Darmowy Tidal aż na 90 dni z okazji Świąt w Play na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Play z okazji Świąt przygotowała naprawdę niezłą promocję. Akcja marketingowa polega na oferowaniu aż trzech miesięcy darmowego dostępu do usługi streamingu muzyki Tidal. Do tego dochodzi bezpłatny miesiąc HBO GO. Na deser też jest 2 GB paczka internetu połączona niejako z przystawką w formie rabatu na gry z serwisu Dogry.pl.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oferta jest dostępna dla wybranych użytkowników Play na kartę oraz Red Bull Mobile (będącej tak naprawdę submarką należącą do P4). Co ciekawe, pół roku temu fioletowy operator również oferował podobną promocję z darmowym Tidalem. Także innowacji tutaj nie mamy. Co najwyżej delikatne odświeżenie. Niczym jakaś poranna jazda pługa zgarniającego śnieg z miejskich ulic w celu usprawnienia komunikacji.

Pewnym haczykiem jest zaś wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Także możemy się później spodziewać natłoku telemarketerów. No cóż, takie to już są uroki współczesnego, mocno kapitalistycznego świata zdominowanego przez wielkie koncerny. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie sieci komórkowej Play www.swietazplay.pl po wybraniu swojego ulubionego YouTubera.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “Darmowy Tidal aż na 90 dni z okazji Świąt w Play na kartę”

 1. adiko Odpowiedz

  jakieś 11 dni spóźniłeś się z tym infem, nie wiem czy teraz zostały jakiekolwiek vouchery, a były one limitowane i było wiadomo o tym od początku.

 2. marco Odpowiedz

  Super!
  Dzięki za info, skorzystałem.
  Czasem dobrze mieć w szufladzie jakiś „leżak” z Playa. Kartę włożyłem do telefonu odebrałem kod i mam Tidala i HBO. A starter „leżak” wrócił do szuflady, telemarketerzy mogą dzwonić 🙂

  • Kamil

   U mnie też działa na starej taryfie Red Bull Mobile, super promo od Play! Tidal i HBO GO już śmigaja 😉

 3. marco Odpowiedz

  Spootify może i lepsze ale jak to mówią „darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby” więc nie ma co narzekać. Szkoda tylko że w Tidalu nie można włączyć najwyższą jakość w tej opcji czyli Hi Fi.
  lPakiet HBO GO to bomba! Wreszcie mogę oglądnąć wszystkie odcinki Watahy na vod 🙂

 4. Kamil Odpowiedz

  Super promo! Będzie uwzględnione bez wątpienia w grudniowym VAS w My mobile RANKING 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt