Posiadanie całej kolekcji muzyki w kieszeni w praktyce się nie sprawdza

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

posiadanie-calej-kolekcji-muzyki-w-kieszeni-w-praktyce-sie-nie-sprawdza

Posiadanie całej kolekcji muzyki w telefonie już od kilku dobrych miesięcy nie jest żadnym problemem. Wpływ mają na to coraz bardziej dostępne cenowo karty pamięci microSD o pojemności nawet 32 GB. Wystarczy ona na naprawdę wiele i mowa tutaj nie tylko o gromadzeniu muzyki do późniejszego odsłuchania w trybie offline.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W rzeczywistości bowiem może się okazać, że i tak nie będziemy słuchać wszystkich tych artystów zgromadzonych nawet na kilkudziesięciu GB-tach danych. W codziennym użytkowaniu na naszej playliście najczęściej będą się pojawiać najnowsze przeboje, najbardziej aktualne utwory na czasie. Efekt jest więc taki, że z 32 GB karty pamięci wykorzystywane jest regularnie góra jej 5% całej zawartości.

Morał tej historii jest prosty. Jeśli nie chcemy robić z naszego smartfonu banku na pliki MP3, które i tak w 95% leżą później nieużywane to śmiało możemy się zadowolić spokojnie 1 GB przestrzenią przeznaczoną na muzykę. Na dobrą sprawę nawet nie trzeba kupować zewnętrznej karty pamięci, o ile smartfon posiada wbudowane 16 GB. Przy 8 GB już niestety pojawiają się komplikacje oraz duże problemy z wygospodarowaniem wolnej zawartości chociażby na aktualizacje oprogramowania.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Posiadanie całej kolekcji muzyki w kieszeni w praktyce się nie sprawdza”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt