PREMIERA: Promocja darmowego LTE wciąż działa w Red Bull Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

promocja-darmowego-lte-wciaz-dziala-w-red-bull-mobile

W komentarzach użytkowników w internecie, chociażby na witrynie Fan Page na Facebooku serwisu My mobile pojawiły się informacje jakoby sieć komórkowa Red Bull Mobile wyłączyła swoją hitową promocję darmowego LTE. Warto więc już na wstępie wszystkich uspokoić. Taka sytuacja nie miała miejsca. Dosłownie wczoraj bezproblemowo udało się dalej ją włączyć na kolejne 30 dni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dotyczyło to taryfy Red Bull Mobile 9 PLN z ważnością 150 dni po doładowaniu 50 PLN. Oczywiście warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji dalej jest posiadanie na koncie minimum 30 PLN. Potem hulaj dusza, piekła nie ma. Możemy wykorzystać z mobilnym internecie miesięcznie nawet 100 GB danych, a jeśli to nie wystarczy to mamy nakładany wygodny lejek o wartości 2 Mb/s. Innymi słowy wielka bomba.

Tymczasem tej genialnej promocji już wkrótce stukną całe trzy lata. Operator jednak nie ma zamiaru najwidoczniej wyłączać akcji marketingowej z darmowym LTE w Red Bull Mobile. Przez te wszystkie lata żadna inna sieć komórkowa nie zagroziła tej sygnowanej logiem napoju energetyzującego. Pozostaje zatem nic jak tylko mieć nadzieję na możliwie najdłuższe podtrzymanie tego pozytywnego stanu rzeczy.

(fot. Red Bull Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10992 informacji na tej witrynie.9 komentarzy do “PREMIERA: Promocja darmowego LTE wciąż działa w Red Bull Mobile”

 1. asik Odpowiedz

  nie wylaczaja bo nikt z tego nie korzysta udzialy red bulla w rynku sa marginalne tak samo jak i urzadzenia z lte nie sa popularne

 2. gregrin Odpowiedz

  „Taka sytuacja nie miała miejsca.” W skrócie: miała.
  Wszystko działo się w taryfie RBM na kartę (edycja specjalna) czyli RBM7MNP. 01.06 wyłączono możliwość aktywacji DIL*. 06.06 play ogłasza bonus za rejestracje w którym jest RWK (RWK nie występuje tylko dla dwóch taryf: RBM I i RBM II w tamtej sytuacji były to jedyne taryfy w których dalej można było aktywować DIL) i RBM7MNP jako jedyna taryfa w której powinien być DIL dostaje wersje z RWK tego bonusu. 7.06 znika pozycja aktywacji DIL z play24. 10.6 na stronie pojawiły się nowe regulaminy DIL z data zmiany 06.06. w których usunięto taryfę RBM7MNP. 13.06 wraca opcja DIL do play24 i można ja aktywować. 15.06 wrzucili z powrotem stary regulamin… Moje osobiste zdanie jest takie ze warto włączyć sobie bonus za rejestracje i przejść do RBM5 (II) bo teoretycznie zawsze można wrócić do RBM7MNP poprzez przeniesienie przez innego operatora. Nazewnictwo w RBM jest dość obszernie opisane tutaj http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=86074&p=871227&hilit=darmowego#p871227 *DIL- Darmowy Internet LTE

 3. gregrin Odpowiedz

  Ale tu się nie ma co wydawać. Możliwości aktywacji DIL nigdy nie wyłączyli w 5 i 9 wiec silą rzeczy tez dalej tam jest. W 7 jest tak jak pisałem, od początku miesiąca wyłączyli możliwość aktywacji, później usunęli te opcje całkowicie z p24 (oczywiście nie dotknęło to osób które jeszcze miały go włączony). Później uaktualnili regulaminy ale użytkownicy już się skarżyli ze wszystko jest robione niezgodnie z regulaminem wiec wrzucili z powrotem pakiet i możliwość jego aktywacji i usunęli modyfikacje regulaminów.
  Moim zdaniem (tylko moje domysły) teraz zrobią to „regulaminowo” i ostatniego dnia tego miesiąca (albo pierwszego następnego) wrzuca regulamin i wyłącza możliwość aktywacji a to ze względu na to ze na allegro są tysiące kart z ta oferta.

  • Kamil

   Mam ten sam problem, a na koncie > 30 PLN 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt