Lider wciąż ten sam i to aż od pół roku w My mobile RANKING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (10 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

lider-wciaz-ten-sam-i-to-az-od-pol-roku-w-my-mobile-ranking

Virgin Mobile jest najlepszą siecią komórkową na kartę w Polsce i to od pół roku. Takie są wnioski w najnowszym zestawieniu My mobile RANKING. Oznacza to więc, że operator wirtualny Richarda Bransona w innowacyjnej osi czasu zyska charakterystyczną klamrę na infografice prezentującej sześciomiesięczną jego dominację jak Play przed laty.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W minionym miesiącu znowu zbyt dużo się nie działo w temacie wprowadzania jakiś przełomowych ofert czy promocji. Na dobrą sprawę jedynie sieć komórkowa Plush zaskoczyła swoim pakietem typu No Limit w cenie 29 PLN, gdzie klient otrzymywał nieograniczone rozmowy połączone z SMSami oraz 10 GB internetu na dokładkę. Szkoda tylko, że paczka nie obejmowała numerów stacjonarnych. Widocznie jednak nie można mieć wszystkiego jak to mawiał klasyk.

Wyraźnie brakuje jakiejś hiper promocji. Kiedyś pod tym względem bardzo mocno błyszczał Play, ale jakby się wypalił. Nawet ten Orange nieśmiało zaskoczył kilka miesięcy temu z lejkiem 64 kb/s umożliwiającym czytanie na dobrą sprawę pełnego internetu. Szkoda tylko, że jest on dostępny w najdroższym pakiecie danych, a nie w standardzie jak u licznej konkurencji z liderującym Virgin Mobile na czele. Dokładniejsze szczegóły na temat najnowszego zestawienia najlepszych sieci na kartę znajdziemy poniżej.

(fot. Virgin Mobile/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii zaszła wcześniej ważna zmiana za sprawą dosyć kontrowersyjnego zakończenia polskiej działalności przez wirtualną sieć komórkową Vectone Mobile. Skutkiem tego było zdobycie punktu przez takich graczy jak NJU Mobile, Klucz Mobile, Izzi Mobile czy też Mobile Vikings. Pierwszy z nich dodatkowo mógł się pochwalić wysokim miejscem na podium w całościowym zestawieniu.

1. Fakt Mobile – 3 pkt. / 0,15 PLN za minutę

2. Lajt Mobile – 2 pkt. / 0,17 PLN za minutę

3. NJU Mobile/Klucz Mobile/Izzi Mobile/Mobile Vikings – 1 pkt. / 0,19 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Tutaj ponownie nie zaszły żadne roszady z wyjątkiem praktycznie niewidocznego wyparowania Vectone Mobile z całego peletonu telkomów. Jak to zostało nadmienione we wcześniejszych artykułach, Lycamobile podwyższył cenę za wysłanego SMSa z 0,09 PLN do 0,19 PLN. W efekcie tej negatywnej zmiany spadł on z najwyżej punktowanej lokaty z całym szeregiem innych graczy, który przypomina swoją liczebnością peleton kolarski. W końcowym rozrachunku była to dla niego bardzo bolesna zmiana.

1. Play/Red Bull Mobile/Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

3. TuBiedronka/Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,12 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tym segmencie mocno stracił Play za sprawą wyłączenia lejka, o czym była już mowa wcześniej. W następstwie tej jakże negatywnej zmiany jego użytkownicy zawsze będą płacili normalną stawkę po wykorzystaniu paczki danych. Później zaś, gdy środki na koncie się skończą to jest blokowany Internet. Paradoksalnie na tej zmianie zyskał Mobile Vikings, który w tym samym czasie ulepszył swoją ofertę pakietów internetowych chociażby wydłużeniem czasu ważności do 31 dni z poprzednich, mało atrakcyjnych 14 dni.

1. Red Bull Mobile (za darmo w LTE z limitem 100 GB, potem lejek transferu 2 Mb/s, 0,007 PLN/1 MB)

2. Heyah (za darmo mamy 50 MB dziennie, co daje aż 1,5 GB miesięcznie, potem lejek 16 kb/s po wykorzystaniu dobowego limitu, 0,004 PLN/1 MB)

3. Mobile Vikings (za darmo i bez limitu do 32 kb/s, 0,0019 PLN/1 MB + rok ważności)

Jakość sieci komórkowej

W tej podkategorii ponownie nie miały miejsce żadne zmiany. Warto jednak odnotować, iż bardzo mocno zbliżyli się do siebie pod kątem średnich prędkości liderująca para Orange z T-Mobile oraz druga linia w postaci Plusa oraz Play. Różnica we wszystkich przypadkach wynosi mniej niż 1 Mb/s. W dodatku operatorzy strukturalni mocno przyspieszyli wspólnym tchem, co potwierdzają dane na www.speedtest.pl/ranking_isp.

1. Orange – 3 pkt. / około 13,92 Mb/s

2. T-Mobile – 2 pkt. / około 13,48 Mb/s

3. Plus – 1 pkt. / około 8,88 Mb/s

Ważność połączeń wychodzących

Tutaj mieliśmy małą rewolucję za sprawą Virgin Mobile, które wcześniej wskoczyło na podium razem z NJU Mobile i Lycamobile. U niego bowiem w taryfie Freemium co pół roku wystarczy ponownie aktywować ofertę, by móc dalej cieszyć się roczną ważnością konta. Nie trzeba nawet wykonywać doładowania czy kupować nowego startera za 5 PLN. Na trzecim miejscu zabrakło Mobile Vikings, gdyż u niego minimalne zasilenie jest za 10 PLN.

1. NJU Mobile/Lycamobile/Virgin Mobile – 3 pkt. / wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej przedłuża konto

2. WRodzinie – 2 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 2 lata

3. Klucz Mobile/Fakt Mobile – 1 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 1 rok

Wartość dodana (VAS)

W tym miesiącu tradycyjnie najwyższe wyróżnienie ponownie przypadło Virgin Mobile za nowatorską ofertę Freemium, gdzie na dobrą sprawę wcale nie potrzeba doładowywać konta, by móc dzwonić, SMSować oraz surfować po internecie. Produkt zastępuje świetnie podstawowe potrzeby telekomunikacyjne dla osób mało aktywnych. Cenny punkt w tej podkategorii powędrował dodatkowo do Plusha za wprowadzenie atrakcyjnego No Limitu w cenie 29 PLN. Takiego produktu w jego ofercie wyraźnie brakowało.

1. Virgin Mobile – 3 pkt. / Innowacyjna oferta Freemium z darmowymi 30 minutami i 30 SMSami do wszystkich sieci połączone z pakietem internetowym o wielkości 300 MB na miesiąc (przez rok się usługa odnawia), kapitalny No Limit za jedyne 29 PLN miesięcznie oferujący rozmowy (również na numery stacjonarne), SMSy bez ograniczeń połączone z internetem 5 GB (zamiast 2 GB w wakacyjnej promocji), do tego dochodzi roczna ważność konta, lejek 32 kb/s dostępny w standardzie, darmowy dostęp do aplikacji Facebook, komunikatora Messenger czy polskiego GG (główny pakiet dodatkowo nie jest pomniejszony o wykorzystane dane), mamy też promocje dla klubowiczów (zarejestrowanych klientów)

2. Red Bull Mobile Mobile/Play/Mobile Vikings – 2 pkt. / Darmowe rozmowy oraz wiadomości tekstowe są standardem w sieci operatora (w tym do numerów Play), do tego dochodzi kapitalna promocja z nielimitowanym i bezpłatnym dostępem do superszybkiego mobilnego internetu w technologii 4G LTE, darmowy świat (dedykowany portal) Red Bulla w telefonie, podobnie jest z Play w kwestii Stanu Darmowego wliczając w to bezpłatne 1 GB przyznawane co miesiąc przez rok, natomiast Mobile Vikings za 24 PLN miesięcznie oferuje nielimitowane rozmowy i SMSy ze wszystkimi sieciami komórkowymi połączone z 2 GB paczką internetu, do tego dochodzi darmowy Facebook oraz komunikator Messenger czy darmowe MMSy po doładowaniu

3. TuBiedronka/Heyah/Klucz Mobile/T-Mobile/Plus/NJU Mobile/Plush – 1 pkt. / Darmowe rozmowy w sieci T-Mobile po doładowaniu 50 PLN są ważne aż 100 dni (czyli przez długi czas przeszło 3 miesięcy), podobny przelicznik jest w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie), natomiast Heyah za swoją unikatową usługę nielimitowanych rozmów w Dniówce, gdzie dziennie nie płaciliśmy więcej za połączenia niż 0,28 PLN, z kolei w Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN. Co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, w Plusie zaś No Limit w sieci jest ważny 90 dni po zasileniu 50 PLN, NJU Mobile natomiast oferuje największy lejek 64 kb/s jak poziom standardu GPRS, Plush zaś ma niezły pakiet No Limit za 29 PLN

Ogólna klasyfikacja

Miesiąc kwiecień opłynął pod znakiem potężnej stagnacji. Tak naprawdę prawie wszyscy operatorzy pozostali na tych samych pozycjach z wyjątkiem duetu W Naszej Rodzinie oraz FM Group Mobile notujących spadek. Jest to skutek zgarnięcia jednego oczka przez Plush. Reszta sieci komórkowych pozostała na tych samych lokatach co wcześniej. To pokazuje, że brakuje pewnej świeżości na polskim rynku telekomunikacyjnym jak za starych, dobrych czasów. To właśnie wtedy debiutowały pierwsze oferty typu No Limit, nieograniczone pakiety LTE czy też promocje darmowego dostępu do YouTube. W chwili obecnej takich bomb nie uświadczamy. Oby więc stało się to w nowym miesiącu.

My mobile RANKING (04/2016) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. Virgin Mobile 9 pkt. (0, 3, 0, 0, 3, 3)  
2. NJU Mobile 8 pkt. (1, 3, 0, 0, 3, 1)
3. Red Bull Mobile 8 pkt. (0, 3, 3, 0, 0, 2)
4. Mobile Vikings 7 pkt. (1, 3, 1, 0, 0, 2)
5. Klucz Mobile 6 pkt. (1, 3, 0, 0, 1, 1)  
6. Play 5 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 2)  
7. Fakt Mobile 4 pkt. (3, 0, 0, 0, 1, 0)  
  Izzi Mobile 4 pkt. (1, 3, 0, 0, 0, 0)  
  WRodzinie 4 pkt. (0, 2, 0, 0, 2, 0)  
10. T-Mobile 3 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 1)  
  Lajt Mobile 3 pkt. (2, 1, 0, 0, 0, 0)  
  Heyah 3 pkt. (0, 0, 2, 0, 0, 1)  
13. Orange 3 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 0)  
  Lycamobile 3 pkt. (0, 0, 0, 0, 3, 0)  
15. Plus 2 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 1)  
  TuBiedronka 2 pkt. (0, 1, 0, 0, 0, 1)  
17. Plush 1 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 1)  
 18. W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)
  FM Group Mobile 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 9168 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

81 komentarzy do “Lider wciąż ten sam i to aż od pół roku w My mobile RANKING”

 1. śmiech na sali puste krzesła Odpowiedz

  Tragiczny ranking. Oferta redbulla nie wspierana, virgin skąd jakiś nolimit w vasach, skoro cały czas freemium opisywana.
  Koszmar.

  • Kamil

   Zapewniam, ze pustej sali z pewnością tutaj nie ma 🙂

 2. Smart Odpowiedz

  Stagnacja,chyba zapominacie, że roaming spada znacząco i telekomy czekają co z tego wyniknie,patrzą sobie na ręce,liczą straty,dla mnie jasne,że żaden nie wychodzi przed szereg. Pozdro.dla miłośników abonamentów, w pre-paidzie roaming za grosze.

  • Kamil

   Chyba zyski. Klienci teraz nie beda wylaczac uslugi transmisji danych na czas wycieczki

 3. Bolo Odpowiedz

  2 pkt za internet dla Heyah to troche przegiecie. W skali miesiaca to wyglada duzo, ale na dzien 50mb to jest nic. Jeden film na YT i po internecie. 
  Kamil mozesz dac linka do promocji internetu w RBM zebym mial 100gb. Niebawem bede przenosil numer i porrzebuje sporo internetu. 

 4. Marcin z Komórkomatu Odpowiedz

  Pierwsza czwórka mogłaby się zgadzać (może w nieco innej kolejności), ale Klucz, Fakt oraz Izzy w top10?

  • Kamil

   Takie sa wyniki algorytmu. Najważniejszy i tak jest calosciowy lider

  • Krystian

   To zadzwoń sobie z Klucza i np. Playa za granicę i sprawdź ile zapłaciłeś za taką rozmowę.

  • sev3

   Do rozmów z zagranicznymi komórkami nie ma nic lepszego niż Klucz. Nawet w VOIP nie ma lepszej ceny. A i chyba krajowa jest OK.

 5. śmiech na sali puste krzesła Odpowiedz

  Orżnąć z najtanszym nolimitem poza czołówką. Ech, taki ranking wsadź sobie w ucho.

  • Kamil

   Tak, tylko ze No Limity sa platne, a w ostatniej podkategorii VAS premiowane sa Stany Darmowe po doladowaniu

  • Kamil

   Ponadto i tak 90% osób nie korzysta z rozwiązan typu No Limit, a jedynie 10% garstka

 6. Mirek Odpowiedz

  1. Vikings Mobile
  2. Nju Mobile
  3. Virgin Mobile
  4. Red Bull Mobile
  5. Lajt Mobile
  6. Lycamobile
  7. Klucz Mobile
  8. Fakt Mobile
  9. Play
  10. W naszej Rodzinie.
  To moja pierwsza 10-tka 🙂

  • Kamil

   Ciekawa ta twoja lista, ale nie dałbym Mobile Vikings na pierwszym miejscu

 7. kikisek Odpowiedz

  UWAGA – PayPal przy niektórych formach płatności żąda podania danych logowania do banku !!! Nie chodzi o przekierowanie do logowania do bankowości internetowej, ale aby te dane udostępnić dla PayPal. Jestem w trakcie likwidacji konta PayPal, który jest MONOPOLISTĄ na cykliczne doładowania w Virgin Mobile. Nie uda nam się doładowywać cyklicznie z banków, bo najzwyczajniej w bankowości internetowej kilku banków NIE MA możliwości wyboru doładowanie numerów w Virgin Mobile. Jednorazowo doładujemy, ale za pośrednictwem strony Virgin i PayU, ale jest z tym sporo zabawy, zwłaszcza jeśli mamy kilka numerów i słabą pamięć aby co miesiąc pamiętać o doładowaniu. Zmiany w PayPal to porażka (choć dotyczy tylko jednej z form płatności), dla mnie nie do zaakceptowania, aby dotąd bądź co bądź poważna „firma” wymagała podania takich danych ! Jeśli przez najbliższy czas Virgin nie umożliwi doładowywania bezpośrednio z banków, niestety ale będę musiał poszukać nowego operatora. A szkoda, bo oferta jest OK z prostymi zasadami, ale jak to doładowywać cyklicznie, bo z PayPala nie chcę korzystać. Za brak możliwości cyklicznego doładowania (wymuszenie korzystania z PayPal) ogromny MINUS dla Virgin Mobile.

  • Kamil

   Dokładnie rozumiem ten ból. Pamiętam jak w weekend chciałem zamówić jedzenie na Pizza Portal i ładowała mi się tylko wersja beta, a tam tylko podanie numerów kart (wrażliwe dane), w efekcie czego odpuściłem z uwagi na brak PayU z mTransferem na czele. Dopiero na drugi dzień normalnie wczytywała mi się witryna bez beta i przelew poszedł 🙂

  • kikisek

   Najgorsze, że w przypadku PayPal to nie awaria, a trwała zmiana. Jeśli zaczniemy godzić się na takie rzeczy, to za XYZ lat jak zostaniemy przed emeryturą z czystym kontem nie powinniśmy nikogo poza nami samymi winić, że nie reagowaliśmy kiedy była na to pora. Dziś jedna z wielu usług z oferty PayPal, a co jutro ?

  • Kamil97

   Ja to nawet karty nie posiadam (koszty i bezpieczeństwo) 🙂 Płatności w sklepie i wypłaty z bankomatów poprzez BLIKa wystarczają.

  • Kamil

   Nie meczy cie te wpisywanie kodów z Blika?

  • xiumanag

   Gdyby te dane były dla paypal to pół biedy, one są dla zewnętrznej firmy.

  • Kamil97

   @Kamil Ani trochę. Bardzo wygodna forma płatności, bezpieczna, polskiej produkcji a co najważniejsze bez prowizji 🙂

  • Kamil

   Ok, przekonales mnie. Bede musial przetestować tego Blika i na wlasnej skórze poczuje idee platnosci mobilnych na telefonie bez NFC 😉

  • diztonz

   Wiele banków ma opcję cyklicznego doładowywania konta Virgin Mobile. Ja w każdym razie nie mam z tym problemów, np. PKO SA 🙂

  • Janek

   Niekoniecznie tylko płatności bez NFC. Kilka banków z systemu BLIK wspiera też płatności bez kodów ale z NFC (robi duplikat karty płatniczej do aplikacji banku i po zalogowaniu w apce telefon działa z NFC jak nasza karta). Możliwość wypłaty w bankomacie (kodem) czy w każdym sklepie/automacie zapłaty (NFC, albo kodem jeśli wpierają BLIK) to świetna sprawa jak się zapomni portfela. Akurat sporadycznie mi się zdarza, a telefonu nigdy.

 8. RAFI Odpowiedz

  witam jestem teraz plush na karte jest to najlepsza siec komorkowa polsce jest super tanio tej sieci polecam

  • Kamil

   Kto co lubi, moim zdaniem są duuużo lepsze sieci…

 9. RAFI Odpowiedz

  plush jest najlepsza siec i plus maja super pakiety jak innych podobnie sieciach i jest w plush najtaniej i super powinno byc wysoko a tu co jest taki ranking jak jest teraz bardzo zły od paru lat.

 10. Lyca Odpowiedz

  Lycamobile
  Za 29zł co 30 dni darmowe rozmowy i smsy plus 6GB neta, a zestawieniu autora Lyca na 13 miejscu. Nieporozumienie

  • Kamil

   Przypominam, ze nie ma tutaj kategorii No Limit na wszystko, ale chętnie zobaczę takie obszerne porównanie i w efekcie TOP 3 😉

  • Kamil

   Swoją drogą to ciekawe czy któryś z graczy wirtualnych go przebija pod tym względem 😉

  • 72 brudne skarpetki

   Pewnie i tak większość doladowuje za 30zl/msc więc nolimit jest w takim wypadku korzystny.

  • Kamil

   Nie ma tez SMSow w tym No Limicie, stad tak tanio 😐

 11. Rafi Odpowiedz

  witam plush i plus maja tez super pakiety i internet do 10 mb wiec tez powinni byc cały czas wysoko maja bardzo czekawa i podobno do innych ten ranking jest lipny.

  • Kamil

   Nie możesz traktować My mobile RANKING jako wyrocznię, tylko wskazówkę czy podpowiedź

 12. Fakt Mobile Odpowiedz

  Dlaczego w internecie lejkowym 32 kb/s nie uwzględniasz Fakt Mobile?

  Jakie wyłączenie lejka w Playu? Mam w domu kilka kart i lejek działa!

 13. Kamil Odpowiedz

  Myślę nad wielka zmiana w My mobile RANKING. Otóż w kategorii cena za minute oraz SMS brane bylyby najkorzystniejsze No Limity jak w internecie pakiety. Co o tym sadzicie, rzecz jasna wstępnym projekcie?

 14. Geo Odpowiedz

  Ja myślę, że postępu nie zatrzymamy, toteż i zmiany w my-mobile ranking są nieuniknione. Życie zmienia się błyskawcznie, więc i my-mobile ranking musi iść z duchem czasu, z postępem, z osiągnięciami – innaczej będzie historycznym anachronizmem o tym co było kiedyś, ale nie jest już dziś. Czyż nie???

  • Kamil

   Masz racje kolego! Nikt już dziś nie patrzy na ceny jednostkowe, tylko pakietowe 😉

 15. von Odpowiedz

  zmiany zawsze wychodza na gorzej .po co psuc cos jak jest dobrze?Polak ma chyba w naturze pogarszanie czegos co jest w miare dobrze zrobione,

 16. Kamil Odpowiedz

  Play zdrowo namieszal z tym No Limitem za 25 PLN, najtańszym w Polsce! Ciekawe jak mu pójdzie w majowym My mobile RANKING 😉

 17. rafi Odpowiedz

  witam Panie Kamilu jak sie podoba oferta i pakiet w orange na karte za 9zł na 31 dni sie dzwoni za 9 gr minuta smsy i mmsy warto koszystac tego pakietu

 18. Tomek Odpowiedz

  Teraz PLAY to chyba namiesza w rankingu. No Limit za 25 zł z 6 GB internetu to nokaut na rynku nawet wobec VM. Pozdrawiam

 19. RAFI Odpowiedz

  witam plush tez jest super a ranking powinien byc teraz taki 1 play drugi orange 3 plus 4 virgin mobile 5 nju mobile 6 red bull mobile.

  • Kamil

   Nie rozumiem nic z twoich komentarzy…

  • 72 brudne skarpetki

   Kurde Kamil. Przecież to troll.
   Flooduje dla jaj.

 20. RAFI Odpowiedz

  a na 4 jeszcze plus na 5 virgin mobile na 6 nju mobile na 7 red bull mobile o tak powinno byc na 100 procent.

 21. Rafi Odpowiedz

  witam chodzi ze powinno byc ranking zrobiony tak ze siec komorkowa ma najlepszy na limit połaczenia smsy i internet od najtaniej do najdroszej czyli play ma za 25zł na 30 dni wszystko bez limitu i 6 gb internetu i play powinien byc na 1 miejscu w rankingu majowym na drugim miejscu orange na trzecim plush na czwartym nju mobile na 5 miejscu virgin mobile na 6 miejscu red bull mobile i na 7 miejscu rankingu plus

 22. Rafi Odpowiedz

  i trzeba zobaczyc ze plush ma czekawa oferte tez za 29zł oraz 10 gb internetu czekawa oferta mimo ze nie ma w pakiecie mmsow i na numery domowe.nikt teraz nie wysyła mmsow ani nie dzwoni tak na domowe wszysty na komorki dzwonia tylko.

 23. von Odpowiedz

  chyba wszyscy zaczynaja mylic pojecia numeru na karte z abonamentem przeciez te wszystkie nolimity wiaza sie z cykliczna co miesieczna opłata na miesiac czyli tzw. dobrowolny abonament z tym ,ze w abonamencie dają jeszcze telefon i faktura przychodzi a tu ludzi sami tak jakby wykupją abonament zeby miec no limit,wg. mnie telefon na karte tzn dzwonie kiedy mi pasuje a nie kupuje co miesiac pakiety no limit bo to juz zalatuje abonamentem.DLATEGO UWAZAM ZE RANKING JEST BARDZO DOBRZE ZROBIONY A JESLI BEDA LICZONE NO LIMITY TO JUZ NIE DO KONCA JEST OFERTA NA KARTE WG.MNIE bo jakby nie było z góry trzeba zapłacic czyli jak w abonamencie

  • Kamil

   Wszystkie sugestie beda brane pod uwage

 24. rafi Odpowiedz

  ale trzeba zobaczyc ze plush tez ma za 29zł nielimitowane minuty smsy i 10 gb internetu pewnie teraz play bedzie wysoko poniewaz ma najlepsza oferte na limit za 25zł na 30 dni plush ma lepsza oferte teraz od virgin mobile poniewaz virgin za 29zł ma tylko 4 gb internetu i tez nie ma pakiecie na numery domowe i mmsow wiec plush lepszy.a inni maja moze wszystko ale za 30zł lub 35zł na 30 dni

 25. Greg Odpowiedz

  dane mocno nieaktualne. Lajt Mobile przy doładowaniu konta za 10 zł lub więcej daje 365 dni ważności konta na połączenia wychodzące i przychodzące. To bije konkurencję na głowę

  • Kamil

   To i tak za malo. Powinno być od 5 PLN, żeby zalapac sie na jeden punkt w dedykowanej kategorii

 26. RAFI Odpowiedz

  wiec czemu jest na 10 miejscu lajt mobile i co z tego ze za 10zł daje rok waznosci konta virgin mobile od 5 zł na rok jest wazne jak sie naładuje a dudaj chodzi o oferty limit do wszystkich co ma najtaniej teraz a nie konto jak jest wazne.

  • von

   co ty masz z tymi no limitami no limit to jak abonament bo cyklicznie musisz płacic jak w abonamencie a oferta na karte to taka gdzie przy małym nakładzie finansowym masz aktywne konto i mozesz zadzwonic a nie co miesiac ładowac za 25zł,29zł,30zł itp.zrozum wreszcie

  • Kamil

   Wyjątkiem jest podajże NJU Mobile. Jak nie rozmawiasz to nic nie płacisz, ale mogę się mylić czy tak jest w abonamencie też…

 27. RAFI Odpowiedz

  witam chodzi mi ze plush ma super oferte tez za 29zł a jest tak daleko rankingu mam nadzieje ze bedzie wysoko plus i plush mam tej sieci plush i jest super bardzo jestem zadowolony tej sieci i jest najlepsza siec.

  • Kamil

   Najlepsza siecią byl Straw Mobile z bezdomnym na plakacie 😉

 28. bolo Odpowiedz

  Von to jak myśleć Twoim i Kamila tokiem rozumowania oferty, to dlaczego oferta Vikngów jest dopiero na 4 miejscu a NJU jest na drugim.
  Z 3 miesiące kończy mi się umowa na abonament i szukam rozwiązania na kartę. Wynik poszukiwań jest taki, że za to co chcę korzystać w Nju muszę zapłacić 38 zł a w Vikingach płacę 19 zł miesięcznie.

  Podejmiecie się zadania? Znalezienie najlepszej oferty dla mnie. Ja na dzień dzisiejszy wybrałbym ofertę standardową Mobile Viking za 19zł.
  Miesięcznie potrzebuję mieć: 100 minut, ok. 200 smsów i 2GB internetu.
  Może być wszystkiego więcej, ale żeby cena nie przekroczyła 20zł.

  • von

   to szukaj kazdy by chciał dostac jedzenie na talerzu gotowe bez zadnego wysiłku stwiedziłes ze pasuje ci oferta vikingów dla twoich potrzeb to tego sie tego trzymaj

  • Kamil

   Musisz spróbować wybrać wlasciwa drogę, ja ci w tym nie pomogę, jedynie cos podpowiem 😉

 29. xiumanag Odpowiedz

  Da się jeszcze przejść do tego Rbm nie energy przez fakt mobile, czy już to ubili?

  • Kamil

   Da przez Allegro, tak sygnalizują czytelnicy My mobile

  • adiko

   Od kilku miesięcy da się przez sam Play przenieść do Rbm taryfy innej niż Energy tj do RBM5 (do RBM 7 można dostać tylko przy przeniesieniu z innej sieci),już nie trzeba wykorzystywać do tego Fakt mobile i też zachowujemy RWK, ale zawsze możesz skorzystać z oferty januszów biznesu na allegro.

  • Kamil

   Ach ci Januszowie, jak oni mocno kantują ludzi na tych iPhonach, ciężko znaleźć normalny model bez przekrętów typu cła z Chin i tym podobne klimaty 😉

 30. Kamil Odpowiedz

  Swoją drogą to masę dziur ma ten Play w My mobile RANKING, muszą się poprawić…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt