PREMIERA: Duży awans T-Mobile w styczniowym My mobile RANKING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (8 liczba głosów, wasza ocena: 2,50 na 6)
Loading...

Wielki sukces sieci komórkowej T-Mobile w styczniowym notowaniu My mobile RANKING. Tylko tak należy rozumieć jej bardzo wysokie czwarte miejsce, które być może jest najlepsze w całej historii różowego operatora. Na drugim biegunie jest zaś Orange mocno spadające praktycznie na sam dół stawki, ponieważ bardzo odległą siedemnastą pozycję. Tak wiele w niej może zmienić niepozorny punkt.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Orange stracił po porażce z T-Mobile w kwestii oferowania najszybszego mobilnego internetu w Polsce. To właśnie te oczko więcej wywindowało niemieckiego gracza tuż za podium. Oczywiście liderem dalej jest Virgin Mobile. Swoją drogą to naprawdę spory kawał czasu on triumfuje za sprawą innowacyjnej taryfy Freemium z darmowymi usługami telekomunikacyjnymi. Wydawało się, że Play z nim powalczy, tymczasem wyszła klapa.

Chodzi o ukraińską promocję. Aż strach pomyśleć, co będzie następne. Białoruś, Rosja, ale może prędzej Litwa. Fioletowy telekom już zaczął reklamy w innym niż polskim języku. Za tę obcość w wybranych mediach spada potężna fala krytyki na Play. Operator jednak dzielnie się trzyma na czwartym miejscu razem z T-Mobile. Więcej szczegółów odnośnie najnowszego zestawienia najlepszych sieci na kartę znajdziemy tradycyjnie poniżej.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii wcześniej zaszły zmiany. A2Mobile bowiem ze swoją stawką 0,18 PLN zdobył oczko, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak NJU Mobile, Klucz Mobile, Izzi Mobile oraz Mobile Vikings. Natomiast dwójka liderów pozostała na niezmienionych pozycjach. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się bardziej postarać.

1. Fakt Mobile – 3 pkt. / 0,15 PLN za minutę

2. Lajt Mobile – 2 pkt. / 0,17 PLN za minutę

3. A2Mobile – 1 pkt. / 0,18 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Tutaj ponownie nie zaszły żadne roszady z wyjątkiem praktycznie niewidocznego wyparowania Vectone Mobile z całego peletonu telkomów. Jak to zostało nadmienione we wcześniejszych artykułach, Lycamobile podwyższył cenę za wysłanego SMSa z 0,09 PLN do 0,19 PLN. W efekcie tej negatywnej zmiany spadł on z najwyżej punktowanej lokaty z całym szeregiem innych graczy, który przypomina swoją liczebnością peleton kolarski. W końcowym rozrachunku była to dla niego bardzo bolesna zmiana.

1. Play/Red Bull Mobile/Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

3. TuBiedronka/Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,12 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tym segmencie ponownie zaszły znaczące zmiany. Dzięki wznowieniu rewelacyjnego pakietu 10 GB za 10 PLN przez Virgin Mobile, spadł mu znacząco średni koszt 1 MB. Te małe miejsca dziesiętne po przecinku spowodowały awans na drugie miejsce kosztem Mobile Vikings. Stąd właśnie wzięło się powiększenie przewagi nad najgroźniejszym rywalem. Dalej lideruje w tej podkategorii Heyah z dzienną paczką 50 MB za darmo na pełnej prędkości, co skutkuje 1,5 GB danych do wykorzystania miesiąc.

1. Heyah (za darmo mamy 50 MB dziennie, co daje aż 1,5 GB miesięcznie, potem lejek 16 kb/s po wykorzystaniu dobowego limitu, 0,004 PLN/1 MB)

2. Virgin Mobile (za darmo i bez limitu do 32 kb/s, 0,00097 PLN/1 MB + rok ważności)

3. Mobile Vikings (za darmo i bez limitu do 32 kb/s, 0,0019 PLN/1 MB + rok ważności)

Jakość sieci komórkowej

W tej podkategorii znowu nastąpiła pewna roszada pozycji. T-Mobile przeskoczyło Orange i zostało najszybszym operatorem oferującym najlepszy mobilny dostęp do internetu w telefonie. Jak się później okaże, ta zmiana miała ogromne znaczenie dla całościowego zestawienia. Więcej szczegółów znajdziemy jak zawsze na podstronie serwisu SpeedTest www.speedtest.pl/…/ranking_mobilnych_dostawcow_internetu_w_polsce.

1. T-Mobile – 3 pkt. / około 19,18 Mb/s

2. Orange – 2 pkt. / około 17,97 Mb/s

3. Plus – 1 pkt. / około 14,13 Mb/s

Ważność połączeń wychodzących

Tutaj mieliśmy wcześniej pewne zmiany. Już wydawało się, że nowy operator A2Mobile zgarnie dwa punkty, ale w ostatniej chwili sięgnął po oczko. Wszystko przez informację, która mówiła o rezygnacji przez tą sieć komórkową z 2 lat ważności konta po doładowaniu na rzecz popularniejszego roku. Oczywiście poniższe najlepsze zestawienie telekomów zostało wzbogacone o nowego gracza A2Mobile, mimo jego rozczarowania.

1. NJU Mobile/Lycamobile/Virgin Mobile – 3 pkt. / wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej przedłuża konto

2. WRodzinie – 2 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 2 lata

3. Klucz Mobile/Fakt Mobile/Mobile Vikings/A2Mobile – 1 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 1 rok

Wartość dodana (VAS)

W tym miesiącu ponownie najwyższe wyróżnienie jak zawsze przypadło Virgin Mobile za nowatorską ofertę Freemium, gdzie na dobrą sprawę wcale nie potrzeba doładowywać konta, by móc dzwonić, SMSować oraz surfować po internecie. Produkt zastępuje świetnie podstawowe potrzeby telekomunikacyjne dla osób mało aktywnych. Play z kolei za rozszerzenie atrakcyjnej stawki o Ukrainę został nagrodzony najwyższym stopniem podium razem z T-Mobile w nagrodę za ciągłe podwajanie doładowań klientów i najszybszy mobilny Internet. A2Mobile wcześniej już straciło oczko z uwagi na brak jakiś istotnych nowości produktowych. Miłe reklamy w telewizji to wciąż za mało.

1. Virgin Mobile/Play/T-Mobile – 3 pkt. / Innowacyjna oferta Freemium z darmowymi 30 minutami i 30 SMSami do wszystkich sieci połączone z pakietem internetowym o wielkości 300 MB na miesiąc (przez rok się usługa odnawia), kapitalny No Limit za jedyne 29 PLN miesięcznie oferujący rozmowy (również na numery stacjonarne), SMSy bez ograniczeń połączone z internetem 5 GB (zamiast 2 GB w wakacyjnej promocji), do tego dochodzi roczna ważność konta, lejek 32 kb/s dostępny w standardzie, darmowy dostęp do aplikacji Facebook, komunikatora Messenger czy polskiego GG (główny pakiet dodatkowo nie jest pomniejszony o wykorzystane dane), mamy też promocje dla klubowiczów (zarejestrowanych klientów), zaś w Play darmowe rozmowy oraz wiadomości tekstowe są standardem w sieci, mamy też najlepszy cenowo No Limit za 25 PLN połączony z pakietem internetowym, darmowe rozmowy oraz (już nie lub) SMSy w sieci T-Mobile po doładowaniu 50 PLN są ważne aż 100 dni (czyli przez długi czas przeszło 3 miesięcy), do tego dochodzi bonus związany z podwajanie zasilenia konta na kartę czy najszybszy mobilny Internet w kraju

2. Red Bull Mobile Mobile/Mobile Vikings – 2 pkt. / Darmowe rozmowy oraz wiadomości tekstowe są standardem w sieci operatora (w tym do numerów Play), do tego dochodzi promocja z dostępem do darmowego świata (dedykowany portal) Red Bulla w telefonie, podobnie jest z Play w kwestii Stanu Darmowego wliczając w to bezpłatne 1 GB przyznawane co miesiąc przez rok, natomiast Mobile Vikings za 24 PLN miesięcznie oferuje nielimitowane rozmowy i SMSy ze wszystkimi sieciami komórkowymi połączone z 2 GB paczką internetu, do tego dochodzi darmowy Facebook oraz komunikator Messenger czy darmowe MMSy po doładowaniu

3. TuBiedronka/Heyah/Klucz Mobile/Plus/NJU Mobile – 1 pkt. / Darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu 50 PLN są ważne aż 100 dni (czyli przez długi czas przeszło 3 miesięcy), podobny przelicznik jest w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie), natomiast Heyah za swoją unikatową usługę nielimitowanych rozmów w Dniówce, gdzie dziennie nie płaciliśmy więcej za połączenia niż 0,28 PLN, z kolei w Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN. Co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, w Plusie zaś No Limit w sieci jest ważny 90 dni po zasileniu 50 PLN, NJU Mobile natomiast oferuje największy lejek 64 kb/s jak poziom standardu GPRS

Ogólna klasyfikacja

Sporo się działo w styczniowym My mobile RANKING. Cenne awansy stały się łupem czterech sieci komórkowych, mianowicie T-Mobile (największej gwiazdy obecnego zestawienia) oraz niejako na zasadzie rykoszetu A2Mobile, TuBiedronka i Plus. Spadki z kolei dosięgnęły takie trio operatorów jak Klucz Mobile, Red Bull Mobile czy Orange (zdecydowanie był to największy przegrany). Aż trzynaście graczy pozostało bez zmian. Są to kolejno liderujące Virgin Mobile, a za nim Mobile Vikings, NJU Mobile, Play, Heyah, Fakt Mobile, WRodzinie, Lajt Mobile, Izzy Mobile, Lycamobile, Plush, W Naszej Rodzinie oraz FM Group Mobile. Oby za miesiąc było równie interesująco.

My mobile RANKING (01/2017) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. Virgin Mobile 11 pkt. (0, 3, 2, 0, 3, 3)  
2. Mobile Vikings 7 pkt. (0, 3, 1, 0, 1, 2)  
3. NJU Mobile 7 pkt. (0, 3, 0, 0, 3, 1)  
4. T-Mobile 6 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 3)
  Play 6 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 3)  
6. Klucz Mobile 5 pkt. (0, 3, 0, 0, 1, 1)
7. Red Bull Mobile 5 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 2)
8. Heyah 4 pkt. (0, 0, 3, 0, 0, 1)  
  Fakt Mobile 4 pkt. (3, 0, 0, 0, 1, 0)  
  WRodzinie 4 pkt. (0, 2, 0, 0, 2, 0)  
11. Lajt Mobile 3 pkt. (2, 1, 0, 0, 0, 0)  
12. Izzi Mobile 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)  
  Lycamobile 3 pkt. (0, 0, 0, 0, 3, 0)  
14. A2Mobile 2 pkt. (1, 0, 0, 0, 1, 0)
  TuBiedronka 2 pkt. (0, 1, 0, 0, 0, 1)
  Plus 2 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 1)
17. Orange 2 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 0)
18. Plush 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)  
  W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)  
  FM Group Mobile 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.72 komentarze do “PREMIERA: Duży awans T-Mobile w styczniowym My mobile RANKING”

 1. SteveJobs Odpowiedz

  źle myślałem sądząc że w tym nowym roku, Kamil zacznie normalnie rozliczać ranKing:-/

  • Kamil

   Jakie masz pomysły czy propozycje na innowacje w My mobile RANKING?

  • Kamil

   Trochę to przykre, że od ponad roku żaden operator nie zagroził innowacji Freemium od Virgin Mobile 😐

  • Pimpuś

   Może dla tego że to nie innowacja i nikt z tego nie korzysta?

  • Pimpuś

   No to zmieniaj na nią jak taka najlepsza. Aha masz smartfona i chesz net.
   Fakt, wtedy nie jest najlepsza.

   Odpowiesz na pytanie?

   DLA KOGO TA OFERTA FREEMIUM??? Komu wystarczy to co jest gratis?
   Da się na tej ofercie korzystać aktywnie ze smartfona?

  • sev3

   Kumpel korzysta naprzemiennie z 3 numerów Freemium. Daje to prawie 100 minut i niemal 1 GB. Jemu w zupełności wystarcza. Teściu ok 80 lat używa komórki tylko kilka razy w roku jak jest w szpitalu lub na innym wyjeździe. Dla niego oferta jak znalazł. Większy pakiet minut zawsze można sobie dokupić.

 2. Prawdziwy nikt Odpowiedz

  Dalej bzdury.

  KAMIL ODPOWIEDZ NA PYTANIE!!! RBM zamyka dil. Co robisz?? Przechodzisz do freemium?

  • Kamil

   Starzy klienci wciąż mają DILa, tylko nowi niestety nie

  • Prawdziwy nikt

   Rozumiesz po Polsku?????
   KAMIL ODPOWIEDZ NA PYTANIE!!! RBM zamyka dil. Co robisz?? Przechodzisz do freemium?

  • Przemo

   Dil można mieć po przejściu z faktu na rbm 5 na karte.. Także polecam 🙂

  • Prawdziwy nikt

   Napiszę łopatologicznie.
   Hipotetycznie Play zamyka dil w RB. HIPOTETYCZNIE!!!
   Gdzie pójdziesz wtedy?

  • Prawdziwy nikt

   Jeśli nadal niezrozumiałe. To gdzie przejdziesz w przypadku, gdyby we wszystkich taryfach Red Bulla zamkmięto dil?

  • Kamil

   Jak to gdzie, do T-Mobile sprawdzić super jakość sieci 😉

  • Prawdziwy nikt

   Brawo! Sam pogrążyłeś swój pseudoranking!

  • Marcin

   Hehehe – czytajac te rozmowe widze niektorzy mogli by byc politykami. Tak pieknie umia unikac odpowiedzi.

 3. Ferdas Odpowiedz

  Witaj,w poprzednim rankingu Ci pisałem ze Virgin mobile freemium odnawia sie przez pol roku a ty dalej swoje,ze przez rok.

  • WALDI

   Nie tylko u ciebie, praktycznie cała ściana wschodnia w N! leży. Brak U900 robi swoje.

  • Przemo

   Krasnobród woj. Lubelskie ma i umts900 od N! i umts2100 od t-mobile.. a także umts2100 od range i lte obydwu choć nie wiem jakie pasma..

  • WALDI

   Przemo, bardziej chodziło mi o strefę przygraniczną, grupa ZSZ tutaj ma o wiele lepsze pokrycie i praktycznie na każdej stacji UMTS900, a na części LTE1800, a w N! tylko wysepki zasięgu w postaci UMTS2100, popatrz sobie na przykład na powiat hrubieszowski.

 4. matis Odpowiedz

  Nadal nie zmieniono:

  1) U Vikingów w opcji za 24 zł dostajemy 3 GB. Dodatkowo za autodoładowanie dostajemy dodatkowy 1 GB. (https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/mvpl/vikingpl/legal/Regulamin_promocji_No_Limit_wazny_od_20.12.2016.pdf) Warto dodać też ofertę za 29 zł z 15 GB, jest ciekawsza. 2) W Virgin Mobile Freemium nie wydłuża już ważności konta, konieczne jest doładowanie. Dodatkowo odnawia się tylko przez 6 miesięcy. (https://virginmobile.pl/media/documents/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Pakiet_Freemium_dla_AbonentEw_Virgin_Mobile_na_Kart_walny_od_2017-01-20.pdf) 3) W Virgin Mobile w ofercie #BezLimitu za 29 zł otrzymujemy 4+3 GB (promocja Dokładka). 4) W RBM nie ma już promocji Rok Internetu za Darmo (1 GB co mies) i to już od dawna. Radzę poczytać trochę regulaminów ofert przed robieniem kolejnego rankingu, gdyż wiele informacji jest nieaktualnych.

 5. szotyi Odpowiedz

  OOOO. A gdzie jest oficjalny partner serwisu czyli virgin? Czyzby virgin uciekł na inny portal?

  • SteveJobs

   Może VirginMobile PL wykupiło reklamówkę na miesiąc:-/ z innej beczki, na co wymieniają obecnie podczas „naprawy” Lumie 735? Zauważyłem też że brakuje paska białego (od zawilgocenia), telefon był w zeszył roku serwisowany, może go odkleili lub od nowości go nie było, zauważyłem ten fakt dopiero dzisiaj podczas oglądania filmików odnośnie 735 na YT :-/ Jak zaproponuję Lumie 650 to chyba się popłaczę XD chce coś lepszego lub równie dobrzego jak 735 a niestety 640 nie posiadają aMoleda i wszystko inne gorsze:-( a 950 nie dadzą bo nie są aż tak szczodrzy a nic Microsoft nie wypuścił podobnego. Chyba że dadzą mi 735 z logo M$ jak w USAj 😀

 6. Przemo Odpowiedz

  Co chodzi o speed test u mnoe Play zawsze osiąga 20-35 Mb/s i mam 2-3 kreski na ruerze Lte.. Także trzeba na 1 miejscu za prędkość Dać Play.

 7. Marcin Odpowiedz

  Widze ze moj orange jest przedostatni, ciekawe.
  Prosze mi powiedziec ktora z siecie notowanych wyzej da mi lepsza oferte:
  – bez abonamentu oczywiscie
  – rozmowy i sms-y do wszystkich (z uwzglednieniem stancjonarnych) – bez limitu
  – conajmniej 10Gb danych miesiecznie
  – mms-y – nie brane pod uwage (dzisiaj ich jakosc zostala juz dawno wyparta poprzez przesylanie zdjec aplikacjami korzystajacymi z transferu danych).

  W orange free za 26zl/mc mam: nolimit (bez mms-ow) i po doladowaniu za 100zl – 50Gb na 5 miesiecy (w praktyce musze je wykorzystac w przeciagu 4 miesiecy bo na tyle ok wystarczy te 100 zl na pakiet no limit).

  Ktora z „lepszych” wg rankingu sieci da mi wiecej ?

  • Kamil

   Orange jest fajny jak dużo wydajesz, ale jak mało to już jest slabiutko jak w My mobile RANKING

  • sev3

   Jak mało wydajesz też jest dobrze. Ładunesz za 100 zł i ci na cały rok wystarczy. Używający 30 minut/mc i 3GB/mc.

  • Marcin

   Klocil bym sie czy 26zl to duzo za takie profity. Zobacz ile trzeba bedac w abonamencie wydac na taki zestaw; np w virgin mobile. Albo inaczej, ile trzeba wydac w virgin na karte aby miec tyle co w orange free ?

   Oczywiscie ranking rzadzi sie swoimi prawami, ale jego skutecznosc ogranicza sie do bardzo waskiej liczby uzytkownikow, co czyni go slabym odzwierciedleniem rzeczywistego stanu najlepszych ofert na karte.

  • Bolo

   Marcin widzę że piszesz o Orange free na kartę. Dlaczego nie włączysz rok ważności konta? I wtedy ten internet będziesz mieć przez cały rok a nie jak wartość doładowania. Jak tak zrobiłem.

  • Marcin

   I tak musze ladowac co 4 miesiace zeby pakiet miec caly czas aktywny. Aktywuje sobie rok waznosci konta, chociaz przy moim uzywaniu telefonu nie wykorzystam tej funkcji.

  • Kamil

   Ja od lat mam no limit LTE i na rozmowy/SMS w P4 i jest super 🙂

  • Kamil

   Tylko ten mobile net wolny 20 Mb/s, choć maszyna obsługuje 150 Mb/s cat. 4 😐

  • sev3

   Włącz rok ważności konta i GB będziesz ważne cały rok.

 8. rafi Odpowiedz

  warto byc t mobile na karte za 25zł nielimitowane minuty i na domowe do wszystkich sieci bez limitu do wszystkich sieci smsy i 10 gb internetu na 30 dni i konto wazne rok.

  • Marcin

   T-mobile ma super oferte za 25 zl, ale 2 minusy ktore osobiscie nie pozwalaja mi u nich byc:
   1. slaby zasieg w moim regionie (o lte w domu moge zapomniec)
   2. klopoty z uslaga PekaoSMS ktora w sieci T-mobile z jakis dziwnych przyczyn jest niedostepna (konto bankowe mam w pekao)

  • Kamil

   Używasz tego banku? Ja tam od lat mBank i póki co jestem zadowolony…

 9. Marian Odpowiedz

  Koledzy lepiej skorzystajcie z oferty Mobile Vikings 29 zł 15GB Neta, No limit komórka i stac. + no limit sms/mms . Nadajniki główne Play ( LTE ) i T-mobile, Plus.
  https://mobilevikings.pl/referral/AcWrGqKj6QUI/
  jak skorzystasz z tego linka
  ( lub podasz kod polecający AcWrGqKj6QUI )
  dostaniesz 19 zeta na konto po przeniesieniu.

  • Marcin

   Mnie osobiscie MobileVikings i inne wirtualne sieci nie interesuja – zawsze beda to uzytkownicy drugiej kategorii, wyrzucani w pierwszej kolejnosci przy duzych obciazeniach laczy. Teraz W4 nie odstaje juz z ofertami w stosunku do wirtualow, a jakosc zawsze bedzie lepsza + mozliwosc zalatwienia spraw w salonie.

 10. sev3 Odpowiedz

  A tam możliwość załatwienia w salonie. Najpierw godzinę odczekać w kolejce. A potem salon zamkną. I panienki we salonie często słabo się na tym znają.

 11. SteveJobs Odpowiedz

  Kamil śpi…numery niezarejestrowane są ważne do dzisiaj:-)

  Proste sposoby na sprawdzenie, czy dany numer jest już zarejestrowany:

  Orange i nju mobile – SMS o treści NUMER na numer 80190,
  T-Mobile i Heyah – kod *100#,
  Play i RedBull Mobile – kod *111*49*1# lub SMS o treści REJESTRACJA na numer 111
  Plus i Plush – SMS o treści STATUS na 80104 lub telefon na numer 601 102 601
  Virgin Mobile – info o statusie rejestracji dostępna po zalogowaniu się na swoje konto na portalu operatora
  Fakt Mobile – krótki kod *111*49*1
  niestety u reszty operatorów a jest ich sporo trzeba zapewne przedzwonić na infolinie i poczekać do 1h na odbiór słuchawki:-/ Lycamobile itd:-/

  • Kamil

   W rzeczy samej. Jak człowiek jest chory to najlepsza regeneracja jest sen. Dopadło mnie okropne choróbsko grypa żołądkowa jak u Gonciarza 😐 Praktycznie cały wtorek i środa nie wstawałem z łóżka. Jak dziś się poprawi ruszy produkcja wieczorem 7x unikatowych artykułów 😉

  • Kamil

   Ex redaktor naczelny Telepolis mówił nawet, ze aż 10 mln kart SIM ma dzięki temu wyparować z rynku (!)

  • Kamil

   Nie, najwięcej największemu graczowi, czyli Orange

 12. marco Odpowiedz

  Chciałem przestrzec osoby które chcą przedłożyć bonus za rejestrację numeru w Play bądź Red Bull Mobile aby nie byli rozczarowani nagłą utratą środków opisując mój przypadek.
  Obecnie korzystam z Red Bull Mobile (wcześniej z Play na kartę od 2011 roku). W dniu 1 stycznia 2017 roku uruchomiłem bonus za rejestrację i otrzymałem 10 Gb i 500 zł z racji dłuższego stażu w sieci Play. Ponieważ sporo mi zostało a termin końca bonusów upływał 31 stycznia, dzień wcześniej doładowałem konto przez Facebooka ze strefy doładowań kwotą 5 zł aby przedłożyć bonusy. Dzięki temu dostałem 75 gr które z pozostałą kwotą przedłożyło mi środki do 31 marca i 500 Mb które z pozostałymi gigabajtami wydłużyły swoją ważność do 4 lutego. Wszystko sprawdziłem na Play24.
  Niestety w dniu 1 lutego środki promocyjne (złotówki i gigabajty) zostały wyzerowane, łącznie z tymi otrzymanymi za doładowanie.
  Napisałem reklamację i na drugi dzień oddzwonił do mnie konsultant informując że wszystko jest zgodne z regulaminem ponieważ środki promocyjne za rejestracje przepadają po miesiącu. Niestety w tym przypadku przepadły również środki z bonusu za doładowanie. Cóż bardzo rozczarował mnie tym Play gdzie do tej pory środki promocyjne kumulowały się a data następnych środków przedłużała całość.
  Czarę goryczy jednak przelała się gdy konsultant na pytanie odnośnie ograniczenia prędkości roamingu krajowym do 3 Mb/s odpowiedział że na ten temat nie mają żadnych informacji aby coś takiego było. Dziwne ponieważ rzecznik Play-a mówił o tym i podały tą informację wszystkie portale telekomunikacyjne a oni w Play tego nie wiedzą.

  • Kamil

   Nic nie wiedzą, bo pracują tam najczęściej studenci na smieciowych umowach, w dodatku większość ma pracę w call center w czterech literach 😐

  • Kamil

   Można zrobić z tego bardzo dobry artykuł, bo działa to tak:

   Operator > Pośrednik > Często agencja pracy > Ochlap dla pracownika nie pozwalający na życie nawet na minimalnym poziomie

  • adiko

   Kamil a ty jak zawsze nie jesteś w temacie bo nawet nie wiesz że od 17 listopada każdy bonus za rejestracje jest kasowany po 30 dniach,wtedy wszedł nowy regulamin i od tego czasu wydłużenie nie działa, jeśli wcześniej włączałeś bonusa to ci się przedłuża, jak później to jest na 30 dni.

  • rumburak3

   Przypuszczam że nawet nie wiedział że można przedłużyć.

  • Prawdziwy nikt

   Pewnie że nie. Jest przecież artykuł o tym.

 13. rafi Odpowiedz

  witam czy ktos mi napisze o co chodzi w t mobile na karte jest nowe t mobile na karte bonusy za darmowe minuty smsy do t mobile i heyah o co dudaj chodzi i jakie bonusy oferta jest wazna od 02.02.2017 do 10.03.2017

 14. Kamil Odpowiedz

  No i w kategorii prędkość mobilnego internetu znowu na prowadzenie wyszło Orange!

 15. Kamil Odpowiedz

  Kto wie, może kiedyś się przeniosę do T-Mobile i sprawdzę tą super ich jakość, ale najpierw muszą wprowadzić VoWiFi do Apple iPhone 5S. Na VoLTE też liczę w niedalekiej przyszłości 😉

 16. Robert Odpowiedz

  byłoby super gdy Pan zamieszczał linki do promocji/ofert bo np do oferty internetu mobilnego w Heyah.

 17. marco Odpowiedz

  Zbliża się koniec lutego a wraz z nim koniec mega bonusów za rejestrację, które były przedłużone do 28 lutego. Ciekawe czy operatorzy zaskoczą nas miło w najbliższym czasie tak jak to zrobił T-Mobile? Szczególnie przydałby się jakiś riflesz w plusie na kartę gdzie np za 25 zł mamy no limit komórki +0,5 Gb lub no limit komórki+stacjonarki + 5 Mb(!) za 25 zł. To bida z nędzą jak porównamy z T-Mobile w którym za tą samą kwotę mamy pełny no limit bez mms a w tym 10 Gb. Może w końcu Plus się obudzi?

 18. SteveJobs Odpowiedz

  Kamil bęłkocze:P Leci na hajsy jak ździr:P Noc to coś pięknego a nie jakieś pejoratywne znaczenie…no chyba że wierzenia ma się zacofane lub ortodoksją jest się nasiąkniętym.
  Wystarczy być obiektywnym w tworzeniu nowego RANKINGU w My-Mobile.PL…przynajmniej w odniesieniu do innych sieci:P za Kamilowe podejście brak mi wyrazóF

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt