Darmowy Tidal w Play na kartę [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

darmowy-tidal-w-play-na-karte

Prawdziwie mocne otwarcie tygodnia mieliśmy w wykonaniu sieci komórkowej Play. Otóż fioletowy operator z okazji 22 Przystanku Woodstock postanowił udostępnić darmowy tydzień dla konta premium w aplikacji Tidal służącej do streamingu muzyki. Chodzi o okres od 11 do 17 lipca bieżącego roku. Warto więc skorzystać, jeśli akurat jesteśmy klientami Play na kartę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Z przyczyn technicznych promocję włączymy wyłącznie na smartfonach z Androidem. Oczywiście dalej przy użyciu loginu oraz hasła możliwe jest z niej skorzystanie także na iPhonach z iOS. Co ciekawe, podobną promocję mieliśmy w sieci komórkowej Red Bull Mobile (będącej submarką Play). Tam jednak po zakupie startera zyskiwaliśmy całe 3 miesiące Tidala premium za darmo. To dopiero była bomba.

Jednak to Play ma zdecydowanie więcej klientów i trzeba o tym pamiętać. Dokładniejsze szczegóły na temat akcji marketingowej znajdziemy na oficjalnym blogu rzecznika www.blogplay.pl/2016/07/tidal-za-darmo-rowniez-w-ofertach-na-karte. Oby podobnych działań (jakże pozytywnych przecież, bo prokonsumenckich) ze strony konkurencyjnych operatorów było możliwie jak najwięcej.

[AKTUALIZACJA]

Sieć komórkowa Play dołożyła jeszcze na dokładkę nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz 2 GB internetu w dniach od 14 do 17 lipca bieżącego roku dla uczestników festiwalu. Aktywacja odbywa się krótkim kodem *111*333*1#. Więcej informacji jest na www.blogplay.pl/…/nielimitowane-rozmowy-i-2-gb-danych-na-przystanku-woodstock.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt