No Limit do wszystkich sieci tańszy jest w nowym Plusie JA+ na kartę niż w Virgin Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (8 liczba głosów, wasza ocena: 1,63 na 6)
Loading...

no-limit-do-wszystkich-sieci-tanszy-jest-w-nowym-plusie-na-karte-niz-w-virgin-mobile

No i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami poznaliśmy nową, całościową ofertę sieci komórkowej Plus pod hasłem przewodnim JA+. Jest to kontynuacja działań marketingowych po niedawnym wprowadzeniu młodzieżowego brandu Plush. Już wcześniej z kolei poznaliśmy zmianę identyfikacji wizualnej Plusa. Teraz mamy dalszą kontynuację tej strategii. Trzeba przyznać, że kolorowa komunikacja oraz zerwanie nieco z zieloną barwa wpłynęło na zdecydowanie nowocześniejsze postrzeganie marki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Czas teraz przejść do najważniejszej kwestii, bo taryfy JA+ Na Kartę. Tutaj mamy nawet lepszy cenowo No Limit za 25 PLN na 30 dni niż w Virgin Mobile (za 29 PLN), ale pod warunkiem że głównie rozmawiamy ze wszystkimi sieciami przez telefon komórkowy. Są wbrew pozorom osoby, których nie interesują SMSy ani tym bardziej Internet. Dla nich liczy się tylko szybka rozmowa głosowa. Oczywiście telkom Richarda Bransona ma na dokładkę obsługę numerów stacjonarnych, nielimitowane SMSy oraz 2 GB pakiet internetu. Plus z kolei zachęca możliwością korzystania nawet jak się ma 0 PLN na koncie.

Do tego są zawsze bezpłatne rozmowy wewnątrz sieci w wybranych taryfach. Niestety za roczną ważność konta przyjdzie nam zapłacić jednorazowo 10 PLN. Warto też na chwilę rzucić okiem na dedykowaną ofertę internetowi JA+ LTE. Tutaj za No Limit zapłacimy 69,99 PLN za 50 GB w abonamencie tylko SIM oraz 10 PLN za ofertę LTE Bez Końca z lejkiem 2 Mb/s. Tak więc Play Internet Na Kartę ze swoją ceną 45 PLN nielimitowanego dostępu do sieci web nadal wygrywa. Po przekroczeniu 100 GB mamy zaś u niego identyczny 2 Mb/s lejek. Na koniec Plus ulepszył koncepcję SmartDomu dodając większą liczbę urządzeń objętych rabatem. Jego nowe reklamy są też niezłe. Więcej szczegółów znajdziemy na www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1204.

(fot. Plus/My mobile studio)

NOWA REKLAMA PLUS JA+ NA KARTĘ

NOWA REKLAMA PLUS JA+ ABONAMENT

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “No Limit do wszystkich sieci tańszy jest w nowym Plusie JA+ na kartę niż w Virgin Mobile”

 1. Kamil97 Odpowiedz

  Może oferta Plusa na pierwszy rzut oka wydawać się bardzo atrakcyjną ofertą, ale w praktyce osoby które tylko dzwonią wykonują dosyć często połączenia na numery stacjonarne. Jak dodzwonimy się do: urzędu, pizzerii, lekarza, banku itd. jak nie ma połączeń stacjonarnych? Jakby je jeszcze dołożyli to można było by nazwać ofertę atrakcyjną a tak niestety jest co najwyżej przeciętniak dla osób dzwoniących do znajomych na komórki. Ja mam VM i nie narzekam a oprócz nielimitowanych rozmów wykorzystuję aktywnie smsy i 2GB internetu, do tego: darmowe aplikacje, bezpłatny CMOK, bezpłatna wymiana karty SIM (skorzystałem 2 razy), funkcjonalna aplikacja do zarządzania kontem, rok ważności konta po doładowaniu, korzystanie z zasięgu 2 sieci komórkowych – Play i T-mobile itd. Jednym słowem nie jest źle 🙂

 2. adiko Odpowiedz

  To bardzo głupie porównanie bo w Virgin za 29 zł jest znacznie więcej usług 2vs4 i to za aż 4 złote więcej,więc mówienie że tańszy jest mocno naciągane. W Virgin jak mam grosza to też mogę cały czas korzystać tj przez ważność pakietu czyli 30 dn podobnie jak w plusie no i Rwk zawsze w virgin mamy po każdym doładowaniu.
  Jedynie z czym się zgadzam że nadal oferty play nic nie przebija,ani nawet się do niego nie zbliża.
  Oferta SmartDomu wbrew pozorom lepsza jest tylko pod jednym względem że można więcej usług dodać,ale w przypadku 3 usług jest ofertą gorszą niż pierwotna,bo 3 usługa była rabatowana do 1 zł a teraz trzecia i następne zawsze 10 zł.

  • adiko

   a jeśli w tym nolimicie nie ma do tego stacjonarnych to już wogóle porównanie bezsensu jest, bo np nju za 19 zł to oferuje,albo za 18 zł white mobile/lajt mobile i to od dawna a za trochę więcej tj 20 zł to można mieć w RBM za 20 zł nolimit z stacjonarnymi.

  • Kamil

   Weź pod uwagę, że miałem na myśli w artykule tylko fakt no limitu na sieci komórkowe

  • adiko

   tytuł i porównanie dotyczyło samych rozmów z multipakietem co jest kiepskim porównaniem,dobre porównanie to by było np z nju bo on oferuje same rozmowy nolimit na komórki.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt