Nielimitowane LTE w Play teraz za 20 PLN, a w Red Bull Mobile nadal za darmo

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 4,50 na 6)
Loading...

nielimitowane-lte-w-play-teraz-za-20-pln-a-w-red-bull-mobile-nadal-za-darmo

Sporym echem w mediach obiła się informacja o zakończeniu przez sieć komórkową Play kapitalnej promocji z darmowym, w dodatku nielimitowanym dostępie do internetu LTE na 30 dni. Teraz znane jest już dalsze stanowisko operatora w tej sprawie. Identyczny produkt jest bowiem dostępny, ale tym razem za 20 PLN miesięcznie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jeżeli ktoś mieszka w lokalizacji z pewnym zasięgiem 4G to wydaje się to być mimo wszystko dobra oferta. Gorszy jednak sprawy przybiorą obrót, gdy okaże się że jednak regulamin zabrania używania szybkiego internetu LTE na urządzeniach innych niż smartfony czy tablety. W efekcie nie ma mowy o korzystaniu z sieci web również na ekranie komputera.

Póki jednak co w regulaminach ofert na blogu rzecznika w jednym z wpisów nie ma jakiejkolwiek wzmianki o tetheringu, tak więc możemy chyba być dobrej myśli. Przy okazji również Play potwierdził, że klienci Red Bull Mobile dalej mają dostęp do starej promocji z nielimitowanym LTE na 30 dni. Oczywiście konsument wciąż musi dysponować na koncie wolnymi środkami w kwocie 30 PLN, aby ją móc włączyć.

(fot. Play/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “Nielimitowane LTE w Play teraz za 20 PLN, a w Red Bull Mobile nadal za darmo”

 1. Arkadiusz Odpowiedz

  Zastanawiam się, czy skoro ja mam w umowie, że w zasięgu LTD mam internet za darmo, to nadal tak będzie, nic się nie zmieni? Mam nadzieję, bo zmiana warunków umowy w trakcie jej trwania o nie byłoby coś, co mi odpowiada… A ostatnio właśnie miałem problem z dostępem do sieci, moze to dlatego? Hm, ciekawe…

 2. pakierhakierxd Odpowiedz

  Jesli chodzi ci o lte 6 miesiecy w abo to po 6 miesiacach 20zł bedzie jesli bedziesz chcial dalej miec,

 3. Zdzisek Odpowiedz

  Ciężko się połapać w tych pakietach. Nie wiadomo do końca, w których ofertach obowiązują, ja mam play online i nie ma tam czegoś takiego. W nowej ofercie internetu na kartę także nie ma mowy o nielimitowanym lte za 20 zł. Jest za 45 nielimitowany lte i hspa+. Mylę się?

 4. pakierhakierxd Odpowiedz

  za 45 no limit lte + hspa + a za 20 (nie we wszystkich ofertach chyba no limit lte).

  • Zdzisek

   I już wiadomo. Ta usługa dotyczy wyłącznie ofert abonamentowych. Na pre-paid zostaje 45 zł/mies LTE i HSPA+. Sugeruję, aby autor publikacji sprecyzował, że jest to wyłącznie dla abonamentu 😉

 5. Damian Odpowiedz

  Z tymi pakietami na internet to w ogóle pomieszanie na całej linii. Chciałem coś wybrać dla siebie, żebym mógł i korzystać na smartfonie i czasem na komputerze, ale jakoś się nie mogę połapać w tym wszystkim. Co proponujecie i w jakiej sieci, o sporej pakiecie i nie jakiejś kosmicznej cenie? Dzięki za porady.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt