Play wprowadza latające drony do swojej oferty

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

play-wprowadza-latajace-drony-do-swojej-oferty

No to już tylko pozostaje nam czekać, aż w ofertach sieci komórkowych zaczną pojawiać się przyzwoitej klasy rowery górskie. Za kwoty współczesnych smartfonów sięgających nawet 3.849 PLN z pewnością coś niezłego by się znalazło. Tyle bowiem kosztuje nowy Apple iPhone 5S na oficjalnej witrynie producenta w wersji 64 GB. Czas teraz przejść do pewnej innowacji fioletowego operatora.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Sieć komórkowa Play bowiem dodała do swojej oferty latające drony. Tak to nie jest żart, od teraz zamiast telefonu komórkowego z abonamentem każdy z nas będzie mógł pobawić się w pilota z funkcją nagrywania obrazu w jakości HD. Ten może być przekazywany nawet dalej do smartfonu w trybie na żywo za pośrednictwem łączności Wi-Fi. To nie koniec atrakcji. Play na 4 dni zaoferuje darmowe połączenia oraz Internet (do 2 GB).

Stanie się to dopiero na Przystanku Woodstock pod hasłem przewodnim Kręci Nas Wolność (w tym ta telekomunikacyjna) w dniach od 31 lipca do 2 sierpnia bieżącego roku. Użytkownicy ofert na kartę oraz mix w Play mogą aktywować promocję krótkim kodem *111*333*1#. Na koniec warto jeszcze dodać, że mamy dwie nowe reklamy fioletowego telkoma z udziałem Dawida Podsiadło oraz piosenkarki Margaret.

(fot. Play/My mobile studio)

DAWID PODSIADŁO W NOWEJ REKLAMIE PLAY

MARGARET W NOWEJ REKLAMIE PLAY

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Play wprowadza latające drony do swojej oferty”

  1. Marek26 Odpowiedz

    Niestety skończyły się ciekawe promocje i przełomowe oferty których autorem był Play przez kilka ładnych lat. Pomysły i chęci się skończyły więc operator dodaje do oferty drogie „zabawki” i oczywiście bawi nas reklamami które są ciekawe.
    Mimo tego jako użytkownik telefonii komórkowej wolałbym aby Play w dalszym ciągu był innowacyjny w dziedzinie przełomowych promocji TELEKOMUNIKACYJNYCH a nie zabawkarskim.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt