Tidal za darmo aż na trzy miesiące w Red Bull Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

tidal-za-darmo-az-na-trzy-miesiace-w-red-bull-mobile

Red Bull Mobile to chyba jedna z wielu mocno niedocenianych sieci komórkowych przez zwykłych konsumentów. Mylnie się ją nazywa gorszym, młodszym bratem Play. Tymczasem ekstremalny operator wystartował z kapitalną promocją starterów w limitowanej edycji. W efekcie użytkownicy internetu jak i muzyki będą mocno zadowoleni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie dość, że otrzymają oni bezpłatne 2 GB na surfowanie po sieci web to jeszcze na dokładkę aż trzy miesiące darmowego słuchania muzyki z serwisu streamingującego premium, jakim bez wątpienia jest Tidal. Oczywiście za startery nie ponosimy kosztów. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie www.starter-z-muzyka.pl. Nawiązując jeszcze do pierwszego akapitu, warto na chwilę powrócić do tematu Red Bull Mobile.

Operator ten bowiem zajmuje wysokie trzecie miejsce w My mobile RANKING. Dla porównania Play jest w nim szósty. To tylko dobitnie pokazuje jak atrakcyjną ofertą on dysponuje. Wystarczy nadmienić dwie super promocje jak chociażby Stan Darmowy połączony z bezpłatnym przeglądaniem internetu z wykorzystaniem nowoczesnej technologii LTE. Sieć 4G od P4 swoją drogą ostatnio mocno poprawiła jakość, co cieszy.

(fot. Red Bull Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Tidal za darmo aż na trzy miesiące w Red Bull Mobile”

 1. Przemo Odpowiedz

  Kamil.
  Nawiązując do tematu Redbull ma dwie różne taryfy.. ww. Promocja nie wchodzi w starą taryfę Redbull Mobile na Kartę a wg regulaminu jest przyporządkowana do taryfy Redbull Mobile Energy… a to zupełnie inna taryfa bez darmowego LTE..
  Ostatnimi czasy w Twoich arytkułach, włącznie z rankingiem co miesięcznym My Mobile ciągle wprowadzasz w błąd nowych czytelników opowiadając o darmowym LTE.. A tak naprawde już nie ma taryfy z darmowym internetem LTE tylko jest taryfa Energy w której są natomiast nolimity do wszystkich sieci komórkowych na połączemia i smsy.. a oprócz tego odpowiednie ilości danych np 3 dni- 300Mb, 7 dni-700Mb, 30 dni- 3Gb..

  • sev3

   Na allegro można kupić startery z darmowym LTE.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt