Apple iPhone 8 z fenomenalną funkcją

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przyszłość produktów Apple jest bezprzewodowa. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Gigant z Cupertino wdraża w życie ambitny plan świata wolnego od jakichkolwiek kabli. Przedsmak tych emocji już mieliśmy. W iPhonie 7-generacji bowiem firma usunęła legendarne wręcz złącze słuchawkowe typu Mini Jack. Mamy słuchać muzyki przez Bluetooth albo przez standardowy port lightning.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz powracają jak bumerang informacje o wdrożeniu przez Apple w modelu iPhone 8 bezprzewodowego ładowania na odległość kilku metrów. Bez wątpienia funkcja ta będzie wielkim hitem na nieco nudnym rynku smartfonów. Podobno nawet trwają już nawet testy nowatorskiej technologii u azjatyckich podwykonawców Apple. Może się więc zdarzyć, że w przyszłych iPhonach nie będzie żadnych złączy z domyślnym lightning na czele.

Takie to będą nowoczesne inteligentne telefony komórkowe. Morał tej historii jest prosty. Nie warto kupować następnych modeli Apple iPhone 7S. Lepiej trochę poczekać na prawdziwą premierę iPhona 8. Tam to dopiero będzie się działo. I nie chodzi tutaj o bijący rekordy popularności (40 milionów pobrań w 4 dni) tytuł rozrywkowy dostępny na wyłączność w sklepie App Store, mianowicie Super Mario Run, a coś znacznie większego.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Apple iPhone 8 z fenomenalną funkcją”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt