Dzięki karcie microSD 32 GB nawet przez 2 lata nie usuniemy z telefonu żadnego pliku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (4 liczba głosów, wasza ocena: 2,75 na 6)
Loading...

dzieki-karcie-microsd-32-gb-nawet-przez-2-lata-nie-usuniemy-z-telefonu-zadnego-pliku

Człowiek po przeszło 1,5 rocznym okresie użytkowania smartfonu z dużą kartą pamięci microSD o pojemności 32 GB dochodzi do bardzo ciekawego wniosku. Otóż nie występuje praktycznie wcale kwestia usuwania plików. Zdjęcia, filmy wideo nagrywane przez telefon raz stworzone praktycznie zostają w nim na stałe. To samo można powiedzieć o muzyce.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dopiero po 2 latach dojdzie do krytycznego momentu, w którym w końcu trzeba będzie usunąć jakiś film nagrany w wysokiej jakości Full HD czy też może partię zdjęć. Po tym czasie zaś następuje koniec umowy i wiele osób wymienia słuchawki na nowsze modele. W efekcie znowu będą oni gromadzić dane w coraz to potężniejszych smartfonach bez ich późniejszego usuwania, gdyż mało kto bawi się w przenoszenie plików ze starego telefonu na aktualny.

Ten przykład doskonale obrazuje fakt jak ważne jest posiadanie karty pamięci albo chociażby 32 GB przestrzeni na dane. Jeżeli będziemy dysponować nowym smartfonem nie z 16 GB, a 32 GB wbudowanej pamięci jak dajmy na to w iPhonie od Apple to istnieje spora szansa, że nigdy nie dotknie nas problem usunięcia jakiś danych. I wtedy właśnie pojawiają się dylematy, które pliki chcemy zachować, by mieć je zawsze pod ręką. Te mniej ważne zaś powędrują jako kopia do chmury albo do pamięci domowego komputera.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Dzięki karcie microSD 32 GB nawet przez 2 lata nie usuniemy z telefonu żadnego pliku”

  1. xiumanag Odpowiedz

    Zaraz zaraz, ostatnio pisałeś że duża karta sd nie jest do niczego potrzebna, bo i tak się tego nie zapełni i coś o muzyce.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt