszym 4 calowym smartfonem świata, co akurat jest prawdą. Ciągle mocno brakuje na rynku tego typu produkcji. Zatem wynik starcia Samsung – Apple to 31:3. Robi wrażenie. Mimo tej dominacji koreańskiego giganta to Apple notuje lepsze wyniki finansowe raz po raz czarując przy okazji zarówno inwestorów jak i samą giełdę byciem najlepszą spółką globu.

Jednak to firma z Cupertino wykonuje marketingowe mistrzostwo świata. Zwykły konsument nie jest w stanie zapamiętać przeszło 30 rozmaitych modeli typu GALAXY J czy GALAXY S lub GALAXY A. Ma on jak na tacy podane 3 smatfony banalnie proste do skojarzenia. Jeden z nich to mały (iPhone SE), drugi średni (iPhone 7) i trzeci duży (phablet iPhone 7 Plus). Mamy więc urządzenia szyte na miarę w zależności od potrzeb.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt