Ciekawa jest ta oferta No Limtu za 1 PLN dziennie w T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie mamy jakąś innowację w krajowej telekomunikacji. Tym razem zaskoczyła sieć komórkowa T-Mobile z ofertą na kartę. Otrzymujemy w niej dzień bez limitu za 1 PLN. W zamian mamy nieograniczone rozmowy oraz SMSy do wszystkich numerów (z włączeniem tych stacjonarnych) połączone z pakietem 300 MB.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Co ciekawe, opłata zostanie pobrana dopiero po przekroczeniu progu 5 MB. Na chwilę obecną nic nie wiadomo o lejku bezpieczeństwa, tak więc zapewne go nie ma i klient ponosi koszty internetowe według standardowej stawki. Operator co prawda tłumaczy tą nową ofertę jako idealną dla osób sporadycznie korzystających z telefonu, ale kto wie czy nie przyda się ona zupełnie innym użytkownikom. Włączymy ją krótkim kodem *140*296#.

Ponadto dla bardziej wymagających klientów dostępny jest No Limit za 25 PLN na miesiąc, który dodatkowo zawiera 10 GB transfer danych. Odnawia się on automatycznie co 30 dni dla wygody. Aktywujemy go komendą *140*265#. Superprosta oferta T-Mobile będzie dostępna od pierwszego dnia nowego roku. W reklamie telewizyjnej ją promującej zobaczymy cenionego aktora Bogusława Lindę. Więcej szczegółów znajdziemy jak zawsze tradycyjnie na podstronie biura prasowego telkoma.

(fot. T-Mobile/My mobile)

REKLAMA SUPERPROSTEJ OFERTY T-MOBILE Z BUGUSŁAWEM LINDĄ

Przygotowane przez

jest autorem 10586 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

6 komentarzy do “Ciekawa jest ta oferta No Limtu za 1 PLN dziennie w T-Mobile”

 1. marco Odpowiedz

  Trzeba przyznać że T-Mobile nieźle zaszalał z tą ofertą. To naprawdę przełom, pokonali RBM i NJU. Co prawda w NJU jest podobna oferta, nawet z mmsami ale kosztuje 1,20 zł i trzeba wydać na aktywację 6 zł aby móc z niej korzystać. Ciekawe czy na ofertę T-Mobile odpowie szybko konkurencja?
  Z drugiej strony nie dziwię się T-Mobile że tak poszli „po całości” sokro lawinowo tracili klientów.

 2. rafi Odpowiedz

  witam Panie Kamilu super oferta jest prawda w t mobile na karte i najlepsza.mam nadzieje ze bardzo duzo namiesza rankingu teraz i bardzo długo i na zawsze zasługuje na 1 miejsce.

 3. rafi Odpowiedz

  witam mam nadzieje ze teraz bedzie bardzo wysoko t mobile rankingu i heyah na karte ktora tez jest bardzo tania i czekawa dla osob co mało dzwonia raz na 2 tygodnie 7zł na 7 dni sa nielimitowane minuty do wszystkich sieci i bez limitu smsy do wszystkich sieci za 28 gr dziennie a jak mało sie koszysta mniej sie płaci miesiecznie prosze o odpowiedz ja mam dniowke w heyah i jestem bardzo zadowolony oferty i mało płace 14zł na rozmowy plus smsy do wszystkich sieci miesiecznie 8zł 40 gr a jak nie koszystam wychodzi jeszcze mniej super oferta w heyah dniowka.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt