PREMIERA: Prezentacje nowych iPhonów na żywo będą dostępne w Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

prezentacje-nowych-iphonow-na-zywo-beda-dostepne-w-apple-tv

Miłą niespodziankę przygotował dla swoich sympatyków koncern z logiem nadgryzionego jabłka. Otóż multimedialna przystawka Apple TV trzeciej generacji (ta tańsza w cenie 349 PLN) zyskała dosłownie na dniach nową sekcję, gdzie będzie można obejrzeć transmisję ze środowego specjalnego wydarzenia. Chodzi rzecz jasna o premierę najnowszego smartfonu iPhone 7.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jej dokładna nazwa to Apple Special Event – Live. Dzięki temu nie będzie trzeba używać do tego celu komputera (MacBooka) czy też telefonu komórkowego (iPhone). Tak więc w środę wszyscy użytkownicy przystawki Apple TV będą mogli około godziny 10.00 zobaczyć prezentację produktową na dużym ekranie telewizora. To naprawdę świetna autopromocja w wykonaniu Apple. Akurat na kilka dni przed dodano nową sekcję. W pewnym sensie są one takimi mini-aplikacjami, których niestety nie można instalować.

Ta funkcja zarezerwowana jest wyłącznie w droższym modelu przystawki Apple TV czwartej generacji w cenie do 1.000 PLN. Mimo wszystko i tak mamy dostęp do najważniejszej pozycji YouTube (są też inne jak chociażby muzyczne Vevo do oglądania wysokiej jakości teledysków) czy też streamingu obrazu z iPhona na telewizorze. Więcej szczegółów znajdziemy na www.apple.com/pl/tv/compare. Już wkrótce w My mobile zostanie zaprezentowanych sporo ciekawostek o przydatnym urządzeniu Apple TV.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: Prezentacje nowych iPhonów na żywo będą dostępne w Apple TV”

  • Kamil

   No to jeszcze lepiej, bo jestem nocna sowa, nie skowronek. Trzeba tylko kupić na te show Crunchipsy i Colę Original 😉

  • Kamil

   Swoją drogą to bardzo fajne urządzenie te Apple TV, polecam! Nasz stary telewizor otrzyma drugie życie dzięki dostępowi do treści z YouTube, podobno też nowe smart tv mocno lagują nawet przy zmianie kanałów (!)

 1. Kamil Odpowiedz

  Najpiękniejsze w Apple jest to, ze kilka godzin po prezentacji dla klientów iPhonow czekać bedzie świeżutki iOS 10, a nie tygodni jak u Androidowcow czy Lumiarzy

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt