Virgin Mobile pokonuje gigantów z W3

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (4 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

To naprawdę niesamowite jak dobrze sobie radzi sieć komórkowa Virgin Mobile. Operator Richarda Bransona na koniec 2016 roku legitymuje się liczbą 412.000 klientów. Tak więc jak widzimy do imponującego wyniku pół miliona jest już bardzo blisko. W dodatku to Virgin Mobile jest najbardziej lubianą siecią komórkową Polaków zaraz po Play (prawie 300 tysięcy numerów zdobytych w procesie MNP).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ten niepozorny gracz MVNO ma w tym temacie na rozkładzie W3, czyli operatorów strukturalnych typu Orange, T-Mobile czy Plus. Wskazuje na to przenoszenie numerów w kraju nad Wisłą w całym ubiegłym roku. Przypomnijmy, że wtedy Virgin Mobile miał w bilansie na plusie powyżej 50 tysięcy numerów. To o sporo więcej na tle takiego Orange z jego skromną nadwyżką 27 tysięcy klientów. Plus i T-Mobile byli z kolei solidarnie na minusie z odpowiednią stratą konsumentów w liczbie około 100 tysięcy czy 300 tysięcy osób. To bez dwóch zdań działa mocno na wyobraźnię.

Niepozorny Virgin Mobile już teraz jest bardziej lubiany w Polsce od takich gigantów jak Orange czy T-Mobile z nieporównywalnie większymi budżetami marketingowymi. Na koniec w formie ciekawostki warto jeszcze wspomnieć dwa słowa o rejestracji numerów na kartę. Klienci Virgin Mobile dokonali tego w 65%. Operator jednak zapewnia, iż do końca tego kluczowego miesiąca poziom zwiększy się do imponujących 90%. Z kolei już niedługo, bo w lutym poznamy prawdziwą liczbę klientów W4, a nie sztucznie pompowaną bazę. Wtedy też zobaczymy ile milionów numerów było tylko widmem.

(fot. Virgin Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.12 komentarzy do “Virgin Mobile pokonuje gigantów z W3”

  1. SteveJobs Odpowiedz

    niech wprowadzą jeszcze MMSy w pakietach i może doładowania poprzez zdrapki Play…no i reklamy w TV to będzie lepiej i będą godni miana następcy GaduAir…choć ta sieć była najlepsza w swoich czasach:-)

  2. SteveJobs Odpowiedz

    Pamiętam że gdy dobiegł koniec GaduAir numer przeniosłem na abonament do Play, później do mBank Mobile, następnie Virgin a po zlikwidowaniu oferty #BezKompromisów 2012 przeniosłem numer do LycaMobile…i jest fajnie poza brakiem MMSów i innymi problemami związanym z siecią…mi tam wystarcza pakiet Chiny S (750min nawet w Polsce i 200sms oraz 1GB netu za 19PLN)

  3. SteveJobs Odpowiedz

    Kamil przeczytaj swój „artykuł” i napisz raz jeszcze że nie uwzględniasz Play. Jaja sobie robisz? Virgin działa na infrastrukturze W4 a dokładnie też i Play więc jak możesz pisać „nie uwzględniam”? Napisz że artykuł jest pod naciskiem twojej pazerności na pieniądze i chcesz wypromować Virgin…za ich wsparcie, skromne pieniendze:P Telepolis też zaczyna nie uwzględniać różnych sieci porównując oferty do Virgin…Polityka Virgin nie powinna zmierzać w tą stronę, więc i samo Virgin powinno Was opłacanych „pracowników” prostować…KreujCie, promujCie tak dalej a Virgin może z Was zrezygnuje:-)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt