PREMIERA: Koniec legendy Apple

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Koniec legendy Apple

Wszystko wskazuje na to, iż aktualnie jesteśmy świadkami chyba największego kryzysu w historii firmy Apple. Najnowsze informację są wręcz sensacyjne i mówią, że iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus sprzedają się najgorzej od lat. Przez to Apple było zmuszone o połowę zredukować zamówienia na produkcję. Tak źle nie było nigdy. Klientów kompletnie nie przekonał kolejny raz odgrzewany kotlet (ze szklanymi pleckami). 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To samo można powiedzieć o słabym iOS 11, który najzwyczajniej w świecie źle działa. Przecież od lat platforma komórkowa Apple uchodziła za wzór, perfekcjonizm. Tymczasem mamy wpadkę. Nawet sprzedaż komputerów zaczęła pikować u tego producenta (jedynie tablety dają radę). Jak na ironię, nie mają one już tego magicznego (zwłaszcza w branży kreatywnej) podświetlonego jabłuszka na tylnej stronie obudowy (klapie).

Ponadto nowy sklep App Store, choć początkowo zachwycał to teraz wydaje się być zupełnie niepraktyczny z tymi wszystkimi dużymi kartami zajmującymi nawet 3/4 ekranu. Takich wpadek niegdyś perfekcyjne Apple w ostatnim czasie miało całą masę ze spuchniętymi bateriami świeżych iPhonów włącznie raportowanymi na całym globie. Może więc człowiek dobrze zrobił, że nie sprzedał smartfonu z Androidem 7.0 Nougat. Choć nie jest on tak niezawodny jak iOS 10-generacji to zawsze jest jakąś bezpieczną alternatywą.

(fot. Apple/My mobile)

PRODUKTY APPLE SĄ CORAZ BARDZIEJ ZAWODNE

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: Koniec legendy Apple”

 1. Sev3 Odpowiedz

  A co ze sprzedażą iphona X? Przecież to jest jasne, że ósemki nikt nie będzie. Skoro można kupić wiele lepszego X.

 2. marco Odpowiedz

  Nie sądzę aby X jakoś szczególnie dobrze się sprzedawał mając do wyboru samsung note 8 tańszy o co najmniej 1000 zł! Produkt samsunga jest naprawdę perfekcyjnie dopracowany. Gdybym miał wybierać nie biorąc nawet pod uwagę cenę to na pewno wybrałbym samsunga note 8 a jak ktoś widzi jeszcze sporą różnicę w cenie to już nie ma co komentować.
  Pacząc jednak na telefony których używają różni ludzie na ulicy to widzę że Apple bardzo dobrze radzi sobie w segmencie małych telefonów typu SE. Ten segment to strzał w dziesiątkę gdyż konkurencja prawie żadna no może w postaci kanciastego comacta sony z niezbyt dobrze działającym aparatem foto

 3. uga riki buga tiki Odpowiedz

  Ios 11 działa na starszych telefonach, tak jak ma działać. Ma je spowolnić, żeby użytkownik kupił nowszy model. Przecież o tym już od dawna piszą na forach.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt