Flagowe Lumie z przeciętnym wyglądem jeszcze bardziej mogą pogrążyć Windows 10 Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 2,00 na 6)
Loading...

flagowe-lumie-z-przecietnym-wygladem-moga-jeszcze-bardziej-pograzyc-windows-10-mobile

Bardzo przeciętny design i wygląd. Tylko tak można skomentować najnowsze przecieki zdjęć nadchodzących flagowców Microsoftu, mianowicie smartfonów Lumia 950 oraz większego Lumia 950 XL. Ich projekt wizualny bardziej przypomina Lumię 640, czyli przedstawicielkę klasy średniej a nie high-end. Większość mediów technologicznych ma również negatywne odczucia w tej kwestii.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Część z nich zwraca uwagę na zdecydowanie lepsze wykonanie takich smartfonów jak Nokia Lumia 1520 o jeszcze nowszej Lumii 930 nie wspominając. Jakby tego jednak było mało, słaby wygląd nadchodzących czołowych słuchawek Microsoft to nie wszystko. Lumia 950 oraz Lumia 950 XL nie posiadają bowiem fizycznych przycisków menu pod wyświetlaczem. Zastosowanie odpowiedników ekranowych nie spodobało się wielu osobom.

Z pewnością te kontrowersje nie pomogą w zdobywaniu rynku przez Windows 10 Mobile. Flagowe smartfony zawsze są w tego typu przypadkach wizytówką najnowszej wersji mobilnego systemu operacyjnego. Tutaj efektu podziwu nie było zarówno w polskich jak i zagranicznych serwisach internetowych. Oczywiście nikt nie chce być złym prorokiem, ale obyśmy nie byli świadkami powolnego końca platformy komórkowej Microsoftu.

(fot. Microsoft/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11342 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Flagowe Lumie z przeciętnym wyglądem jeszcze bardziej mogą pogrążyć Windows 10 Mobile”

  1. ted Odpowiedz

    A co was tak serce boli,rynek zdecyduje co dobre,a co nie,u was tylko, jeszcze bardziej mogą  pogrążyć Windows 10 Mobile,nie macie o czym pisać?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt